Page 65 of 331

Re: Poděkování

Posted: 06:28 08. Sep 2009
by -RoF-
Díky marii a její postavě Miawill a především jejímu panterovi, který doprovodil Alici s balíčkem do Tartenu a cestou stihli i všelijaké škádlení. Škoda že jen tan chlap zmizel, Alice mu chtěla v proměně ukázat jazykové rodeo kočičím jazýčkem :twisted:

A pak taky dík žárlivému Bertíkovi :P

Re: Poděkování

Posted: 07:29 08. Sep 2009
by marii
Jojo..byla to legrace......:)..Taky dekuju za fajn hru a doufam,ze se mi podari priste dovest Berta k nepricetnosti:P:D

Re: Poděkování

Posted: 08:58 08. Sep 2009
by pilnik
nj Bertold měl včera nějakou špatnou náladu :D zavřeli mu přístav, takže se nedostane ke svému mistrovi, pak mu křachlo pár lektvaru v alch. dilně a nakonec ten panter, keryho bude ještě dlouho podezřívat že to je nějakej vlezlej druid :D
no nakonec si schladil žáhu na obrech a žedlíkem medoviny :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:53 10. Sep 2009
by Pajule
SMEKÁM před Caironkem...fakt to nemá chybu...zvlášt ta ami psychyka..taky díky tej hnusnejzlej armádě :D já je tak nemam ráda :D hh je sranda...fakt veliká už m de z toho hlava kolem

Re: Poděkování

Posted: 11:23 11. Sep 2009
by Cairon
Pajule wrote:SMRKÁM před Caironkem...

Děkuji ... tak mi opravdu ještě nikdo nepoděkoval...vypustit nudle z nosu...opravdu originální děkovačka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 14:08 11. Sep 2009
by Tretas
No já taky děkuji všem hráčům v přístavu i Caironovi. Cairon nás zachraňuje před smrtí z nudy a s ostatníma hráčema je aspoň někdy sranda-myslím ty naše hádky. :mrgreen: :mrgreen:
A abych pravdu řek, to co jsem v přístavu slyšel (jak IC tak tellem) jsem opravdu nezažil. Něco do sebe to naše uvěznění má. :D :D

Re: Poděkování

Posted: 16:43 11. Sep 2009
by Czech_Luthor
Jo taky moc děkuju, takhle nas... naštvanýho Falla jsem ještě nezažil :D Ten kdyby moh, už Amarii dávno ubil k smrti, stejně jako půlku jednotky, ale vztahy se rychle vracej do normálu, jen mu čim dál tim víc vaděj ty ušatý potvory :twisted: :twisted:
Co naděláme, Jorgu díky, aspon s tebou je prča hlavně OOC i IC, když Fall a Jorg spolu tak supr peckově vycházej.

A děkuju Caironovi za tu jeho krásnou srandu, kdy sprdnul Amarii div si nesedla na zadek, málem sem u toho smíchy umřel. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 08:48 13. Sep 2009
by Radim
Opět a jak jinak děkuji Caironovi za včerejší pokračování Q.
A před úlomky toho co jsem měl možnost spatřit opravdu smekám.

Díky :mrgreen:

Ještě přidávám....
To co předvedl Cairon se nedá popsat.Pro mě to byl nejlepší Quest krásně promyšlený,napínavý,místy sem měl i strach (golem ve věži...král podsvětí).Je skvělé,že tu máme DM jako je on.
Jedním slovem prostě dokonalé :!:


edit: nic proti ostatním DM jste taky skvělý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:33 15. Sep 2009
by Bahnak
Děkuji Terk za nejkrásnější herní zážitek, co jsem na Thalii kdy zažil. To co se dnes přihodilo jsem nevěřil že zažiju a pochybuji že vůbec usnu jak jsem štastný a nadšený. DĚKUJI TERKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Poděkování

Posted: 21:50 20. Sep 2009
by cmon
díky Caironovi za setkání v hostinci za přítomností všech vládnoucích frakcí v karathě :wink: . Bylo to naprosto parádní, bylo supr vidět jak jsou pro sebe všechyn ty frakce důležité ale i přesto jsou vůči sobě silně nevraživé...

Re: Poděkování

Posted: 18:10 22. Sep 2009
by Freddy
K tomu se taky musím připojit ! :)

Díky Caironovi za TO jak moc se mu daří oživovat svět a jak moc se věnuje jako DM hře !

Re: Poděkování

Posted: 14:18 24. Sep 2009
by G14
mela bych podekovat hraci Alviara za peknou rp hru.....takze diky :wink:

Re: Poděkování

Posted: 06:50 25. Sep 2009
by sendys
Myslim že schrnu za všechny že děkujem Caironovy za to že DMkuje pořadně a že zatim každy qest dodělal teda myslim :) ja osobně sem sním žadnej Qest nezažil ale když je potřeba zabava ci vyřešit nějaky problem je po ruce (tim nechci urazit ostatni DM samo ze vim ze urco mate hodne prace) ale cairon se važně snaži hru oživit vlastní napaditosti a přemyšlí přitom ma vše připravené a co vím tak zatim nebylo pozna zda by něco neotesaně rychle připravoval vzdavam ti chvalu protože se divim že to takhle vydržiš a přeju ti hodně zdaru a štěstí a dalších skvělích akciček at už malích či velkých :)*uklonil se* zažil jsem hodně akci mimo thalii ted mylsil jako RP a malo ktery GM dokazalo vymyšlet skvělý Qesty :) mužeš bejt hrdej na svoji praci :)

Re: Poděkování

Posted: 12:17 25. Sep 2009
by Gorrgorroth
Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům, DMkům a WBkům kteří mi za hraní na Thalii kdy zkřížili cestu. Nějak přestávám mít čas na hraní, ubývá i nadšení (ne kvůli hráčům, či někomu z Thalie). Takže se tu všichni mějte a přeju pěknou zábavu na Thalii a já mizím . . . ČUS!

Re: Poděkování

Posted: 15:00 25. Sep 2009
by Pajule
Gorrgorroth wrote:Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům, DMkům a WBkům kteří mi za hraní na Thalii kdy zkřížili cestu. Nějak přestávám mít čas na hraní, ubývá i nadšení (ne kvůli hráčům, či někomu z Thalie). Takže se tu všichni mějte a přeju pěknou zábavu na Thalii a já mizím . . . ČUS!

doufaám , věřím , přeji si... :) aby ses jednoho dne vrátil , nebo kouknul....Ale tak hooodně štěstí ;) a íky za všechny ty vejpravy hlavně El,Oss,rigrin..zvlášt ta vejprava do podtemna ;) mc hezký , budeš tu chybět...jo a ještě jedno Vař čaj! :D