Page 65 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:39 16. Dec 2012
by innfra
Nelíbí se mi, že chybí zákoníky práva.
Nelíbí se mi, že některé postavy ožívají a jiné ne.
Nelíbí se mi, že RP se o něco snažím, ale stejně to nemá smysl protože je o mě už rozhodnuto.
Nelíbí se mi, že s paladiny zmizel starý trestní řád!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:45 16. Dec 2012
by -RoF-
innfra wrote:Nelíbí se mi, že chybí zákoníky práva.
Nelíbí se mi, že některé postavy ožívají a jiné ne.
Nelíbí se mi, že RP se o něco snažím, ale stejně to nemá smysl protože je o mě už rozhodnuto.
Nelíbí se mi, že s paladiny zmizel starý trestní řád!
1 - sepiš to a zkus to protlačit, aby to někde viselo veřejně
2 - s tím holt těžko něco naděláš
3 - *pokrčí rameny*
4 - není problém to změnit ne?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:35 16. Dec 2012
by Amber
Vadí mi ztotožňování hráčského "já" a postavy.
Není dobré plést si tyhle identity a sice je fajn vžít se do role se vším všudy, navíc je to snazší a rychlejší psát "já" namísto "má postava", ale jakmile člověk odlogne ze hry, postavičku by měl nechat na Thalii.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:35 16. Dec 2012
by Desmond
Přestaňte vynášet IC info na fórum. Řešte to laskavě po PM.
Edit: Promazáno.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:42 16. Dec 2012
by jachyra
Ja si myslím, že sa tu pokojne o IC veciach môže vyprávať, aj tak o tom všetci vedia, aj všetci hráči

v podstate to je len verejné prediskutovanie, nie vynášanie (ako sa môže vynášať niečo o čom každý vie?)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:52 16. Dec 2012
by KaTo
jachyra wrote:Ja si myslím, že sa tu pokojne o IC veciach môže vyprávať, aj tak o tom všetci vedia, aj všetci hráči

v podstate to je len verejné prediskutovanie, nie vynášanie (ako sa môže vynášať niečo o čom každý vie?)
Just kidding? Takže když víme, že všichni (ti druzí

) kradou, ačkoli se to nesmí, budeme krást (my

) taky, protože to dělají i ti okolo?

Whaou-u!!

Respekt!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:54 16. Dec 2012
by jachyra
KaTo wrote:jachyra wrote:Ja si myslím, že sa tu pokojne o IC veciach môže vyprávať, aj tak o tom všetci vedia, aj všetci hráči

v podstate to je len verejné prediskutovanie, nie vynášanie (ako sa môže vynášať niečo o čom každý vie?)
Just kidding? Takže když víme, že všichni (ti druzí

) kradou, ačkoli se to nesmí, budeme krást (my

) taky, protože to dělají i ti okolo?

Whaou-u!!

Respekt!
woho ja o voze ty o koze, no, ja viem, že nechápeš, ale tak ... myslím, že ti to niekto vysvetlí

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:03 16. Dec 2012
by KaTo
jachyra wrote:woho ja o voze ty o koze, no, ja viem, že nechápeš, ale tak ... myslím, že ti to niekto vysvetlí

Nápodobně

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:09 16. Dec 2012
by jachyra
Nehnevaj, lebo ťa zase oslintám. *vycerí tesáky, z ktorých jej odkvapne kyselinová slina*
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:13 16. Dec 2012
by J.F.Payne
Trestní zákoník nevymizel a Johannes se od něj nikdy neodchýlil. O právu karathského království chystám rozsáhlou přednášku, takže snad vše alespoň dodatečně pochopíte (mířeno hlavně innfrovi).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:14 16. Dec 2012
by Aulus
Naprosto nechápu, co se řešilo. Přiznání se z činu úkladné (připravované) vraždy = oběšení (ano, i to samo o sobě stačí). Inkvizitorovo slovo stačí jako důkaz a argument.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:18 16. Dec 2012
by Krysak
Aulus wrote:Naprosto nechápu, co se řešilo. Přiznání se z činu úkladné (připravované) vraždy = oběšení (ano, i to samo o sobě stačí). Inkvizitorovo slovo stačí jako důkaz a argument.

Pod tohle se vyjímečně podepíšu, ve své době stačilo v Evropě i inkvizitorovo nevyřčené přání.....

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:35 17. Dec 2012
by kucik
innfra wrote:Nelíbí se mi, že chybí zákoníky práva.
Nelíbí se mi, že některé postavy ožívají a jiné ne.
Nelíbí se mi, že RP se o něco snažím, ale stejně to nemá smysl protože je o mě už rozhodnuto.
Nelíbí se mi, že s paladiny zmizel starý trestní řád!
1. Karatha je založená na jiném právním principu, než ČR. Buď to můžeš zkusit změnit, nebo se s tim musíš srovnat.
2. Obecný nicneříkající povzdech na který ti můžu říct leda že nemá smys se snažit o nesmyslné věci.
3. Jaký prosimtě?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 02:09 18. Dec 2012
by Aulus
innfra wrote:Nelíbí se mi, že chybí zákoníky práva.
O zákonech a jejich výkonu bude mít Johann ve hře přednášku, tak se to snad na ní vyjasní. Nicméně nerozumím tomu, jak se to týká zrovna případu tvé postavy.
innfra wrote:
Nelíbí se mi, že některé postavy ožívají a jiné ne.
A mi se nelíbí, když někdo porušuje domluvu s DM a základní principy udělování permky. Navíc na to byl upozorněn, ví to a ještě to tu znova rozpiplává.
innfra wrote:
Nelíbí se mi, že RP se o něco snažím, ale stejně to nemá smysl protože je o mě už rozhodnuto.
Nic není na sto procent rozhodnuto dopředu. Pokud si to myslíš, je něco špatně. A je rozdíl mezi rozhodnutím postav, zákona a skutečným dějem ve hře.
innfra wrote:
Nelíbí se mi, že s paladiny zmizel starý trestní řád!
Nevím, o jakém trestním řádu mluvíš, ale myslím, že v tomto případě by to opět nic moc nezměnilo.
Já chápu, že vládne nespokojenost, ale měl jsem za to, že jsme si to už vyjasnili. Případné námitky, které by zaváněly vynášením informací ze hry, piš raději mi do PM.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:52 18. Dec 2012
by Theogil I
Permka byla, je a bude prasečina nejhrubšího zrna.
Toť zase můj názor.