Ted je akce ohledně nějakého zlatého joystisku
A jestli WoT vyhraje v hlasování o nejlepší multiplayerovou hru roku, tak slíbili hráčům tohle .... http://worldoftanks.eu/news/3727-roll-o ... awards-cs/ takže hlasujte
No pořádné děla mají jen sovětiDiemo wrote:dat ji poradny rusky delo, tak by s pancirem na vezi odpovidala spis IX.
Kdyby aspoň pižlal-RoF- wrote:No pořádné děla mají jen sovětiDiemo wrote:dat ji poradny rusky delo, tak by s pancirem na vezi odpovidala spis IX., ostatní je mají taky, ale na vyšší úrovni.
Ale zase to dělo na T29 není špatné, penetrace pohoda a dmg taky jde.
Tiger s tím svým dělem víc pižlá.
IS zase má dmg, ale nemá takovou penetraci.
Počkej až si to žena tady přečte, ta ti jich zase nandá.kucik wrote:Znate to. Clovek mini, zena meni. Takze jsem se k PC dostal az po devate a to uz tam nikdo nebyl.
kucik wrote:Jako ze by to nasla v mistnim spamu?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
...![]()
![]()