Page 64 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:46 07. Jun 2014
by Bahnak
Právě jsem se vrátil z kina, bylo to fakt dobrý.
Na 3D nechodím, nebaví mě držet na nose patvarovej plast přes který není pořádně vidět jen kvůli toho, abych si vychutnal 3-4 3D záběry. Na 3D jedině na AVATARa do Imaxu, vše ostatní stojí za starou belu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:26 07. Jun 2014
by Molly23
Žejo? Takový hráč procházející úroveň na pekelnou obtížnost a vždy to musí opakovat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:33 07. Jun 2014
by Bahnak
Já hlavně měl rád "Na hromnice o den více" a hodit ten nápad do sci-fi je prostě parádní. Kromě toho Cruis i hrál a blondýnka byla hezká. A mělo to spád jako kráva. Ani na vteřinu jsem se v tom křesle nenudil.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:40 07. Jun 2014
by Molly23
Hlavně to bylo i vtipný

. Tak trochu černý humor. Člověk se dnes málokdy u takového filmu zasměje.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:14 07. Jun 2014
by Caehan
Špatný to nebylo... jediná věc, co mi malinko kazila dojem, byla podobnost potvor s Matrixovskými chobotničkami.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:23 07. Jun 2014
by Bahnak
Tak rozhodně to mohli vymazlit lépe, ale jinak scénář, obsazení a celkově spád filmu fakt supr.
Můj skromný názor...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:49 08. Jun 2014
by Jachym
Asi mne nebudete mít rádi , ale film , Na hraně zítřka , se mi moc nelíbil. Co se mi nelíbilo :
1 - Asi po 20 minutách (po prvním zmrtvých vstání) jsem silně začal tušit průběh a závěr filmu. A to jsem nečetl rezenze , jen jsem viděl treiler.
2 - Připomínalo mi to nějakou videohru, či počítačovou hru , která hráče stále vrací na uloženou pozici.
3 - Střílečka - střílečka a zase střílečka. Autor se ani nenamáhal mne překvapit něčím jiným než že se prostřílí, jak v PC hře.
4 - I když většina lidí chápe vesmír jako Isac Newton před více jak 250 lety , mohli by pochopit , že časoprostor není jo jo , tudiž by tu po pátém skoku zbyla jen černá díra.
5 - Film mi připadl jako sešitý z jiných filmů , bylo tam málo originálních nápadů.
6 - Proboha to musí všichni mimozemštani a jiné potvory vypadat stále jako chobotničky z Metrixu?? To ty amerikány nic nenapadne? Co kdyby se rozhlédli , máme tu třeba vačnatce v Austrálii atd atd. Ještě že v Avataru pochopili že jen těžko budeme ve vesmíru všichni stejně velcí.
Např. ve filmu Europa report se s tím už vůbec nepárali vrazili na měsíc Io tak šílenou chobotničku , neuvěřitelný a aby to stálo za to tak nakonec chapadla jí vnamontovali ledku , to už jsem nevěděl jestli brečet nebo se smát.
....
Podíval jsem se ale na čsfd a málem mne trefilo v závorce je mé hodnocení:
http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/ - 90% - (75%)
http://www.csfd.cz/film/282846-nevedomi/ - 74% - (90%)
http://www.csfd.cz/film/288738-elysium/ - 67% - (80%)
http://www.csfd.cz/film/266927-cargo/ - 62% - (72%)
http://www.csfd.cz/film/309312-europa-report/ - 70% - (56%)
http://www.csfd.cz/film/318087-posledni-dny-na-marsu/ - 56% - (66%)
Ty hodnotitele tam by měl někdo probudit.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:06 08. Jun 2014
by Nalkanar
Tak ČSFD má dlouhodobě naprosto mimo žebříček. Provokativně nadhodím, že první řada GoT měla hodnocení přes 90% a přitom to byla hrozná nuda. Srovnatelně jsem sledoval tehdy novou adaptaci seriálu "V" a to mělo hodnocení kolem 60%, přitom v obouch případech pomalu rozvíjeli charakter a v ději bylo hodně intrik. Nicméně V přesto zvládala přidávat špetky akce a nějakého dění a nikoliv "nový díl, dáme vám nová jména a tváře a nic víc".
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:15 08. Jun 2014
by Molly23
Já jsem se teda šel koukat na hollywoodské akční béčko a ne na filozofický umělecký psycho thriller.

Z mého pohledu film účel splnil a bavil jsem se.
To že se filmy navzájem vykrádaj není žádná novinka. Kolikrát hollywood vykrádá japonská anime atd. Tomu se dnes už člověk nevyhne

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:17 08. Jun 2014
by Bahnak
Asi tak, šel jsem na akčňárnu a dostal jsem kopec zábavy a krve emzáků. Já spokojen.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:13 08. Jun 2014
by Decka
ČSFD žebříček mimo nemá a z principu ani mít nemůže.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:15 08. Jun 2014
by Caehan
Decka wrote:ČSFD žebříček mimo nemá a z principu ani mít nemůže.
Troufám si tvrdit, že má... žebříčků je vícero, navzájem se neshodují, a pravděpodobně jsou tedy mimo všechny...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:22 08. Jun 2014
by Shaman88
Mě se líbíly první 3 čtvrtiny toho filmu....
To finále nebylo vůbec epické... a čekal jsem potitulkovou scénu, která tam nebyla, což je další velké mínus.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:24 09. Jun 2014
by sandoftime
Jachym wrote:A tento seriál znáte:
http://www.sledujuserialy.cz/the-musketeers
je to o mušketýrech , hlavní postavy jsou sice D Argtaňan a spol , ale seriál se nedrží knižní předlohy. Z mnoha výtvorů o mušketýrech mi tato připadá že patří mezi ty povedenější. Sice dost používají krátké kulové palné zbraně - pistole , které nepatřili kvůli ceně k vyzbroji mušketýrů , ale budiš . Takže se mrkněte - je to oddechovka.
Jo a točilo se to u nás.
Líbí se mi to. Hodně volná variace na mušketýry, ale pořád na pšičce toho, co jde ze seriálové tvorby dneska dohledat.
https://www.youtube.com/watch?v=YbSLQVkt2jg
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:55 10. Jun 2014
by sandoftime