Page 65 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:18 16. Jun 2010
by nomis_b
no stity jdou zmenit uz ted na platnerske kovadline, veci na meneni helmy uz je vytvorena (na kovadline), jen neni nahrana (nevim po kolikate uz to rikam :( )
Barvir jinak barvi a meni: zbroje, plaste

zmena zbrani se planuje.. ale zatim to je v nedohlednu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:29 16. Jun 2010
by KaTo
nomis_b wrote:no stity jdou zmenit uz ted na platnerske kovadline, veci na meneni helmy uz je vytvorena (na kovadline), jen neni nahrana (nevim po kolikate uz to rikam :( )
Barvir jinak barvi a meni: zbroje, plaste

zmena zbrani se planuje.. ale zatim to je v nedohlednu.
*našeptává* ...luky, změna vzhledu luků :twisted: .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:30 16. Jun 2010
by nomis_b
KaTo wrote:*našeptává* ...luky, změna vzhledu luků :twisted: .
Luk ej taky zbran.. nema zadne extra privilegia oproti jinym zbranim, co se vzheldu tyce, takze ta zmena pocita i s luky...

snad jen knizky, pullitry, kytky atd. maj vzheldy, ktere by se tim nemeli dat zmenit (protoze to u nich funguje jinak)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:44 17. Jun 2010
by Tretas
Uvítal bych nějaké bonbóny a sladkosti v hospodách, popřípadě bonboniéry. To víte mlsný Jorg... :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:53 17. Jun 2010
by Rejty
Tretas wrote:Uvítal bych nějaké bonbóny a sladkosti v hospodách, popřípadě bonboniéry. To víte mlsný Jorg... :D
Když vytvoříš předměty i s pěknýma popiskama, tak je klidně rozmístím do obchodů.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:49 18. Jun 2010
by Tretas
*souhlasně kývne* :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:38 18. Jun 2010
by KaTo
Jen nápad ke zvážení - koukal jsem se včera na váhu "RP(?)" předmětů jako jsou stany, deky (a nejspíš se najdou i další) a "plné" čutory. Nešlo by jim nastavit aby vážili "maximálně" kilo? Jako chápu, že 80% STR buildového..chci říci, svalově vyvinutého...serveru to je jedno, ale (nastupuje lobbing) co my DEXaři a svalochudí INToušové? :twisted:
Pokud by byla vůle ty předměty "odlehčit", klidně obejdu krámky a vypíšu všechny (podle mě) "přetížené" předměty...?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:53 18. Jun 2010
by DenGrasse
Máš problém v tom, že většina věcí je blbě nastavená už v baseitemu v NWN (katana - 4 kila a tak :mrgreen: ). Takže buď přepsat hodnoty baseitemů v 2da souborech (což znamená zásah do haku), nebo vyrobit v toolu speciální verze odlehčených předmětů vlastností 'snížená váha -XX%', což ti jednak ty předměty zdraží už v základu, jednak tim zasíráš paletu, jednak si musíš ohlídat aby se do hry dostávaly jen ty odehčené a nikoli původní verze... prostě velká spousta práce s malym efektem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:40 18. Jun 2010
by KaTo
DenGrasse wrote:... prostě velká spousta práce s malym efektem.
Btw - ale čutora, co prázdná váží 0,3 libry a plná 5,5 by se plná "zredukovat" na 1,0 libry mohla, ne?
A se zbytekm teda asi nic *sob*. Ale co, na zemi v plášti se taky dobře spí :twisted: , kdo potřebuje 6ti librovou deku? :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:43 18. Jun 2010
by kucik
Určitě je možný se podívat, jestli to nejde vyrobit z baseitemu s menší vahou.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:54 18. Jun 2010
by KaTo
// pokračuje lobbing za DEXaře.
Další věc co mi chybí (btw - jestli tu skryté dveře jsou a jen o nich nevím se nevylučuje). Skryté dveře...s DC aspoň přes 30 :twisted: , aby je neodhalil každej fighteráckej šmudla s nakrafťeným "sýrč(search) itemem" :twisted: .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:01 18. Jun 2010
by Yohan
KaTo wrote:// pokračuje lobbing za DEXaře.
Další věc co mi chybí (btw - jestli tu skryté dveře jsou a jen o nich nevím se nevylučuje). Skryté dveře...s DC aspoň přes 30 :twisted: , aby je neodhalil každej fighteráckej šmudla s nakrafťeným "sýrč(search) itemem" :twisted: .
jo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:52 19. Jun 2010
by G14
Tretas wrote:Uvítal bych nějaké bonbóny a sladkosti v hospodách, popřípadě bonboniéry. To víte mlsný Jorg... :D
vim o miste na povrchu,kde bonbony zakoupis,hledej smudlo :wink: :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:04 26. Jun 2010
by -RoF-
Nešlo by zkrátit dobu cestování lodí do Kel-a-Hazru?
Tam strávím jen 30 minut čekání a nic víc.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:49 28. Jun 2010
by Silvaner01
nešly by stackovat kuže? když jdou stackovat ruzný jiný blbosti z trofejí,
tak proč ne kuže, je z toho akorát zadrbanej inv a v pulce lovu,
aby se jeden vracel prodávat :?:
bágly jsem koukal tu jsou zrušený, ale neco na ulehčení invu není :twisted: