Page 65 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 13:54 20. Oct 2012
by Salyr
Diemo wrote:tak to se mi stalo prvne, ta M103 je supr, ale ze umi i litat :-D

to mas screen z test serveru nebo to hrajes bez modu i na publiku?

Re: World of Tanks

Posted: 16:18 20. Oct 2012
by Diemo
vzdy bez modu

Re: World of Tanks

Posted: 14:33 21. Oct 2012
by Molly23
Seriál pro Rofa :D Girls und Panzer

Image

Re: World of Tanks

Posted: 15:13 21. Oct 2012
by Diemo
tak koukam, ze na rotu se uz asi nikdy neslezem, kdyz budu na nwn, nebo na WoT, stačí napsat a muzem dat aspon cetu

Re: World of Tanks

Posted: 15:24 21. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Mne uz to s novym patchem nezvlada komp. Je z toho sekana.

Re: World of Tanks

Posted: 18:51 21. Oct 2012
by -RoF-
Diemo wrote:tak koukam, ze na rotu se uz asi nikdy neslezem, kdyz budu na nwn, nebo na WoT, stačí napsat a muzem dat aspon cetu
Vypadá to tak, holt budeme jezdit čety ;)
xxxMajkyxxx wrote:Mne uz to s novym patchem nezvlada komp. Je z toho sekana.
Zkoušel si i tu původní grafiku? Se to dá přepnout na vylepšenou grafiku a nebo na tu starou.

Re: World of Tanks

Posted: 19:35 21. Oct 2012
by Nalkanar
Image
Vsuvka

Re: World of Tanks

Posted: 19:39 21. Oct 2012
by Molly23
Nalkanar wrote:Image
Vsuvka
Ano... tohle je z toho seriálu :D... nedalo mi to zkoukl jsem první epizodu. Teda je to píčovina :D, ale uvidíme co nabídne druhý díl.

Re: World of Tanks

Posted: 20:45 21. Oct 2012
by Prasokralik
Jestli jde udělat růžovej tank, tak si WoT nainstaluju taky.

Re: World of Tanks

Posted: 20:48 21. Oct 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:Jestli jde udělat růžovej tank, tak si WoT nainstaluju taky.
Si piš že jde...

http://i174.photobucket.com/albums/w89/ ... iedone.png

Re: World of Tanks

Posted: 21:06 21. Oct 2012
by Prasokralik
Hmmmm

Re: World of Tanks

Posted: 21:21 21. Oct 2012
by Molly23
Ještě tu je Hello Kitty varianta..
Image

Re: World of Tanks

Posted: 15:27 22. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
-RoF- wrote:Zkoušel si i tu původní grafiku? Se to dá přepnout na vylepšenou grafiku a nebo na tu starou.
Zkusim si s tim pohrat

Re: World of Tanks

Posted: 07:56 23. Oct 2012
by Theogil I
Tak jsem včera viděl ve hře těžký tank francouzů z IX úrovně a byl jsem nucen trošku přehodnotit názor, prostřelí se to sice i vzduchovkou, ale než se k němu jeden dostane a vystřelí má v sobě minimálně 3 granáty, přijde mi to jako ty rychlopalný děla (kulomety) z počátku hry. Sice nakonec umřel, ale vyplival tolik železa co všichni ostastní nezvládly za celou hru a způsobil slušný poprask v řadách nepřítele.

Re: World of Tanks

Posted: 10:11 27. Oct 2012
by -RoF-
Kdo uvažuje o tanku 9. tier, tak at expí, páč bude dobrá příležitost ušetřit hodně stříbrných ;)

http://worldoftanks.eu/news/4392-world- ... -award-cs/