Page 64 of 66
Re: Volby
Posted: 14:13 07. Feb 2013
by Braenn
kucik wrote:Krysak wrote:
Celkem zajímavý postřeh uvedl jeden historik kdysi, asi nějak takto: "Vzestup a pád civilizací je provázen i tolerancí k homosexualitě, čim více je brána jako normální, tím blíže je konec."
Jeden příklad za všechny - v římě 450 před kristem byla chycená bukvice uvláčená konmi, 400 po kristu, no však víte co...
Zrovna čtu Dějiny sexuality (snad jsem moc nezkomolil název, na autora si nevzpomenu) a ona ta homosexuality nebyla dříve zdaleka takové tabu jakým se stala po nástupu křesťanství, takže tohle bych bral trochu s rezervou.
Nehledě na to, že ve Starověkém Řecku to bylo tolerované (až doporučované) na počátku, uprostřed, při úpadku i dlouho po něm.

A to se jim dařilo po stránce finanční, kulturní i vzdělanostní mnohem více, než, řekněme si to na rovinu, poslední dva tisíce let.
Vycházeje z této premisy mohu stejně dobře říct, že vina úpadku dnešní společnosti je v tom, že spolu chlapi málo spí. A samozřejmě, doufat v nápravu.

Re: Volby
Posted: 14:29 07. Feb 2013
by KaTo
Braenn wrote:...mohu...říct...že spolu chlapi málo spí. A samozřejmě, doufat v nápravu.
//troll
Ty si o to, ale umíš říct!
//troll
Re: Volby
Posted: 14:29 07. Feb 2013
by kucik
A to bys fakt chtěla?

Re: Volby
Posted: 14:38 07. Feb 2013
by Braenn
Pro dobro celku? Cokoli!
(Hlavně když se to nebude týkat mne, že).
Re: Volby
Posted: 14:41 07. Feb 2013
by Nalkanar
Však má Biebera jako avatara, co se divíte?!

Re: Volby
Posted: 14:50 07. Feb 2013
by KaTo
Nalkanar wrote:Však má Biebera jako avatara, co se divíte?!

Nomen omen?
//*pro jistotu překontroluje svého avatara.* U mě dobrý, modrá díra do...někam o mě dozajista nic nevypovídá

!
Ale ať nejsem (až) tak OT, už jsem tu to téma načínal, tak se teď po nahrávce zase rafinovaně vrátím. Turbany jakožto morální autority jsme probrali, teď zase něco z našich evropských katolických
krajů, luhů a hájů.
Re: Volby
Posted: 15:28 07. Feb 2013
by kucik
No vidiš! A pak že jsou kněží jen na chlapečky. Taková pomluva!

Re: Volby
Posted: 15:31 07. Feb 2013
by Absinthorix
Bruciacullo wrote:J.F.Payne wrote:Grin wrote:A ted jak se k islamizaci Evropy a treba ke Kosovu stavi Zeman a Swarz

To je uplně jedno jakej maj názor, páč s tím hovno zmůžou.
Čimžpádem jsi ale pohřbil cely tenhle topic protože tu všichni prezentují své názory jenže ty sou všem jedno protože s tim hovno zmůžou...
Pchááá Breivikovi to taky říkali, že hovno zmůže... a zmohl celej ostrov
Edit:
Grin wrote:A ted jak se k islamizaci Evropy a treba ke Kosovu stavi Zeman a Swarz

Nu Zeman by je nejraději vybombardoval zpátky do doby kamenný... což by nemuselo být špatné řešení

kníža je prostě moc velkej filantrop a třeba si myslí, že nějakýho mouřenína najme jako dveřníka/lokaje a holt mu už úplně nedochází co je to za hovádka
Re: Volby
Posted: 17:52 07. Feb 2013
by KaTo
Kua...jsem narazil na studnu obrázků, ty jsem měl vidět před volbama. Zasmál bych se ještě víc než teď.
A tenhle jsem si měl nechat nažehlit na tričko

:
A ještě jedna, trochu slabší (
Cthulthu jednoznačně vede), ale pořád
dobrá

.
Re: Volby
Posted: 19:07 07. Feb 2013
by Aillen
KaTo wrote:Kua...jsem narazil na studnu obrázků, ty jsem měl vidět před volbama. Zasmál bych se ještě víc než teď.
A
á[/url]

.
Tohle je vážně dobré

Re: Volby
Posted: 03:11 08. Feb 2013
by J.F.Payne
Lidi jsou ovce jedině v případě, že jsou ochotni část svojí svobody obětovat za "státem garantované jistoty".
Jinak jsem si tedy jako ovce nikdy nepřipadal, a věřím, že většina lidí si tak nepřipadá.
Re: Volby
Posted: 05:58 08. Feb 2013
by Prasokralik
Re: Volby
Posted: 08:12 08. Feb 2013
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Lidi jsou ovce jedině v případě, že jsou ochotni část svojí svobody obětovat za "státem garantované jistoty".
Jinak jsem si tedy jako ovce nikdy nepřipadal, a věřím, že většina lidí si tak nepřipadá.
...to však neznamená, že jimi opravdu nejsou
Raději ani nemyslet na skryté manipulace, kterými se řídí tenhle svět. 99.9% lidi ovcemi prostě jsou (musíš si odmyslet klasické žabomyší problémy) i když si myslí, že zrovna oni jsou tím pověstným vlkem v rouše beránčím

Re: Volby
Posted: 09:20 08. Feb 2013
by Krysak
Já jsem se tam našel, jsem v třetí řadě počítáno zepředu třetí ovce. Ta s těm roztomilými oušky.
Beeeee
Re: Volby
Posted: 09:24 08. Feb 2013
by pavad
Barbar321 wrote:J.F.Payne wrote:Lidi jsou ovce jedině v případě, že jsou ochotni část svojí svobody obětovat za "státem garantované jistoty".
Jinak jsem si tedy jako ovce nikdy nepřipadal, a věřím, že většina lidí si tak nepřipadá.
...to však neznamená, že jimi opravdu nejsou
Raději ani nemyslet na skryté manipulace, kterými se řídí tenhle svět. 99.9% lidi ovcemi prostě jsou (musíš si odmyslet klasické žabomyší problémy) i když si myslí, že zrovna oni jsou tím pověstným vlkem v rouše beránčím

Pokud me pamet prilis neklame, tak podle psychologickych pruzkumu "ovci stadovitost" promoruje populaci z 95%.
Jen ted nejsem schopen dohledat onen experiment: mistnost rozdelena na dve casti, z jedne do druhe videt neni, v casti A packa se stupnici delenou na "zadna bolest", "lehke brneni", "mirna bolest", ..., "tezka ujma na zdravi a popaleniny el. proudem", "smrt", z reproduktoru se linou autenticke zvuky lidske bytosti (dle pribehu jedincum skupiny A je to druha pule dobrovolniku, skupina B), vystavene tryzneni el. proudem (*). Jedinci skupiny A maji trestat jedince skupiny B, veskere informace maji k dispozici (oznaceni stupnice bolesti). Ale behem toho trestani prijde do mistnosti A clovek bez oznaceni, ale obleceny v bilem plasti (a'la doktor) a zacne jim pohodovou reci napovidat, ze trestany snese vic bolesti... Onech 95% populace skoncilo na stupnici "smrt" - protoze uprednostnili presunout tizi rozhodovani na onoho "doktora". Ktery pote, co z reproduktoru zvuky utichly rekl neco na styl "Vy jste ho/ji zabil?!" a odesel...
(*) Zadny clovek na tom el. kresle nesedel - byly pousteny nahrane zvuky.
At me mistni studenti mediciny opravi/doplni - uz si nevybavuji nazev tohoto experimentu a tech 95% bych si nejradeji overil...