Page 64 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:52 03. Feb 2017
by Puxina
Jo to fantasy se mi tam líbilo, že tam jsou víceméně sekery, meče, luky a tak a pak nějaké ty božské stvoření. A trailer vypadal fakt dobře, ale tak to musí. No ušetřím si zatím 30 eur a zůstanu v ARKu

.
Beztak tam čekám na koníky
http://ark.gamepedia.com/Equus
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:31 03. Feb 2017
by soul1
Největši nevyhoda zatim je že Conan se vice podoba Rustu než li Arku (zaměřeno vic na ničeni než budovaní)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 05:47 14. Feb 2017
by sandoftime
Baví mě to víc než ark.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:51 16. Feb 2017
by Decka
Path of Exile dostane nový content update na léto.
Path of Exile: The Fall of Oriath - Official Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=YFAPw_F3jyg
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:56 16. Feb 2017
by Nalkanar
sandoftime wrote:Baví mě to víc než ark.
Bo mají poněkud chybějící FAQ sekci atd., tak se optám:
1) LAN tam je?
2) Koupím a hotovo že?
3) Co tě třeba baví víc?

Ark zní dobře s krocením potvůrek a stavěním (ač teda těch pár videí o stavění znělo, že je to oser, bo každý staví mega krychli, která bude nerozbitelná

)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 03:02 17. Feb 2017
by sandoftime
Nalkanar wrote:sandoftime wrote:Baví mě to víc než ark.
Bo mají poněkud chybějící FAQ sekci atd., tak se optám:
1) LAN tam je?
2) Koupím a hotovo že?
3) Co tě třeba baví víc?

Ark zní dobře s krocením potvůrek a stavěním (ač teda těch pár videí o stavění znělo, že je to oser, bo každý staví mega krychli, která bude nerozbitelná

)
1) neověřoval jsem, nejspíš ano
2) ano
3) V conanovi krotíš lidi místo dinosaurů, jsou tam všude "divoká" npc ze kterých se dají dělat obyvatelé základný tvého klanu. Stráže, kněží, lučištníci, dělníci, krafteři atd.... ale jinak je to pořád conanovský svět, víc zaměřený na boj, narozdíl od ostatníách survivalovek to má lepší boj na blízko, na který je to hlavně zaměřené (samozřejmě ne tak dobře jako ryze akční hry nebo rpgčka)
Jinak ty dvě hryj sou si hodně podobné (ark a conan), rust je úplně o něčem jiném. Rozhodně se mi líbí víc zasazení do conanovské fantasy než pseudo sci-fi ark.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:54 17. Feb 2017
by Puxina
I kostky můžou být hezké

. Já to mám taky skoro jak kostku, ale vypadá to jak scifi základna na nějaké cizí planetě

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:48 17. Feb 2017
by Nalkanar
Takže utluču ala neandrtálec náhodné NPC a to pak zotročím na práci?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:33 17. Feb 2017
by sandoftime
stručně řečeno- přesně tak
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:50 18. Feb 2017
by Puxina
V tom mém kmeni jsou cvoci, jeden den nehraju a místo dvou draků tam jsou další čtyři mladí

. Teda wyverny

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:53 27. Feb 2017
by Puxina
Paragon
O víkendu jsem zkoušel tuhle akčnější variaci na LOL, DOTu a je to zábavná věc, která je zatím v beta testování

.
Grafika mi přišla hodně podobná jako nový Unreal Tournament, který je od stejné firmy.
https://www.youtube.com/watch?v=w-Desk2WRQY
A postavičky jsou tam hezké, ikdyž asi z jiných her, filmů a podobně, ale tak to je už těžké v poslední době a nevadí mi to

.
Za tuhle mršku se mi hraje fajn.
https://www.youtube.com/watch?v=d0t40HDvQsI
Je to ve free kdyby někdo chtěl zkusit. Mimochodem UT je taky free.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:13 27. Feb 2017
by soul1
Snaží se vytvařet sve vlastní postavy ne přebirat z jinejch titulu. Ano Paragon je užasnej. ale vadí my že většinou naražim na neandrtalce co vubec neznaj role a ani neumi komunikovat

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:00 27. Feb 2017
by Puxina
Šak já jim to nemám zazlé ani kdyby kopírovali, ale třeba Greystone mi připomněl Garena z Lolka, Dekker má zbran jako ze Star gate a tak dále no. Neva

.
No já třeba taky moc nevím kam který charakter chodí a tak. Myslím tím kdo chodí na top, mid, bot nebo jungle. Zatím s kámošem chodíme spolu na top. On Belica a já Countness. A samozřejmě proti botům, protože konečně už trošku víme jak kombinovat ty karty a tak, ale to bude dlouhé učení ještě

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:43 27. Feb 2017
by soul1
Však to je v pohodě ale ja většinou jdu hru kde je Jungle, Jeden na levo, a tři na midu

a tak podobně. prostě naproste pitomosti a pak se divej že jsme to projely když já na solo lajně mam lvl 8 a oni teprve 3

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:59 27. Feb 2017
by Puxina
No co hrajeme s botama, tak nalevo jsou vždy dva boti ... obvykle střelec a support nejčastěji vílka. A napravo bývá jen občas někdo.
Ta jungle mě lákala, ale tam nevím zda by to třeba Countness zvládala, dmg jakési má, ale je drahá na manu, zase jako assassin by mohla z jungle vyběhnout a překvapit nepřítele.
Stejně budu kdoví jak dlouho ladit ty karty , to je šílená věc.