Page 65 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:31 23. Jun 2012
by -darkvision-
Jel bych rád, ale na prodloužený víkend už máme plány s rodinou. Takže snad příště..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:04 24. Jun 2012
by Braenn
Práček wrote::wall: středu nemůžu, čtvrtek bych šel, ale středa nejde :evil:
To je naprosto v pohodě! Od čtvrtka jsme s tím počítali, máš pozvánku na FB, tak tam hupsni. Postupně doladíme kam a jak.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:47 26. Jun 2012
by Thuereg
Kdyby ste se ten prodlouženej víkend dokopali na to kokořínsko tak se každopádně ozvěte... nejspíš tama budu na chajdě...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:45 27. Jun 2012
by Braenn
Thuereg wrote:Kdyby ste se ten prodlouženej víkend dokopali na to kokořínsko tak se každopádně ozvěte... nejspíš tama budu na chajdě...
Máte tam někde chajdu? Kde přesně? A dalo by se tam třeba případně jednu noc přespat? (Klidně na zahradě) Respektive, jaká tam bude společnost? :)

Práček wrote:...
Ozvi se, jak to vidíš, sem nebo na FB. Už je nás celkem šest, možná sedm, plus ty... a uvažujem o nocovaní v kempu, že by se vydávalo na výlety.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:18 27. Jun 2012
by Thuereg
Chatu mám kus od od vesnice Kokořínskej dul. v jednom bočnim udolí na začátku tý vesnice. spát se tam dá v klidu, venku vevnitř. zděná chata, plus tam je ještě srub. venku ohniště a tak. atkže neni problem tam přespat. dobrý by bylo kdybych věděl že se tam ukážete. jedu tam autem tak bych moh třeba vzít i nějaký pitivivo a mohli bychom v klidu popít a tak a nemuseli by ste to s sebou tahat.... záleží na dohodě.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:59 27. Jun 2012
by Braenn
Thuereg wrote:Chatu mám kus od od vesnice Kokořínskej dul. v jednom bočnim udolí na začátku tý vesnice. spát se tam dá v klidu, venku vevnitř. zděná chata, plus tam je ještě srub. venku ohniště a tak. atkže neni problem tam přespat. dobrý by bylo kdybych věděl že se tam ukážete. jedu tam autem tak bych moh třeba vzít i nějaký pitivivo a mohli bychom v klidu popít a tak a nemuseli by ste to s sebou tahat.... záleží na dohodě.

Ahaa ty tam budeš sám? No, dorazíme na výlet. Dám vědět, až to bude jasnější. Na jednu noc by to nebylo špatný.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:48 28. Jun 2012
by Bahnak
Střelný prach zabalen, zbraně očištěny od pavučin, zbroje vypulírované od prachu a na kostýmech čerstvé záplaty.
V sobotu u Týnce nad Sázavou se koná X-tý ročník "Bitvy o Brod" , letos s volnější datací 1400 - 1440 a scénářem říznutým fantasy.
Ke shlédnutí kromě 4 lidí z Thalie či bitvy samotné bude celodenní program, dobové tržiště i vojenské ležení.
Ke koupání nabídne své koryto řeka Sázava, k ochlazení zevnitř poslouží čepované pivínko.

Kdyby měl někdo chuť trmácet se...
PS: plavky sebou!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 06:52 01. Jul 2012
by Miell
14.7. plánuju vyrazit do ZOO v Praze. Kdo chce, může se připojit, sraz bych viděla na 10 h.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:46 01. Jul 2012
by maliarda
Miell wrote:14.7. plánuju vyrazit do ZOO v Praze. Kdo chce, může se připojit, sraz bych viděla na 10 h.
Dobrý nápad.. 1+1 mrně :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:58 01. Jul 2012
by Miell
maliarda wrote:
Miell wrote:14.7. plánuju vyrazit do ZOO v Praze. Kdo chce, může se připojit, sraz bych viděla na 10 h.
Dobrý nápad.. 1+1 mrně :)
Super :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:56 02. Jul 2012
by Miell
Hmmm.. takže oprava.. jsem nucena ZOO o týden posunout, takže se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:04 03. Jul 2012
by maliarda
Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:17 03. Jul 2012
by KaTo
maliarda wrote:Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata :D
...mě napadlo - to během týdne navíc stihneš porodit ještě jedno?! :shock: :lol: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:12 03. Jul 2012
by J.F.Payne
Hele, co takhle teoreticky dneska na Hradby? Šel by někdo?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:30 03. Jul 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Hele, co takhle teoreticky dneska na Hradby? Šel by někdo?
V tomhle co chvíli bouřkovém počasí? Ani ne:)

Ale dokopej se a pojeď s nama na Kokořínsko. Třeba jen na den dva :P