Volby
Re: Volby
Jen postřeh od mé známe, bloncka, co studovala za penize EU ve Francii dva roky.
1. říkala, že cca 1/3 jsou normální - tedy pijou alkohol až večer, protože je Aláh nevidí, pichaj jen holky, co jim daj, slibují si co chtějí, protože slib nevěřícímu není platný a podobně. Prostě morálně silní jedinci.
2. Ostatním se vyhýbá, když byla někde v noci a oni stáli v chodbě sami, čekala i dlouhou dobu, aby se přidala k dalšímu nemuslimskému náhodnému kolemjdoucímu a nešla sama.
S učitou mírou Jihádu souhlasí v podstatě všichni.
PS: s jedním opravdu sympatickým se pokusila chodit, půl roku ji držel chytrými slovy, tam kde chtěl, pak se dokonce na pozvání podívala do jeho domoviny, kde ji seznámil ze svoji první manželkou..... a nabídl ji místo dvojky, tedy pokud okamžitě přijme Korán.
Z knih, co jsem četl, od lidí, co s nimi byli v hlubším kontaktu než já. Je jen jedna cesta, co s muslimy - oheň, meč a generace jezuitů, ktřé převychovají to co zbyde.
Vzhledem k našemu nepřirozenému potlačování agresivity a rádoby humálnosti skončíme my, ne oni.
1. říkala, že cca 1/3 jsou normální - tedy pijou alkohol až večer, protože je Aláh nevidí, pichaj jen holky, co jim daj, slibují si co chtějí, protože slib nevěřícímu není platný a podobně. Prostě morálně silní jedinci.
2. Ostatním se vyhýbá, když byla někde v noci a oni stáli v chodbě sami, čekala i dlouhou dobu, aby se přidala k dalšímu nemuslimskému náhodnému kolemjdoucímu a nešla sama.
S učitou mírou Jihádu souhlasí v podstatě všichni.
PS: s jedním opravdu sympatickým se pokusila chodit, půl roku ji držel chytrými slovy, tam kde chtěl, pak se dokonce na pozvání podívala do jeho domoviny, kde ji seznámil ze svoji první manželkou..... a nabídl ji místo dvojky, tedy pokud okamžitě přijme Korán.
Z knih, co jsem četl, od lidí, co s nimi byli v hlubším kontaktu než já. Je jen jedna cesta, co s muslimy - oheň, meč a generace jezuitů, ktřé převychovají to co zbyde.
Vzhledem k našemu nepřirozenému potlačování agresivity a rádoby humálnosti skončíme my, ne oni.
Re: Volby
Yesss. Přesně takhle se dostali (například) náckové k moci, prachům a neotřesitelné pozici (a není to tak dávno) ještě předtím než rozpoutali válku. Frantíci, Angláni a spol. jim akorát ustupovali, dělali že "nevidí", sem tam předhodili slabší kus (ČR).Krysak wrote:Vzhledem k našemu nepřirozenému potlačování agresivity a rádoby humálnosti skončíme my, ne oni.
A dneska - *censored* evropský pseudo-humanisti dělají, že si tyhle začátky nácků nepamatají. Přitom paraela mezi nácky a muslimy a jejich chováním je... *mávne rukou*
Btw to cos vypíchl - porušení slova "nevěřícímu" není hřích, raději nebudu komentovat na veřejném netu
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
Já si nemyslim, že je to náboženstvím. Je to především o jeho překrucování, vyhánění do extrému a militantním obhajováním. Je to o té kultuře tak, jak skutečně funguje, ne tak, jak by fungovat měla.Caehan wrote:Jo, však já se nehádám, rozhodně souhlasím, že imigranti z muslimských zemí jsou hodně často problém - co Francie, takové Švédsko si užívá svoje. Jen říkám, že si nejsem jistý, že je to jejich náboženstvím, podle mě na tom mají zásadní vliv poměry v jejich části světa. Je možné, že problém je jejich víra, ale podle mě to zaslouží hlubší úvahu.
Křesťanství mělo taky svoje křižácký výpravy a blabla, ale křesťansky smýšlející společnost postoupila dál, kdežto oni uvázli ve středověku.
Jakkoliv mi je jedno, kdo co vyznává, pokud mě tím nijak neomezuje, muslimská kultura prostě není dost vyspělá na to, aby se mohla integrovat do naší. Prostě jim chybí pár set let vývoje.
