Page 63 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:50 19. May 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:Prominte na mě byla zima :oops:
Omluva zamítnuta. Zkus lepší! :twisted: :lol: :lol: :mrgreen:

to Karolina: Manželovi dej číslo na nějakou tvoji fešnou kamarádku :twisted: .

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:59 19. May 2012
by Diemo
Prej abych neprudil, asi nekoho probudim v sest rano :twisted: Jinac kdyby bylo osklivo pristi tyden....muzu poskytnout cajovnu na Strahove a nejaka otevrena knajpa se tam taky urcite najde :ewink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:21 19. May 2012
by Miell
-darkvision- wrote:Prominte na mě byla zima :oops:
Bylo horko i ve stínu :) Ale což.. alespoň zbylo víc na nás :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:56 20. May 2012
by -darkvision-
Miell wrote:
-darkvision- wrote:Prominte na mě byla zima :oops:
Bylo horko i ve stínu :) Ale což.. alespoň zbylo víc na nás :biggrin:
horka nebo stínu? :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:23 20. May 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:
Miell wrote:Bylo horko i ve stínu :) Ale což.. alespoň zbylo víc na nás :biggrin:
horka nebo stínu? :biggrin:
...domácí pečená meruňkové buchty! :P :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:11 21. May 2012
by Absinthorix
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:19 24. May 2012
by Bahnak
Kuťí se něco o víkendu?
Napadá mě volejbal, vyšák nebo někjaká procházka.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:26 24. May 2012
by Molly23
pátek sobota zkoušky FCE a sobota večer narozeniny bubeníka.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 05:57 24. May 2012
by Miell
Tom je v práci.. takže leda, že by se Vám chtělo udělat procházku po okolí Kladna, jinak to tenhle víkend nevidím.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:18 12. Jun 2012
by Braenn
Což takhle v pátek hospůdku?
Bylo by hezké říct Vyšák, ale to by se počasí muselo umoudřit.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:43 12. Jun 2012
by Molly23
Pátek jsem na skautu, pardon :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:43 12. Jun 2012
by J.F.Payne
Já budu u Jehudy.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:55 12. Jun 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Já budu u Jehudy.
Jehudu až leda jako koncovka. Začnem asi někde jemně, bez kouřové a zvukové clony, ale možná se stavíme. Zatím jsme v týmu s Bahňákem, Drakeem, možná G-ladiátorem a cybermisou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:57 12. Jun 2012
by -darkvision-
V sobotu vstávám kolem 5.50 tak nevím jak budu moci v pátek večer hold.
edit: ale jako třeba na šestou nebo tak bych šel někam, do čajky třebas.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:44 13. Jun 2012
by Miell
A co nechat Vyšák až na sobotu odpoledne? To bych mohla i já s přítelíčkama.