Page 63 of 331

Re: Poděkování

Posted: 19:39 30. Aug 2009
by Pajule
mockrát díky za dnešní supr soubouj...organizace supr !a postavy a účastníci klobouk dolů.. :) fakt moc hezký díííky :)

Re: Poděkování

Posted: 19:42 30. Aug 2009
by Sobik
Díky všem za souboje a BUovi za to, že mi vrátil to maso. :D

Re: Poděkování

Posted: 19:46 30. Aug 2009
by -RoF-
Taky se přidám s poděkováním za fajn turnaj.
Původně sem se účastnit nechtěl, ale Esu zapojila svou ženskou taktiku a tak sem se odhodlal a zkusil to. :wink:

Díky

Re: Poděkování

Posted: 20:20 30. Aug 2009
by Grunt
Taky se připojim k poděkovani *smeka*

Re: Poděkování

Posted: 22:47 30. Aug 2009
by G14
yop pekna akce 8)
jen tak dal :wink: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 07:05 31. Aug 2009
by tao kan
Dík patří Koře,Fallovi,Carcarotovi,Terk a ostatnim kteří mě včera tak pozlobili v dílně. Jen počkejte holomci, umění vás přežije !! 8)

Re: Poděkování

Posted: 08:55 31. Aug 2009
by jachyra
Tak tak ja sa pridávam ... dík Terke a Carcimu, že vymysleli takú parádnu somarinu :mrgreen: dík Sandre, ktorá sa k tomu pridala, dík ctihodnému bardovi Victoriusovi, ktorý sa nechal hnevať, dík Fallovi a Kore, ktorí tam zastávali zákon (alebo nie?) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a že v dielňach sa nedá zahrať RP .. popravde takto som sa už dlho nenasmiala :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 09:06 31. Aug 2009
by Radim
Též děkuju všem zůčastněným Terk,Fallion,Kora,Viktorius,Sandra.Byla to parádička a taky sem chvílema přes ten smích neviděl na monitor...moc povedené :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 09:19 31. Aug 2009
by tao kan
ještě mě včera dost zaskočil učinek alkoholu. To že jedno pivo a pálenka způsobí, že si v závěru slavný bard ublinkne před dívaky jsem nečekal :). Doufám, že si toho krome BU nikdo další nevšiml :-). Díky tvůrcům alkoholu !

Re: Poděkování

Posted: 10:01 31. Aug 2009
by LDamian
Nejvíc mně tam pobavil ten kontext:

Bard Viktorius Melenol začíná v aréně plné hráčských postav další ze svých písní úvodem:

A toto dílo vzniklo speciálně na objednávku pana Grombo Omborga:

Načež se předkloní a za doprovodu příslušného zvuku se vyzvrací. :) :) :) :wink:

Už jsem jen čekal, že řekne: "spokojeně si prohlédl své zvratky a uklonil se divákům".


Víc už mne snad včera pobavilo jen když Ghorin seděl na BUovi, který si ho jednou rukou držel od těla, druhou do sebe cpal ukradené maso a Ghorin na něj řval: "Vyplivni to!"

Mimochodem k tomu také inspirovala tahle píseň na objednávku Gromba, takže díky tobě i jemu. :)

Re: Poděkování

Posted: 11:08 31. Aug 2009
by -RoF-
Mě ještě pobavila na tom turnaji koktavá Meg jednou svou větou.

K ní přišel chlapík (vypadal na jižana) se slovy "O co tu jde dámo?" (nebo tak nějak)
A Meg mu krásně odpověděla "J jaká d dámo t ty t tch tchoři!"

To sem se opravdu dobře zasmál :D

Re: Poděkování

Posted: 13:51 31. Aug 2009
by Grunt
Velký dík za report z Akce LDamianovi :)

Re: Poděkování

Posted: 15:53 01. Sep 2009
by Pajule
Inu já bych tedko chtěla moc poděkovat celému teamu Thalije...Za to co všechno dělá.Je to už myslim rok od toho..no hm*nechce to vyslovit*wipu!
Sice to neni zrovna hezký , ale na thaliji sem už několik let (hrůůůza :twisted: ) a vidim jak se zdokonaluje a roste a roste a roste...Mam pocit ,že už snad už lepší bejt ani nemže a stejně je :) protože má suprovej team kterej je hodně roznorodej :D , protože tam sou zvrhlící (HAHA) , veverky , hodní lidé , zlácí nejzlejší , ale i bohové :mrgreen: no a všechno možný i nemožný...
Dneska sem zrovna listovla těma mnoha stránkama a zamačkávala slzy na počatečních stránkách , kdy thaluše byla zrovna po tom debilním útoku(staříci pamatujou ) škoda , že se nedochovala ještě to předtim , to by těch listů bylo kolem 100....

no a dál radějc pokračovat nebudu prostě Děkuju za prosezený chvíle u tutej závislosti závisláckej....jen tak dál...


Škoda jen , že tolik lidí z podobných důvodů přestalo hrát :| , ale to už je jiná kapitola....

//tohle neberte jako vlez do.. víme kam..jen si myslim ,že si to team zaslouží :wink: přece jen co bych bez thalije už ty čtyry roky dělala :)+ velký dík všem postavám vypsaném v podpisu pod čarou..protože oni si to zaslouží...i když jsou mrtví a ani jejich hráči nehrajou

Re: Poděkování

Posted: 20:54 01. Sep 2009
by Sorrow
Teda Kiri, cos to prines domu za houby?
To asi hriby nebyli co? :D

Re: Poděkování

Posted: 21:24 01. Sep 2009
by Pajule
Sorrow wrote:Teda Kiri, cos to prines domu za houby?
To asi hriby nebyli co? :D

ty jo toho nevidim :cry: ...přepadla mi nostalgie :D ... toto sluníčko...to tech roku ach :D néé néé Sorowe...poděl se ..no víš o co :D at se směju....

jinak abcha an houby s černou bradavičkou an kloboučku... *//kdo viděl houbičky víí