Page 63 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:39 30. Aug 2009
by Pajule
mockrát díky za dnešní supr soubouj...organizace supr !a postavy a účastníci klobouk dolů..

fakt moc hezký díííky

Re: Poděkování
Posted: 19:42 30. Aug 2009
by Sobik
Díky všem za souboje a BUovi za to, že mi vrátil to maso.

Re: Poděkování
Posted: 19:46 30. Aug 2009
by -RoF-
Taky se přidám s poděkováním za fajn turnaj.
Původně sem se účastnit nechtěl, ale Esu zapojila svou ženskou taktiku a tak sem se odhodlal a zkusil to.
Díky
Re: Poděkování
Posted: 20:20 30. Aug 2009
by Grunt
Taky se připojim k poděkovani *smeka*
Re: Poděkování
Posted: 22:47 30. Aug 2009
by G14
yop pekna akce
jen tak dal

Re: Poděkování
Posted: 07:05 31. Aug 2009
by tao kan
Dík patří Koře,Fallovi,Carcarotovi,Terk a ostatnim kteří mě včera tak pozlobili v dílně. Jen počkejte holomci, umění vás přežije !!

Re: Poděkování
Posted: 08:55 31. Aug 2009
by jachyra
Re: Poděkování
Posted: 09:06 31. Aug 2009
by Radim
Též děkuju všem zůčastněným Terk,Fallion,Kora,Viktorius,Sandra.Byla to parádička a taky sem chvílema přes ten smích neviděl na monitor...moc povedené

Re: Poděkování
Posted: 09:19 31. Aug 2009
by tao kan
ještě mě včera dost zaskočil učinek alkoholu. To že jedno pivo a pálenka způsobí, že si v závěru slavný bard ublinkne před dívaky jsem nečekal

. Doufám, že si toho krome BU nikdo další nevšiml

. Díky tvůrcům alkoholu !
Re: Poděkování
Posted: 10:01 31. Aug 2009
by LDamian
Nejvíc mně tam pobavil ten kontext:
Bard Viktorius Melenol začíná v aréně plné hráčských postav další ze svých písní úvodem:
A toto dílo vzniklo speciálně na objednávku pana Grombo Omborga:
Načež se předkloní a za doprovodu příslušného zvuku se vyzvrací.
Už jsem jen čekal, že řekne: "spokojeně si prohlédl své zvratky a uklonil se divákům".
Víc už mne snad včera pobavilo jen když Ghorin seděl na BUovi, který si ho jednou rukou držel od těla, druhou do sebe cpal ukradené maso a Ghorin na něj řval: "Vyplivni to!"
Mimochodem k tomu také inspirovala tahle píseň na objednávku Gromba, takže díky tobě i jemu.

Re: Poděkování
Posted: 11:08 31. Aug 2009
by -RoF-
Mě ještě pobavila na tom turnaji koktavá Meg jednou svou větou.
K ní přišel chlapík (vypadal na jižana) se slovy "O co tu jde dámo?" (nebo tak nějak)
A Meg mu krásně odpověděla "J jaká d dámo t ty t tch tchoři!"
To sem se opravdu dobře zasmál

Re: Poděkování
Posted: 13:51 31. Aug 2009
by Grunt
Velký dík za report z Akce LDamianovi

Re: Poděkování
Posted: 15:53 01. Sep 2009
by Pajule
Inu já bych tedko chtěla moc poděkovat celému teamu Thalije...Za to co všechno dělá.Je to už myslim rok od toho..no hm*nechce to vyslovit*wipu!
Sice to neni zrovna hezký , ale na thaliji sem už několik let (hrůůůza
) a vidim jak se zdokonaluje a roste a roste a roste...Mam pocit ,že už snad už lepší bejt ani nemže a stejně je
protože má suprovej team kterej je hodně roznorodej
, protože tam sou zvrhlící (HAHA) , veverky , hodní lidé , zlácí nejzlejší , ale i bohové
no a všechno možný i nemožný...
Dneska sem zrovna listovla těma mnoha stránkama a zamačkávala slzy na počatečních stránkách , kdy thaluše byla zrovna po tom debilním útoku(staříci pamatujou ) škoda , že se nedochovala ještě to předtim , to by těch listů bylo kolem 100....
no a dál radějc pokračovat nebudu prostě Děkuju za prosezený chvíle u tutej závislosti závisláckej....jen tak dál...
Škoda jen , že tolik lidí z podobných důvodů přestalo hrát
, ale to už je jiná kapitola....
//tohle neberte jako vlez do.. víme kam..jen si myslim ,že si to team zaslouží
přece jen co bych bez thalije už ty čtyry roky dělala
+ velký dík všem postavám vypsaném v podpisu pod čarou..protože oni si to zaslouží...i když jsou mrtví a ani jejich hráči nehrajou
Re: Poděkování
Posted: 20:54 01. Sep 2009
by Sorrow
Teda Kiri, cos to prines domu za houby?
To asi hriby nebyli co?

Re: Poděkování
Posted: 21:24 01. Sep 2009
by Pajule
Sorrow wrote:Teda Kiri, cos to prines domu za houby?
To asi hriby nebyli co?

ty jo toho nevidim

...přepadla mi nostalgie

... toto sluníčko...to tech roku ach

néé néé Sorowe...poděl se ..no víš o co

at se směju....
jinak abcha an houby s černou bradavičkou an kloboučku... *//kdo viděl houbičky víí