Page 64 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:34 13. Jun 2012
by Bahnak
Uvidíme, každopádně se má od pátku rapidně oteplovat a v sobotu prej třicítky, tak jsem zvědavej.
Každopádně v sobotu nemůžu, to už jsem zase jinde...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:39 14. Jun 2012
by -darkvision-
Jaký třicítky máš na mysli?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:35 14. Jun 2012
by KaTo
Říkal že se bude oteplovat, tak asi teplý třicítky

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:37 14. Jun 2012
by -darkvision-
Jo tyhle třicítky, ty jsou taky dobrý

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:41 14. Jun 2012
by Thuereg
Tak se mnou taky kalkulujte, ale bylo by fajn vědět kdy přesně... pátek večer schvaluju.... má na pořadníku jenom narozky osoby kterou nemám rád takže si to klidně nechám ujít.... v sobotu večer nemužu... to budu bydlet v chodovaru
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:02 14. Jun 2012
by Braenn
No nakonec jdem ve spíš takové komornější sestavě, a celkem záhy. Budem nejspíše někde okolo I.P.Pavlova. Co bude pak, a jestli skončíme u Jehudy.... Možné to je:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:04 14. Jun 2012
by J.F.Payne
Skončete, já tam budu 100%.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:28 14. Jun 2012
by -darkvision-
No tak já zejtra odpo- večer jsem v práci. V sobotu přes den taky a pak mizím na chalupu nakonec (dobrovolně nedobrovolně

) ..takže mě to bohužel nevyjde.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:36 15. Jun 2012
by FroziKk
Nechcete jít na ty hradby? Počasí je zatím ideální.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:09 15. Jun 2012
by Bahnak
Taky to dnes vidím na Vyšák, dojdu...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:18 15. Jun 2012
by FroziKk
Tak od kolika?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:20 15. Jun 2012
by Koninho87
FroziKk wrote:Tak od kolika?
Ty bud doma radši

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:24 15. Jun 2012
by Thuereg
vyšehrad beru.... ale dorazim tam tak kol osmej.... odchází nám šefová z práce a jdou to zapít, tak se tam chci alespoň otočit a tam je sraz na šestou, tak bych tak kolem tej pul osmej zmizel.... tak snad nezdrhnete
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:26 15. Jun 2012
by FroziKk
No já se ještě na dvě, tři stavím na Parukářce a pak dojedu na hradby..
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:13 23. Jun 2012
by Braenn
NA prodloužený víkend - což takhle nějaký výlet? Na všechny dny, nebo jen na několik... třeba konečně to Kokořínsko!