Page 64 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:00 18. Nov 2012
by Aulus
Po ještě jedné plastice... a nebo před? :twisted:

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:27 18. Nov 2012
by klobouk
Lareth Belle
Image

Jack Drakobijec
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:24 18. Nov 2012
by Braenn
Slzy... :wall: Máte u těch prvních dvou obrázků na stránkách nahoře ty samé reklamy co já? Nejsou nějaké jiné k ukládání? Nečekala jsem, že si splním svou denní dávku porna už v půl desáté ráno.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:28 18. Nov 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Slzy... :wall: Máte na těch stránkách nahoře ty samé reklamy co já? Nejsou nějaké jiné k ukládání obrázků?
Já si toho ani nevšiml :D :twisted:
Pobavila mě ta narážka na slzy :D :roll: ... tak dobře nejsou to slzy, ale Lareth po hmm leštění meče jistého muže. :twisted:

No klobouku!?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:33 18. Nov 2012
by Amber
klobouk wrote:Lareth v pátek 13.
Image
Ta se mi vážně líbí, je to hezky udělaný obrázek. :)

K těm reklamám - taky jsem si ospale promnula oči a nestačila koukat. :P Do obrazárny dávám obrázky hostované na http://www.imagehosting.cz a tam člověk vidí jen obrázky, které vidět chtěl.

Edit:
Změněna citace :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:47 18. Nov 2012
by klobouk
:wall: :wall: *nadávky jak z reklam* Moje chyba. Příště zkontroluju bez adbloku. Alespoň vím, co se stane, když obrázku zaškrtnu 18+. Dík za upozornění. Opraveno.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:01 18. Nov 2012
by klobouk
Druhý obrázek jsem smazal. Dneska jsem nechtěl být nevkusný a asi se nepovedl.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:58 21. Nov 2012
by Molly23
Vilém!
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:03 22. Nov 2012
by Amber
Najdete někdo nějakou podobnost s thalijskými elfy? 8)
361.JPG

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:05 22. Nov 2012
by Pajule
Já teda ne!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:10 22. Nov 2012
by J.F.Payne
Riena jsem poznal, ta opálenější bude asi Sinae. Zbytek nevím.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:11 22. Nov 2012
by Nalkanar
Pobledlá vpravo Vil za éry dlouhých vlasů? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:19 22. Nov 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Riena jsem poznal, ta opálenější bude asi Sinae. Zbytek nevím.
jo to by mohli být, elf je přece velia sarco nebo jak se jmenuje a ta na konci na vil vypadá moc žensky, na nien má malé vnady takže to je jasná essyr enbo jak se jemnuje tak nová majkyho karikatura na kněžku

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:22 22. Nov 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:...Zbytek nevím.
[/quote]Pro ty (herně) starší - by to mohl být Muthalir (bez křídel)...s nějakou černovlasou elfinou :mrgreen: .

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:31 22. Nov 2012
by Amber
Pokud vím, Essyr je blondýna.