Page 64 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:00 18. Nov 2012
by Aulus
Po ještě jedné plastice... a nebo před?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:27 18. Nov 2012
by klobouk
Lareth Belle
Jack Drakobijec

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:24 18. Nov 2012
by Braenn
Slzy...

Máte u těch prvních dvou obrázků na stránkách nahoře ty samé reklamy co já? Nejsou nějaké jiné k ukládání? Nečekala jsem, že si splním svou denní dávku porna už v půl desáté ráno.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:28 18. Nov 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Slzy...

Máte na těch stránkách nahoře ty samé reklamy co já? Nejsou nějaké jiné k ukládání obrázků?
Já si toho ani nevšiml
Pobavila mě ta narážka na slzy

... tak dobře nejsou to slzy, ale Lareth po hmm leštění meče jistého muže.
No klobouku!?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:33 18. Nov 2012
by Amber
klobouk wrote:Lareth v pátek 13.

Ta se mi vážně líbí, je to hezky udělaný obrázek.
K těm reklamám - taky jsem si ospale promnula oči a nestačila koukat.

Do obrazárny dávám obrázky hostované na
http://www.imagehosting.cz a tam člověk vidí jen obrázky, které vidět chtěl.
Edit:
Změněna citace

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:47 18. Nov 2012
by klobouk

*nadávky jak z reklam* Moje chyba. Příště zkontroluju bez adbloku. Alespoň vím, co se stane, když obrázku zaškrtnu 18+. Dík za upozornění. Opraveno.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:01 18. Nov 2012
by klobouk
Druhý obrázek jsem smazal. Dneska jsem nechtěl být nevkusný a asi se nepovedl.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:58 21. Nov 2012
by Molly23
Vilém!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:03 22. Nov 2012
by Amber
Najdete někdo nějakou podobnost s thalijskými elfy?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:05 22. Nov 2012
by Pajule
Já teda ne!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:10 22. Nov 2012
by J.F.Payne
Riena jsem poznal, ta opálenější bude asi Sinae. Zbytek nevím.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:11 22. Nov 2012
by Nalkanar
Pobledlá vpravo Vil za éry dlouhých vlasů?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:19 22. Nov 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Riena jsem poznal, ta opálenější bude asi Sinae. Zbytek nevím.
jo to by mohli být, elf je přece velia sarco nebo jak se jmenuje a ta na konci na vil vypadá moc žensky, na nien má malé vnady takže to je jasná essyr enbo jak se jemnuje tak nová majkyho karikatura na kněžku
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:22 22. Nov 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:...Zbytek nevím.
[/quote]Pro ty (herně) starší - by to mohl být Muthalir (bez křídel)...s nějakou černovlasou elfinou

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:31 22. Nov 2012
by Amber
Pokud vím, Essyr je blondýna.