Page 63 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 11:31 15. Oct 2012
by Molly23
Tak jsem se otrkal a pustil se zas do francouzkejch stíhačů. Jsem zatím na 4. tieru, na Somua 40 a je to strašnej stroj :D. Líný to je, nedá se s tím snipeřit, všechno to prostřelí a co je nejhorší, je to snad ten nejhnusnější tank ve hře.

Re: World of Tanks

Posted: 13:02 15. Oct 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tak jsem se otrkal a pustil se zas do francouzkejch stíhačů. Jsem zatím na 4. tieru, na Somua 40 a je to strašnej stroj :D. Líný to je, nedá se s tím snipeřit, všechno to prostřelí a co je nejhorší, je to snad ten nejhnusnější tank ve hře.
Je to sci-fi tank, francouzké tanky jsou ujeté. Holt pomalá lemra, to dělo není špatné, ale Su-85B je lepší.

Re: World of Tanks

Posted: 16:17 15. Oct 2012
by -RoF-
Zkusíme Roty nebo čety zase ted někdy? Co třeba pátek? 19. října kolem 19:30?

Re: World of Tanks

Posted: 16:20 15. Oct 2012
by kucik
Pátek až neděle jsem pryč. :) Jinak jsem pro.

Re: World of Tanks

Posted: 16:27 15. Oct 2012
by -RoF-
Tak hmm čtvrtek? 18. října.

Re: World of Tanks

Posted: 17:16 15. Oct 2012
by Molly23
Klidně, snad budu mít čas.

Re: World of Tanks

Posted: 08:52 16. Oct 2012
by Theogil I
Můžeme, čtvrtek je fajn.

Re: World of Tanks

Posted: 19:16 16. Oct 2012
by Fryn
Ještě zcela nevím, ale když to vyjde, tak bych se přidal.

Re: World of Tanks

Posted: 22:39 16. Oct 2012
by Bahnak
Jedinou věc na nové gravitaci nemám rád, když scout kerej to pálí přes pole 60 km/h najede na hrbolek, odpálí ho to jako raketu nad povrch zemský a po dopadu přijde o oba pásy. Ideální záležitost pokud se vám tohle stane ve chvíli kdy jste si usmysleli prokličkovat mezi dvěma nakrknutými heavy tanky. :( :wall:

Re: World of Tanks

Posted: 00:07 17. Oct 2012
by drake127
Bahnak wrote:Jedinou věc na nové gravitaci nemám rád, když scout kerej to pálí přes pole 60 km/h najede na hrbolek, odpálí ho to jako raketu nad povrch zemský a po dopadu přijde o oba pásy. Ideální záležitost pokud se vám tohle stane ve chvíli kdy jste si usmysleli prokličkovat mezi dvěma nakrknutými heavy tanky. :( :wall:
Počkej si na T-50-2. Její výhoda je v tom, že ten hrbolek tě katapultuje už 10 metrů od tvého spawn pointu, takže k dvou nakrknutým těžkým tankům už dojedeš hezky piánko s poškozenými pásy.

Re: World of Tanks

Posted: 00:59 17. Oct 2012
by Bahnak
A to nemluvím o smyku. To se tak jednou řítím po poli a najednou proti mě KVčko. Prásknu to doprava a místo odbočky to dosmykuju přímo pod pásy KVčka. Netřeba dodávat že jeho pohyb vpřed mě zabil do země jako hřebík, tudíž na můj frag nepotřeboval hajzlík ani munici :shock: :evil:

Ale zase je fakt že smyk umí i pobavit, třeba když takhle jsem jednou se scoutem jel po polu a proti mě druhej scout. Poslali jsme si pár přátelských výstřelů a minuli se o vlásek. Frajer si ale řekl, že by těch pozdravů mohl ještě přidat i pár do mého zadečku, takže škubl volantem hezky doprava a místo zatáčky dostal smyk. Bohužel pro něj to pole bylo u jezera a já jeho smutný konec pouze zaslechl jako hlasité "žbluňk"...

A jo, na T-50-2 se už moc těším :-D

Re: World of Tanks

Posted: 13:24 17. Oct 2012
by kucik
Skoda, ze utopene tanky se nepocitaj mezi fragy. Vcera jsem takhle vykoupal TDcko :)

Re: World of Tanks

Posted: 14:18 17. Oct 2012
by Diemo
ve ctvrtek se taky hlasim

Re: World of Tanks

Posted: 21:41 17. Oct 2012
by kucik
Nevite co ze jsou ted uz dva dny 3x bonusy na prvni bitvu?

Re: World of Tanks

Posted: 22:16 17. Oct 2012
by Bahnak
Jednou za čas probíhají "speciální akce" a v těchto dnech se zvyšuje násobitel na x3, dokonce byli i akce s násobitelem x4, ale probíhají občas ještě veselejší akce. (jestli se nepletu tak dokonce x5 s tím že pokud jsi v první bitvě hrdina tak se násobitel ostatním tankům zvyšuje :-D , ale možná že si to už hodně pletu...)
Je dobrý to hlídat na stránkách - ale kdo má na to čas..., já obvykle spoléhám na naše osvědčené majáčky, tedy na ROFa a Fryna, ti obvykle dávají vědět o akcích co se blíží :-D (třeba jednodenní zapnutí premiáku zdarma apod...)
Pak probíhají soutěže nejrůznějšího kalibru, odměnou bývají obvykle zlatky.
(nakresli tank, sestřel v bitvě tank se smajlíkem, udělěj fotomontáž nahatice a tanku...)
Musím říct že ve WoT se právě o různé drobné akcičky starají pořád a komunita má tak vždycky co na práci :-D