Page 65 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:40 16. Mar 2017
by Nalkanar
Northgard - rychlá, hravá strategie.... zatím ve vývoji, takže lehce se opakující, ale na oddech ideální

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:39 17. Mar 2017
by Diemo
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:53 17. Mar 2017
by Shaman88
Je to trash. dohrál jsem to a je to jen snad pro fanoušky knihy.
Jinak hra jako taková je plná nedodělků.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:12 20. Mar 2017
by Mourisson1
Musím souhlasit i nesouhlasit se Shamanem
Je to trash, ale že by to bylo pro fanoušky knížky... za fanouška knížky se považuju, četl jsem vícekrát všechny knihy (včetně všech alfů), a i po té stránce mi to přišlo jako trash.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:53 03. Apr 2017
by Nalkanar
Právě Arku dobíhá sleva, díky které stojí jen 250,-
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:18 03. Apr 2017
by Mourisson1
Life is Feudal, zkoušel někdo?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:46 18. Apr 2017
by Barbar321
Nemá někdo zkušenosti s Elder Scroll online? Jak to s tím vypadá, jak se hraje, na kolik hra vyjde a jestli to vůbec stojí za to.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:05 18. Apr 2017
by rosnicka
Barbar321 wrote:Nemá někdo zkušenosti s Elder Scroll online? Jak to s tím vypadá, jak se hraje, na kolik hra vyjde a jestli to vůbec stojí za to.
Tak na to ti můžu odpovědět , hru jsem si koupila a pak to začalo, chvíli jsem hrála a co se nestalo, update - tak jsem koupila další ramku , zase jsem chvíli hrála a další update a už nehrají protože bych musela vyměnit všechno, grafiku, desku atd.. vylepšovali to tak že jsem nebyla schopná se vůbec přihlásit, jinak se to hrálo fakt pěkně, nádherná krajina, různé ukoly. a jestli chceš technický věci tak to bych se musela zeptat kluka to jde mimo mě kapánek
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:31 18. Apr 2017
by Mourisson1
Hrál jsem asi tři měsíce, názor:
Hra se hraje zezačátku opravdu hezky, lokace vypadají zajímavě, pro milovníky Elder Scrolls minimálně na příběh je to dobré. Nicméně ty lepší příběhy jsou imo v DLC takže stojí poněkud více. Bohužel dál už začíná hra poněkud upadat.
Mechanika 4 povolání které mohou používat všechny zbraně, zbroje atp a jejich skilly je opravdu zajímavá, leč provedení je bohužel poněkud špatné. Tankování je na tom dobře, s mečem a štítem může opravdu celkem dobře tankovat kterákoliv z těch class, nicméně tím to končí. Pak už máš u každého povolání na DPS 1-2 buildy, které dávají seriozní dmg, zbytek většinou poletíš z random složeného dungu dříve než se načteš. A co se týče healerů, je to Templar-or-kick.
Obsah který hrát je taky ... ne až tak dobrý... po projití questů (hlavních i vedlejších) máš možnost za stejnou postavu dělat i questy ostatních frakcí, což je dobré, a přidá to dost hodin hraní. Nicméně equipování v dungách atp mně osobně zabralo tři týdny (včetně legendary equipu a raid lootu) a potom už ti zbývá víceméně jen PVP. (A také dungů není až tolik, po týdnu jsem byl schopný 90% z nich projít poslepu, jelikož jsem je byl opravdu mnohokrát)
PvP mi přijde jako pokus o okopírování Guild Wars 2 World vs World, který poněkud nevyšel. Je tam velká mapa, z které se aktivně využívá a bojuje jen asi o 20% budov a míst. Balanc PvP jaksi neexistuje, buď hraješ Nightblade na obouručku na on-hit-proc-itemy, nebo hraješ něco jiného a již řečení nightbladi tě ruší v řádech milisekund.
Optimalizace hry je věc tvůrcům neznámá. Pro mně je to něco co tu hru nejvíce zabilo. Pro srovnání na GW2 nemám problém s world bossama kde je 60+ lidí, sice mi klesnou FPS, ale hratelné to je. V ESO pokud jsem v PvP potkal více jak +-12 lidí, hra se začla sekat a spadla.
Mechanika boje a podobně je zajímavá, leč z mého pohledu pouze okoukaná z Guild Wars 2.
Shrnutí: Pokud jsi fanoušek Elder Scrolls a nevadí ti ty peníze zaplatit za něco co budeš hrát dejme tomu dva měsíce (ale dobré dva měsíce, díky příběhu) tak je to dobrá volba. Pokud ti jde o dobré PvP, raidy a tak dále, sáhl bych spíše například po již řečeném GW2.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:20 18. Apr 2017
by Barbar321
Díky za super shrnutí

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:03 18. Apr 2017
by KaTo
Z nostalgie jsem rozjel remaster Master of Orion (od poďobanejch poďobanců, alias WarGamingu). Je vidět, že hru cílí na PvP mezi hráči, protože UI je tak slabá, že i já jsem na nejtěžší obtížnost jí schopen (s vhodnou rasou) procházet jako nůž máslem (sice tužším, ale přesto máslem...). Což o původních Orionech ROZHODNĚ nemohu tvrdit

.
Nedávno byla k mání ve slevě, čekal jsem víc (holt Stellaris je Stellaris

), ale i tak s pokřikem: "Zabij Antarana, zachráníš vesmír!" můžu (i přes pár chybek) doporučit.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:05 18. Apr 2017
by Mourisson1
Stellaris je boží, hlavně když chceš s kamarádem na několik dní zmizet a nikde nereagovat

(nutno dodat že i po těch dnech jsme dostali na prdel od vzbouřených syntetiků)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:29 07. Oct 2017
by Puxina
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:06 09. Oct 2017
by Infra
Stelaris je pecka, taky bych někdy dal. S kámošem jsme to odkládali na Čapek update ale teď pro změnu paříme Divinity Original sin 2.
Rád bych rozjel v Divinity nějaký RP run, případně DM run, jen na to nemám lidi, měl by někdo zájem?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:55 10. Oct 2017
by Shaman88
Taky ted hraju Divinity original sin 2.
Původně jsme to hráli ve 2 ale byl to hlavně speed run. Samej fight a vůbec jsem si neužil ten příběh.
Takže ted nakonec hraju solo......