Page 63 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:50 19. May 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:Prominte na mě byla zima

Omluva zamítnuta. Zkus lepší!
to Karolina: Manželovi dej číslo na nějakou tvoji fešnou kamarádku

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:59 19. May 2012
by Diemo
Prej abych neprudil, asi nekoho probudim v sest rano

Jinac kdyby bylo osklivo pristi tyden....muzu poskytnout cajovnu na Strahove a nejaka otevrena knajpa se tam taky urcite najde

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:21 19. May 2012
by Miell
-darkvision- wrote:Prominte na mě byla zima

Bylo horko i ve stínu

Ale což.. alespoň zbylo víc na nás

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:56 20. May 2012
by -darkvision-
Miell wrote:-darkvision- wrote:Prominte na mě byla zima

Bylo horko i ve stínu

Ale což.. alespoň zbylo víc na nás

horka nebo stínu?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 02:23 20. May 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:Miell wrote:Bylo horko i ve stínu

Ale což.. alespoň zbylo víc na nás

horka nebo stínu?

...domácí pečená meruňkové buchty!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:11 21. May 2012
by Absinthorix
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:19 24. May 2012
by Bahnak
Kuťí se něco o víkendu?
Napadá mě volejbal, vyšák nebo někjaká procházka.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:26 24. May 2012
by Molly23
pátek sobota zkoušky FCE a sobota večer narozeniny bubeníka.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 05:57 24. May 2012
by Miell
Tom je v práci.. takže leda, že by se Vám chtělo udělat procházku po okolí Kladna, jinak to tenhle víkend nevidím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:18 12. Jun 2012
by Braenn
Což takhle v pátek hospůdku?
Bylo by hezké říct Vyšák, ale to by se počasí muselo umoudřit.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:43 12. Jun 2012
by Molly23
Pátek jsem na skautu, pardon

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:43 12. Jun 2012
by J.F.Payne
Já budu u Jehudy.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:55 12. Jun 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Já budu u Jehudy.
Jehudu až leda jako koncovka. Začnem asi někde jemně, bez kouřové a zvukové clony, ale možná se stavíme. Zatím jsme v týmu s Bahňákem, Drakeem, možná G-ladiátorem a cybermisou.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:57 12. Jun 2012
by -darkvision-
V sobotu vstávám kolem 5.50 tak nevím jak budu moci v pátek večer hold.
edit: ale jako třeba na šestou nebo tak bych šel někam, do čajky třebas.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:44 13. Jun 2012
by Miell
A co nechat Vyšák až na sobotu odpoledne? To bych mohla i já s přítelíčkama.