Page 65 of 67
Re: League of Legends
Posted: 18:02 20. Nov 2014
by sandoftime
Junglers! Junglers everywhere!

Re: League of Legends
Posted: 12:39 23. Nov 2014
by Puxina
Při prvním opuštění probíhajícího zápasu se uživateli objeví zpráva, že by neměl odcházet, a musí ručně potvrdit, že se tato situace již nebude opakovat. Pokud však bude i nadále kazit ostatním požitek ze hry, bude na určitý počet zápasů přesunut do fronty s nižší prioritou. V ní mohou být čekací doby o 5, 10 nebo dokonce 20 minut delší než mají ostatní vyvolávači, kteří z utkání neodcházejí.

Re: League of Legends
Posted: 13:08 10. Dec 2014
by Puxina
Ten skin na Brauma co bude v následujícím patchi mě dostal
http://2.bp.blogspot.com/-b8v_Ue4x_ZU/V ... /bra23.jpg
A bude i nová Ahrina

Re: League of Legends
Posted: 19:12 12. Dec 2014
by sandoftime
Re: League of Legends
Posted: 02:24 13. Dec 2014
by Puxina
To mi připomělo moji oblíbenou Evelynn

Re: League of Legends
Posted: 10:38 13. Dec 2014
by Puxina
sandoftime wrote:.....
Ten autor má vtipný komiks
http://lifelegends.tumblr.com/page/42
Re: League of Legends
Posted: 02:03 19. Dec 2014
by kokosak
Re: League of Legends
Posted: 15:57 22. Dec 2014
by Puxina
A dál?

Re: League of Legends
Posted: 18:53 22. Dec 2014
by XŠevyX
Re: League of Legends
Posted: 00:05 23. Dec 2014
by kokosak
Puxina wrote:A dál?


Re: League of Legends
Posted: 07:11 14. Jan 2015
by Puxina
Re: League of Legends
Posted: 14:57 14. Jan 2015
by sandoftime
Vždyť vypadá jak vypelichanej číman.

Re: League of Legends
Posted: 15:06 14. Jan 2015
by Puxina
Náhodou je roztomilá

Víc se vzhledem blíží k pravěkému Gnarovi

.
Ale jsem zvědav na předělání vzhledu Evelynn (jsem ji zase začal hrát a není to tak špatné ....občas

). Tarica prý taky budou upravovat asi.
Re: League of Legends
Posted: 10:10 15. Jan 2015
by Puxina
Paráda mírně vylepšená Evelynnka

. Jen moc nechápu tu úpravu E, ale tak uvidím ve hře.
Jinak prý bude v dalším patchi odebraný předmět Deathfire Grasp. Paráda!

Re: League of Legends
Posted: 13:27 15. Jan 2015
by sandoftime
To zas bude plačících fizzů a katarin...