Je to podobné, jako když bys chtěl od afričana, aby budoval průmysl a zemědělství, nebo po řekovi, aby pracoval pět dní v týdnu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Volby
Jo, náboženství samo o sobě není tím, co je špatně. Kdo chce, najde si důvod k čemukoli v SZ, NZ, Koránu a i Tóře. Vyspělost země a kultury, to je problém. Kdyby neměli islám, věřím, že si pro odůvodnění extremismu najdou z dochovaných písemností něco jiného, i kdyby to měla být naštvaná sousedská korespondence krále Abhuláha Huláha.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Volby
To Kucík, plně souhlasím. Jen se obávám, že naše kultura dosáhla vrcholu již před deseti až patnácti lety.
Nyní je načase, aby nás zničili ti méně vyspelí, přirozenější.
Celkem zajímavý postřeh uvedl jeden historik kdysi, asi nějak takto: "Vzestup a pád civilizací je provázen i tolerancí k homosexualitě, čim více je brána jako normální, tím blíže je konec."
Jeden příklad za všechny - v římě 450 před kristem byla chycená bukvice uvláčená konmi, 400 po kristu, no však víte co...
Nyní je načase, aby nás zničili ti méně vyspelí, přirozenější.
Celkem zajímavý postřeh uvedl jeden historik kdysi, asi nějak takto: "Vzestup a pád civilizací je provázen i tolerancí k homosexualitě, čim více je brána jako normální, tím blíže je konec."
Jeden příklad za všechny - v římě 450 před kristem byla chycená bukvice uvláčená konmi, 400 po kristu, no však víte co...
Re: Volby
No, a já jsem přesvědčenej, že to náboženstvím je. Když si vezmete předislámské kulty arabského poloostrova, uvědomíte si, že je do sebe Islám integroval. Tyhle kulty, často založené na násilí, byly tak nedlnou součástí arabské kultury, že je Islám přijmout musel. Arabská kultura jako taková je mnohem starší než Islám, teprve Islám jí ale dal jistý směr - stal se jak náboženstvím, tak politickou ideologií - a to nemluvím o současnosti: Muhhamad chtěl dobýt Mekku, Medinu a Baghdád, což se mu postupem času a s nuvěřitelným štěstím podařilo. Už za Muhhamadova života byl Islám vyloženě expanzivní, v 7. a 8. století se rozšířil do zemí, které dnes vnímáme jako tradičně islámské (i když třeba celá severní Afrika a Blízký Východ, Sýrie, Antioch, Anatolie... to byly bašty křesťanství). Islám se šířil ohněm a mečem, násilí je s ním spjato i co se týká počátku sporu mezi sunnity a šiíty. Násilně se rozšířil po Africe, násilně se jeden čas šířil ve Španělsku (do reconquisty) a později na Balkáně (v podstatě do I. světové války).
Dokud neměli Arabové Islám, postrádali zbraň, která jim dává společnou identitu. A cíle.
Dokud neměli Arabové Islám, postrádali zbraň, která jim dává společnou identitu. A cíle.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Volby
Přesně tak... jednou jedinkrát jsem tento názor napsal před asi 8 lety do jakési diskuze... že Řím dojel na bukvice - když už i císař "prosil" občany, aby aspoň jednou za rok obdělali manželky a pak se klidně dále věnovali chlapečkům... a byl jsem označen a ignoranta a homofoba. Od té doby jsem nic takového nikam veřejně nepsalKrysak wrote:To Kucík, plně souhlasím. Jen se obávám, že naše kultura dosáhla vrcholu již před deseti až patnácti lety.
Nyní je načase, aby nás zničili ti méně vyspelí, přirozenější.
Celkem zajímavý postřeh uvedl jeden historik kdysi, asi nějak takto: "Vzestup a pád civilizací je provázen i tolerancí k homosexualitě, čim více je brána jako normální, tím blíže je konec."
Jeden příklad za všechny - v římě 450 před kristem byla chycená bukvice uvláčená konmi, 400 po kristu, no však víte co...
