Page 65 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:30 12. Apr 2010
by Xullfryn
A Chuck Norris vydržel v NONSTOP baru do zavíračky :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:04 13. Apr 2010
by pilnik
jeden peprnější thalijskej forek:
*hobluje Bert Arii zezadu* měl bych taky sehnat nějakou klisnu Aresovi, je nějakej nadrbanej
*Aria celá rozvášněná otočí na Berta hlavu*eh eh eh jo to aby si užíval jako Bertík?
hmm *pohladí ji po křídlech* to abych mu sehnal pegase

Re: Vtípky

Posted: 19:55 13. Apr 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 22:47 13. Apr 2010
by Daanri
Jaký je rozdíl mezi stresem, napětím a panikou?
>><< Stres je, když je manželka těhotná. Napětí je, když je milenka těhotná. A panika je, když jsou těhotné obě.

George Bush vášnívě diskutuje s Tony Blairem. Sleduje je Vladimir Putin a nakonec mu to nedá, aby se nezeptal."Chystáme 3. světovou válku," odpoví Bush."Jaký máte plán?" vyzvídá Putin."Zabijeme 140 milionů muslimů a jednoho zubaře."Putin je překvapený: "Proč chcete zabít zubaře? Co proti němu máte?"Blairradostně plácne Bushe po ramenou a řekne: "Co jsem říkal? Nikdo senebude ptát na 140 milionů mrtvých muslimů!"

Fico zomrel a prišiel pred nebeskú bránu. Keď ho svätý Peter zbadal, usmial sa a víta ho: "Ale, ale pán Fico, vitajte, máte na výber, buď pôjdete k nám, alebo si môžete vybrať dolu peklo." Fico nazrie za bránu a vidí anjelikov, ako sa prechádzajú po lúke, ale celé mu to príde také nudné a nezáživné. Povedal teda, že ešte uvidí, že sa chce pozrieť dolu. Zíde do pekla, tam ho čert zoberie a povodí ho po miestnostiach. Všade sa žúruje, kozaté ženské hore bez nosia šampanské, a kaviár, whisky tečie prúdom. Fico sa zaškerí a zakričí hore: "Hej vy tam hore, nemusíte ma čakať, tu je 100x lepšie!" V tej chvíli ho čerti schmatnú, hodia ho do kotla a už aj horí pod ním veľká vatra. Fico sa ľakne a kričí: "Čo to robíte vy idioti, kde je to, čo ste mi pred chvíľou ukázali??" Lucifer sa zaškerí: "To bola kampaň zlatko, už máme po voľbách!"

Takhle nastoupí do letadla Čech, Rus a Američan a hned u vchodu na ně letušká volá:..,,Už zase vy tři?"

Re: Vtípky

Posted: 07:13 14. Apr 2010
by Sobik
Daanri wrote:Takhle nastoupí do letadla Čech, Rus a Američan a hned u vchodu na ně letušká volá:..,,Už zase vy tři?"
Příjde rabín a kněz do baru. Barman si je prohlídne a povídá: "To má být jako vtip?". :D

Re: Vtípky

Posted: 12:02 14. Apr 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 15:38 14. Apr 2010
by Esuliams

Re: Vtípky

Posted: 16:34 14. Apr 2010
by Tretas
Ty novinky jsou dneska samý vtip. :twisted:

Sobik: Podle mě to byl záměr, jednoduše naštvat sebevraha a tím odstranit jeho sebevražedné myšlenky. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:04 14. Apr 2010
by Urlraen
Esuliams wrote:http://www.novinky.cz/domaci/197545-odstrante-ladova-mikese-ze-skol-zadaji-romsti-aktiviste.html

:shock: :shock: :shock:
Tohle mě teda fakt dostalo. :D Jakožto obyvatel tmavé pleti se hlásím pro stažení ze škol! :D :D :D Co si o nás povrchňani budou myslet? :D
*kroutí nad zprávou hlavou a nemůže tomu pořád uvěřit*

Re: Vtípky

Posted: 19:16 15. Apr 2010
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 16:39 16. Apr 2010
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 21:19 16. Apr 2010
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 08:46 17. Apr 2010
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 20:56 17. Apr 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 21:12 18. Apr 2010
by Pajule
http://www.youtube.com/watch?v=OeJ06sg5 ... re=related

no už vim s čim budu běhat :D SAKRA taková konkurence