Page 65 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:44 22. Nov 2012
by Prasokralik
Amber wrote:Pokud vím, Essyr je blondýna.
no možná se mi to plete, on má u všech elfek stejnou hlavu jen jinou barvu vlasů...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:03 22. Nov 2012
by klobouk
Já jsem taky chtěl hádat, ale nepoznám, kdo je ženská a kdo chlap.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:05 22. Nov 2012
by Nalkanar
To nevadí. Vzpomeň na Nayluna.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:06 22. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Essyr je blondyna, a na Sin ma ta elf moc svetle oci a pripitomelej vyraz.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 05:07 23. Nov 2012
by Absinthorix
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:57 23. Nov 2012
by -RoF-
Sprostáku!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:39 29. Nov 2012
by Molly23
Díky patří Kokosákovi! TO on jí to ušil

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:57 29. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:17 30. Nov 2012
by Prasokralik
To je Sinča jo?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:23 30. Nov 2012
by Amber
Prasokralik wrote:To je Sinča jo?
To lítající nebo to špulící?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:29 30. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
v pubertalnim veku. Nevim no....to litajici je na ni moc litajici.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:32 30. Nov 2012
by Molly23
To lítající bude Rien.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:38 30. Nov 2012
by Aulus
Molly23 wrote:To lítající bude Rien.
A není to nějaké DM?

Třebaaa...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:47 30. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Aulus wrote:Molly23 wrote:To lítající bude Rien.
A není to nějaké DM?

Třebaaa...
Ktery DMko ji zas...tento...na hlavu?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:55 30. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Vlastne jsem to chtel dat puvodne do vtipku...ale tak me napadlo, ze v tu chvili by v tom nekteri nasli jistou podobnost