Víš co je paradox - tedy z mé pozorované zkušenosti - Rakousko a Dánsko? Staří co přišli z domoviny se chovají celkem "ohleduplně", baští si svoje halal maso, mlátí hlavou o zem, dělají nějakou práci aby uživili sebe a rodinu která přišla za nima... toliko v pořádku.Caehan wrote:Jo, však já se nehádám, rozhodně souhlasím, že imigranti z muslimských zemí jsou hodně často problém - co Francie, takové Švédsko si užívá svoje. Jen říkám, že si nejsem jistý, že je to jejich náboženstvím, podle mě na tom mají zásadní vliv poměry v jejich části světa. Je možné, že problém je jejich víra, ale podle mě to zaslouží hlubší úvahu.
NEJVĚTŠÍ bordel ale dělají mladí, co už vyrostli u nás (tedy u Rakušáků a Dánů), co z původní domovinu nikdy neviděli
Jo a abych dodal k těm zemím třetího světa... Balkán - tj Bosna a Hercegovina se za to počítají? To je přímo semeniště turbanů nejhrubšího zrna (co se vulgárnosti týče)
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Volby
A ted jak se k islamizaci Evropy a treba ke Kosovu stavi Zeman a Swarz 
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: Volby
To je uplně jedno jakej maj názor, páč s tím hovno zmůžou.Grin wrote:A ted jak se k islamizaci Evropy a treba ke Kosovu stavi Zeman a Swarz
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Volby
Čimžpádem jsi ale pohřbil cely tenhle topic protože tu všichni prezentují své názory jenže ty sou všem jedno protože s tim hovno zmůžou...J.F.Payne wrote:To je uplně jedno jakej maj názor, páč s tím hovno zmůžou.Grin wrote:A ted jak se k islamizaci Evropy a treba ke Kosovu stavi Zeman a Swarz
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Volby
Jeden z Nejmenovaných kandidátů na post prezidenta se k turbanům staví, asi tak jako např. k ministrovi obrany: „Já jsem nebyl nadšený z toho, že bychom byli jako Guatemala, kde je generál ministrem obrany,“ sdělil Právu. Na dotaz, zda tím myslí Picka, se pouze usmál a řekl: „To jste řekl vy.“
Což bych v duchu jeho "čitelných a jasných" názorů prezentoval: "Já bych nebyl nijak nadšený z toho, že bychom byli jako Saudská Arábie, kde je král pánem nad životem a smrtí všeho poddanstva," sdělil Právu. Na dotaz, zda tím myslí sám sebe, se pouze usmál a řekl: "To jste řekl vy."
Což bych v duchu jeho "čitelných a jasných" názorů prezentoval: "Já bych nebyl nijak nadšený z toho, že bychom byli jako Saudská Arábie, kde je král pánem nad životem a smrtí všeho poddanstva," sdělil Právu. Na dotaz, zda tím myslí sám sebe, se pouze usmál a řekl: "To jste řekl vy."
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
To si nemyslim. Jak já jsem Bosnu poznal, tak je to celkem civilizovaná a slušná část Balkánu. Ikdyž mírně zaostalejší. Osobně je mi sympatičtější než třeba Chorvatsko. Na nějaké ručníkové hlavy jsem tam ani nenarazil.Absinthorix wrote: Jo a abych dodal k těm zemím třetího světa... Balkán - tj Bosna a Hercegovina se za to počítají? To je přímo semeniště turbanů nejhrubšího zrna (co se vulgárnosti týče)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Volby
Zrovna čtu Dějiny sexuality (snad jsem moc nezkomolil název, na autora si nevzpomenu) a ona ta homosexuality nebyla dříve zdaleka takové tabu jakým se stala po nástupu křesťanství, takže tohle bych bral trochu s rezervou.Krysak wrote: Celkem zajímavý postřeh uvedl jeden historik kdysi, asi nějak takto: "Vzestup a pád civilizací je provázen i tolerancí k homosexualitě, čim více je brána jako normální, tím blíže je konec."
Jeden příklad za všechny - v římě 450 před kristem byla chycená bukvice uvláčená konmi, 400 po kristu, no však víte co...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Volby
Rekl bych , ze se mylis, neb prave ministr zahranici a prezident muze svym rozhodnutim na jiste urovni v teto otazce neco udelat.J.F.Payne wrote:To je uplně jedno jakej maj názor, páč s tím hovno zmůžou.Grin wrote:A ted jak se k islamizaci Evropy a treba ke Kosovu stavi Zeman a Swarz
(mysleno - uznani Kosova, kam a proc se vysle nase vojsko, schvalovani zasahu NATO atd.)
To to same jako bys rekl : " proc chodit volit, stejne se nic nezmeni".
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
