Page 64 of 67

Re: League of Legends

Posted: 12:36 07. Nov 2014
by Puxina
Popis nového vyvolávačova žlebu a u ropušáka tenhle text mě pobavil :D :D
Ropušák, který si užívá největší populační exploze od té doby, co Lulu sejmula ultimátkou Zaca s domobranskými botami a šesti warmogy, začal Žleb rychle a hodně ovlivňovat. Zabij ho a získej zlaťáky!

Re: League of Legends

Posted: 19:12 13. Nov 2014
by Puxina
Ten nový žleb vypadá moc hezky :)

Re: League of Legends

Posted: 21:52 13. Nov 2014
by sandoftime
Spíš než tohle bys měl začít řešit, že se v LoLku objevil konečně hack. Jsme zvědavý co s tím rioti udělají, protože aby si Yi dával jedním Qčkem quadrakill když má v invu jenom boty není moc košer.

Re: League of Legends

Posted: 07:55 14. Nov 2014
by Puxina
Tak pokud Riot nic neudělá, tak to odradí hráče a to by bylo zlé.
Na druhou stranu by hráči takové individua neměli podporovat a prostě 9x report a ve 20 minute surr.

Bohužel takové využívání chyb ve hře a různých vedlejších programů se vždy najde v jakékoliv hře. Hodně vychytávek jsem třeba viděl ve World of Tanks. A vem si kolik bugerů a různých individuí najdeš v NWN a paradoxně někteří byli i DM ;).

Holt někteří hráči na to třeba nemají a nebo si chcou jen pohonit ego.

Re: League of Legends

Posted: 09:00 14. Nov 2014
by Puxina
sandoftime wrote:Spíš než tohle bys měl začít řešit, že se v LoLku objevil konečně hack. Jsme zvědavý co s tím rioti udělají, protože aby si Yi dával jedním Qčkem quadrakill když má v invu jenom boty není moc košer.
A šak vidíš už to řeší http://boards.eune.leagueoflegends.com/ ... au-k-hacku

Jsem si přečetl poprvé forum Lolka za tu dobu co ho hraju :D

PS: Nami na midu je sranda. Jen musím pokoumat předměty.

Re: League of Legends

Posted: 16:19 15. Nov 2014
by Puxina
Ty speciální hlášky mají šampioni když na šampa ukážu a použiju emoci?

Páč když jsem hrál na midu s Nami proti Fizzovi, tako občas zahlásila, že se ve volné chvíli věnuje trénování žraloků. :D

Re: League of Legends

Posted: 17:49 15. Nov 2014
by sandoftime
Nejsem si jistý jak se to spouští, myslím že automaticky. Ale nejsou vždycky, mají je jen určit šampioni proti jiným určitým. Naříklad Garen proti Dariovi, Katarině atd, yasuo proti ninjům nebo masteru yi... gnar proti všem... a tak.

Re: League of Legends

Posted: 18:00 15. Nov 2014
by Puxina
sandoftime wrote:Nejsem si jistý jak se to spouští, myslím že automaticky. Ale nejsou vždycky, mají je jen určit šampioni proti jiným určitým. Naříklad Garen proti Dariovi, Katarině atd, yasuo proti ninjům nebo masteru yi... gnar proti všem... a tak.
Jojo to vím, já to právě zkoušel, páč Nami kamarádí s Fizzem. Jsem si z něj dělal srandu, že je legrační, když ho Nami zabila vodou. :D

Re: League of Legends

Posted: 00:43 16. Nov 2014
by Mourisson1
U novýho Summoners je škoda že ještě (alespoň včera) nefungovali vůbec funkce a je to zatím jen grafická změna.

Re: League of Legends

Posted: 11:55 20. Nov 2014
by Puxina
Hmm nový skin na Evelynnku vypadá hezky ten asi koupím. Ještě otázka, jestli se ted dostanu do nové jungle :D. Ji ted všichni budou chtít hrát. http://news.cdn.leagueoflegends.com/pub ... lars_0.jpg

Re: League of Legends

Posted: 12:18 20. Nov 2014
by sandoftime
Mě se spíš líbí ten nový střelec.

Re: League of Legends

Posted: 12:55 20. Nov 2014
by Puxina
Vypadá na dobrou hopsající mršku.

Re: League of Legends

Posted: 13:27 20. Nov 2014
by sandoftime
Si tak poskakuješ mezi minionama a nepřátelé zuří protože tě nemůžou trefit, tak si řkenou, že ti aspon zabijou supporta. Nope lol, R.

Re: League of Legends

Posted: 14:59 20. Nov 2014
by Puxina
Hehe ano, ale asi bude těžké se jí naučit.

Mě se líbila i úprava předmětů, asi zařadím do výbavy supportů velitelský prapor a pak ten Ohmwrecker.

Re: League of Legends

Posted: 17:26 20. Nov 2014
by Puxina
:D :D :D

Teď jsem měl v týmu dva junglery a tým protivníků měl taky dva. :twisted: