Page 64 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:54 02. Sep 2009
by skarbi
Dík za ochotu a zároveň omluva za ty blbý dva "Křiky".

Re: Poděkování

Posted: 22:20 02. Sep 2009
by Pajule
já děkuju zprvu ravovi a jachyre , za dnešní bouřku.ale docela vás obdivuu za nervy..proože v prvním okamžiku si nido nevim bouřky asi až po pěti minutách kdy začalo hořet :D

pak druhej dík pro jachyru jakožto záchrau v beznadějné situaci při háde a urážce ...

a ještě dík jednomu elfovi..co nemá znalost karathského zákoníku...


šmankote kam ten svět spee..ty postyvy jsou tupočké :D....

Re: Poděkování

Posted: 23:17 02. Sep 2009
by Addieau
Po dlouhé době zase jedno poděkování odemne...

Moc děkuju G14 a halvně její Yasmine Inas Rashid (fakt nevím už jak dál) a Ripatkovu Ismaelovi za úplně novou zkušenost a požitek ze hry :wink:
Pro Pajky... armáda se SKUTEČNĚ urážet nemá, takže díky, že nám dnes ukázala jak chrabří a nad věcí dokáží být stateční vojáci a jak (zezadu) chutná moc na "dobré" straně. Jen tak dál! :twisted:

A když už jsem v tom, tak za několik uplynulých dní-týdnů a zážitků děkuji ještě DM Marvinovi, Gruntovi, M4n4sovi a cmonovi, je fajn, že se zas po dlouhé době nemusím po Thalii toulat v osamění.

Re: Poděkování

Posted: 00:55 03. Sep 2009
by Lord_Berserk
dik zlounum a DM za dneskni nocni akci ... Aurora se taky pridava prej se ji nejde dostat na forum :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:23 03. Sep 2009
by G14
yop bourka byla pekna,diky DM Ravangorn a Jachyra (a te i za vice spestrenich vcerejsi hry)..... :P


TO Addieau:
ja taky dekuji za krasne herni zazitky s tvou postavou.....rozhodne sme neskoncili :twisted:

A chci jeste podekovat Gruntovi za fakt paradni hru a moc pekne rp jeho postavy :wink:

joo a samozrejme DM Cairon za krasne spestreni u orku....hlaska "at ti vyschne pytel valecniku" nas fakt dostala pod stul :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:16 04. Sep 2009
by LDamian
Diky DM Jachyra za oziveni a podporu deni v arene. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:22 06. Sep 2009
by Radim
Mockrát děkuji DM Cairon za naprosto úžasný Q,který nebyl vůbec o zbraních,ale celý pouze RP rozhovory.Plus za jeho následné pokračování.. už se teším :mrgreen:
Tohle sem tu ještě nezažil a jsem velice spokojený.

Re: Poděkování

Posted: 22:04 06. Sep 2009
by Grunt
Chtěl bych poděkovat všem členům bratrstva a hlavně Marvinovi že po velmi náročných prázdninách jsou tady zase večerní Q :)

Re: Poděkování

Posted: 10:05 07. Sep 2009
by pilnik
Chtěl bych poděkovat hráči -RoF- a jeho Alici , za nevšední zážitky ve hře 8)

Re: Poděkování

Posted: 10:45 07. Sep 2009
by venomeq
Thx (pozor ne THC!) DM za paradni Q v pristavu kdy sem si tak dlouho poradne za paladina nezahral.Obvzlasdste Kratovi ,Ravovi a Caironovi za usvit mrtvych....dost dobra atmosfera skvele efekty a taky mi to vlilo pomalu skutecnej pocit strachu:D
Jinac krato ... Proc to zemetreseni? a proc to pisu sem?//nic ste nevideli - to mne uplne rozsekalo ze sem se dobrych pet minut valel smichy pod pc...
Tesim se na dalsi pokracovani....a doufam ze bude aspon minimalne stejne skvele jako v ten Q vcera:)
Well done Masters.....

Re: Poděkování

Posted: 13:04 07. Sep 2009
by -RoF-
pilnik wrote:Chtěl bych poděkovat hráči -RoF- a jeho Alici , za nevšední zážitky ve hře 8)
Taky díky, je to dobrá sranda, ikdyž je někdy o hubu (někdy i o něco jiné :oops: ) chodit někam s mladou potřeštěnou elfkou.

Re: Poděkování

Posted: 14:19 07. Sep 2009
by Sobik
-RoF- wrote:ikdyž je někdy o hubu (někdy i o něco jiné :oops: ) chodit někam s mladou potřeštěnou elfkou.
Ano, to už víme. ;)

Re: Poděkování

Posted: 18:00 07. Sep 2009
by Krata
venomeq wrote:Proc to zemetreseni? a proc to pisu sem?//nic ste nevideli
Hlavně že ses bavil, včera sem na to měl nějakou extra smůlu :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 18:11 07. Sep 2009
by Pajule
Krata wrote:
venomeq wrote:Proc to zemetreseni? a proc to pisu sem?//nic ste nevideli
Hlavně že ses bavil, včera sem na to měl nějakou extra smůlu :mrgreen:

joo bylo to suprr :D ale ty jo ež jsem začala chápat huuh...bylo to složité , až sems e smála svojí vlastní tuposti :D ale poklona :D

Re: Poděkování

Posted: 22:18 07. Sep 2009
by Czech_Luthor
Díky moc.. Jorgovi, helmovi a vlastně všem co dneska byly na tu srandu u věže v přístavu :D provokace, když Jorg a Fall furt potají nasávali a ted musel Jorg vyběhnout věž 20x, když měl špinavý slipy pač posedával za rohem mě vždy pobaví :D dík moc