Page 64 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 06:01 18. Oct 2012
by -RoF-
Jak píše Bahnák, je občas fajn číst web, páč oni dávají i akce na slevy tanků nebo jiných věcí.
Ted je akce ohledně nějakého zlatého joystisku
http://worldoftanks.eu/news/4251-road-g ... ystick-cs/
A jestli WoT vyhraje v hlasování o nejlepší multiplayerovou hru roku, tak slíbili hráčům tohle ....
http://worldoftanks.eu/news/3727-roll-o ... awards-cs/ takže hlasujte

Re: World of Tanks
Posted: 08:29 18. Oct 2012
by Theogil I
Tak jsem obětoval volné zkušenosti a koupil si k TIGERovi novou věž a nejlepší kanón co má a ... no výsledek takový jalový, ale už to alespoň střílí a něco víc vydrží. Včera poobědě to odnesl TIGER II a KV-5, ale nejspíše to bude utrpení až do toho TIGERa II. Jo a mám adepta na nejhorší střední tank IV - T28 grrrr, šmejd, smrt

.
Re: World of Tanks
Posted: 09:02 18. Oct 2012
by -RoF-
T-28 není špatný, ale je to průstřelná velká krabice s rychlopalným dělem

. Jsou ještě i horší tanky.
Jinak ty tanky děsně lezou do hlavy

, čtu si na idnes a tam tank...T25/2 nemýlím-li se

Re: World of Tanks
Posted: 10:48 18. Oct 2012
by Molly23
A co teprve toto... by mě zajímalo jak užíval ta zrcátka
http://cestovani.idnes.cz/foto.aspx?ser ... ovar16.jpg
Re: World of Tanks
Posted: 22:18 18. Oct 2012
by Molly23
Sorry hoši.. po dnešní studentské debatě v hospodě bych netrefil ani KV-5... natož artynu v odstřelovacím režimu...
Jinak bych dorazil.
Re: World of Tanks
Posted: 06:06 19. Oct 2012
by -RoF-
Stejně nás bylo málo. Asi 3-5

, takže to vůbec nevadí, ale příště na vás kašlu, nadšení na roty opadlo

.
Zajezdili jsme si solidní čety

. Ta T29 mě začíná hodně bavit, je to moc dobrý těžký tank 7.tier.
Re: World of Tanks
Posted: 06:20 19. Oct 2012
by Diemo
dat ji poradny rusky delo, tak by s pancirem na vezi odpovidala spis IX.
Re: World of Tanks
Posted: 07:48 19. Oct 2012
by -RoF-
Diemo wrote:dat ji poradny rusky delo, tak by s pancirem na vezi odpovidala spis IX.
No pořádné děla mají jen sověti

, ostatní je mají taky, ale na vyšší úrovni.
Ale zase to dělo na T29 není špatné, penetrace pohoda a dmg taky jde.
Tiger s tím svým dělem víc pižlá.
IS zase má dmg, ale nemá takovou penetraci.
Re: World of Tanks
Posted: 09:24 19. Oct 2012
by Theogil I
-RoF- wrote:Diemo wrote:dat ji poradny rusky delo, tak by s pancirem na vezi odpovidala spis IX.
No pořádné děla mají jen sověti

, ostatní je mají taky, ale na vyšší úrovni.
Ale zase to dělo na T29 není špatné, penetrace pohoda a dmg taky jde.
Tiger s tím svým dělem víc pižlá.
IS zase má dmg, ale nemá takovou penetraci.
Kdyby aspoň pižlal

.
Edit.: nekdy mi to přijde, jako jít se vzduchovkou na hrochy
Re: World of Tanks
Posted: 13:40 19. Oct 2012
by kucik
Znate to. Clovek mini, zena meni. Takze jsem se k PC dostal az po devate a to uz tam nikdo nebyl.
Re: World of Tanks
Posted: 14:55 19. Oct 2012
by Theogil I
kucik wrote:Znate to. Clovek mini, zena meni. Takze jsem se k PC dostal az po devate a to uz tam nikdo nebyl.
Počkej až si to žena tady přečte, ta ti jich zase nandá.

Re: World of Tanks
Posted: 15:00 19. Oct 2012
by kucik
Re: World of Tanks
Posted: 15:05 19. Oct 2012
by Theogil I
Re: World of Tanks
Posted: 15:52 19. Oct 2012
by Diemo
tak to se mi stalo prvne, ta M103 je supr, ale ze umi i litat

Re: World of Tanks
Posted: 15:56 19. Oct 2012
by KaTo
Sorry za spam, ale mám z těch screenů dojem, že kluci vopálený koupili (stáhli

) někde engine na závody bugin, případně čtyřkolek v terénu, trochu si pohráli s fyzikou, aby jim to,
kémo to teď bude mazec hustý nastavení, ještě víc skákalo a na to celý pak implementovali skin tanků

.