Page 65 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:51 11. Oct 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:03 11. Oct 2011
by -darkvision-
Ta hudba k tomu filmu se jim opravdu povedla, hodně chytlavých písniček.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:15 11. Oct 2011
by Prasokralik
jo jo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:52 11. Oct 2011
by Pajule
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:26 12. Oct 2011
by KaTo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:01 12. Oct 2011
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:56 13. Oct 2011
by Desmond
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:31 13. Oct 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:21 14. Oct 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:42 15. Oct 2011
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:50 15. Oct 2011
by GeForce
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:18 15. Oct 2011
by Molly23
Jojo, Maidni, pěkná muzika, celkem promakaná. A když mluvím o pramakané muzice.... maidny dokážu zahrát, ale tohle?!! Prosatana krutého! Ty kytary, ty bicí, growl z hlubin pekelných... Aneb technickej deathmetal. Nejsem žádnej velkej vyznavač tohohle žánru, ale co ty kluci dokážou zahrát je neskutečný a kéž bych to dokázala taky

.
http://www.youtube.com/watch?v=QKjgpTis0Vo
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:15 15. Oct 2011
by Sielencer
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:58 15. Oct 2011
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:58 15. Oct 2011
by kucik
Tak tohle jsem prave objevil. Vyaukril jsem desku za korunu a musim rict, ze to byl nejlepsi kauf posledni doby.
Sex Attraction - Sing Sing:
http://www.youtube.com/watch?v=2sIHY_JcCZc