Page 63 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 11:31 15. Oct 2012
by Molly23
Tak jsem se otrkal a pustil se zas do francouzkejch stíhačů. Jsem zatím na 4. tieru, na Somua 40 a je to strašnej stroj

. Líný to je, nedá se s tím snipeřit, všechno to prostřelí a co je nejhorší, je to snad ten nejhnusnější tank ve hře.
Re: World of Tanks
Posted: 13:02 15. Oct 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tak jsem se otrkal a pustil se zas do francouzkejch stíhačů. Jsem zatím na 4. tieru, na Somua 40 a je to strašnej stroj

. Líný to je, nedá se s tím snipeřit, všechno to prostřelí a co je nejhorší, je to snad ten nejhnusnější tank ve hře.
Je to sci-fi tank, francouzké tanky jsou ujeté. Holt pomalá lemra, to dělo není špatné, ale Su-85B je lepší.
Re: World of Tanks
Posted: 16:17 15. Oct 2012
by -RoF-
Zkusíme Roty nebo čety zase ted někdy? Co třeba pátek? 19. října kolem 19:30?
Re: World of Tanks
Posted: 16:20 15. Oct 2012
by kucik
Pátek až neděle jsem pryč.

Jinak jsem pro.
Re: World of Tanks
Posted: 16:27 15. Oct 2012
by -RoF-
Tak hmm čtvrtek? 18. října.
Re: World of Tanks
Posted: 17:16 15. Oct 2012
by Molly23
Klidně, snad budu mít čas.
Re: World of Tanks
Posted: 08:52 16. Oct 2012
by Theogil I
Můžeme, čtvrtek je fajn.
Re: World of Tanks
Posted: 19:16 16. Oct 2012
by Fryn
Ještě zcela nevím, ale když to vyjde, tak bych se přidal.
Re: World of Tanks
Posted: 22:39 16. Oct 2012
by Bahnak
Jedinou věc na nové gravitaci nemám rád, když scout kerej to pálí přes pole 60 km/h najede na hrbolek, odpálí ho to jako raketu nad povrch zemský a po dopadu přijde o oba pásy. Ideální záležitost pokud se vám tohle stane ve chvíli kdy jste si usmysleli prokličkovat mezi dvěma nakrknutými heavy tanky.

Re: World of Tanks
Posted: 00:07 17. Oct 2012
by drake127
Bahnak wrote:Jedinou věc na nové gravitaci nemám rád, když scout kerej to pálí přes pole 60 km/h najede na hrbolek, odpálí ho to jako raketu nad povrch zemský a po dopadu přijde o oba pásy. Ideální záležitost pokud se vám tohle stane ve chvíli kdy jste si usmysleli prokličkovat mezi dvěma nakrknutými heavy tanky.

Počkej si na T-50-2. Její výhoda je v tom, že ten hrbolek tě katapultuje už 10 metrů od tvého spawn pointu, takže k dvou nakrknutým těžkým tankům už dojedeš hezky piánko s poškozenými pásy.
Re: World of Tanks
Posted: 00:59 17. Oct 2012
by Bahnak
A to nemluvím o smyku. To se tak jednou řítím po poli a najednou proti mě KVčko. Prásknu to doprava a místo odbočky to dosmykuju přímo pod pásy KVčka. Netřeba dodávat že jeho pohyb vpřed mě zabil do země jako hřebík, tudíž na můj frag nepotřeboval hajzlík ani munici
Ale zase je fakt že smyk umí i pobavit, třeba když takhle jsem jednou se scoutem jel po polu a proti mě druhej scout. Poslali jsme si pár přátelských výstřelů a minuli se o vlásek. Frajer si ale řekl, že by těch pozdravů mohl ještě přidat i pár do mého zadečku, takže škubl volantem hezky doprava a místo zatáčky dostal smyk. Bohužel pro něj to pole bylo u jezera a já jeho smutný konec pouze zaslechl jako hlasité "žbluňk"...
A jo, na T-50-2 se už moc těším

Re: World of Tanks
Posted: 13:24 17. Oct 2012
by kucik
Skoda, ze utopene tanky se nepocitaj mezi fragy. Vcera jsem takhle vykoupal TDcko

Re: World of Tanks
Posted: 14:18 17. Oct 2012
by Diemo
ve ctvrtek se taky hlasim
Re: World of Tanks
Posted: 21:41 17. Oct 2012
by kucik
Nevite co ze jsou ted uz dva dny 3x bonusy na prvni bitvu?
Re: World of Tanks
Posted: 22:16 17. Oct 2012
by Bahnak
Jednou za čas probíhají "speciální akce" a v těchto dnech se zvyšuje násobitel na x3, dokonce byli i akce s násobitelem x4, ale probíhají občas ještě veselejší akce. (jestli se nepletu tak dokonce x5 s tím že pokud jsi v první bitvě hrdina tak se násobitel ostatním tankům zvyšuje

, ale možná že si to už hodně pletu...)
Je dobrý to hlídat na stránkách - ale kdo má na to čas..., já obvykle spoléhám na naše osvědčené majáčky, tedy na ROFa a Fryna, ti obvykle dávají vědět o akcích co se blíží

(třeba jednodenní zapnutí premiáku zdarma apod...)
Pak probíhají soutěže nejrůznějšího kalibru, odměnou bývají obvykle zlatky.
(nakresli tank, sestřel v bitvě tank se smajlíkem, udělěj fotomontáž nahatice a tanku...)
Musím říct že ve WoT se právě o různé drobné akcičky starají pořád a komunita má tak vždycky co na práci
