Page 66 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:23 28. Jun 2010
by zachy
Kuže neee to je jasny, ale takový menší blbinky už se o tom psalo věci z alch
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:55 28. Jun 2010
by Silvaner01
zachy wrote:Kuže neee to je jasny, ale takový menší blbinky už se o tom psalo věci z alch
Tak jasný to není
Jinde to jde tak proč ne tu, má to nějakej hlubší RP význam?
V tom vidím akorát problémy pro hráče díky přeplněnýmu invu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:02 28. Jun 2010
by Lord_Berserk
kuze sou tezky a zaberou misto ...
by creeperi meli v invu 500 kuzi a na jeden zatah by stahli vsecko co se stahovat da

a tazny zvirata, ktery se tak krasne zabijej a vybiraji by ztratila smysl

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:03 28. Jun 2010
by Silvaner01
Lord_Berserk wrote:kuze sou tezky a zaberou misto ...
by creeperi meli v invu 500 kuzi a na jeden zatah by stahli vsecko co se stahovat da

a tazny zvirata, ktery se tak krasne zabijej a vybiraji by ztratila smysl

aha to mi ušlo
však by se to nemuselo stackovat po padesátkách po deseti by stačilo, co neunesou by stejnak tahaly zvířata

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:41 29. Jun 2010
by zachy
Silvaner01 wrote:Lord_Berserk wrote:kuze sou tezky a zaberou misto ...
by creeperi meli v invu 500 kuzi a na jeden zatah by stahli vsecko co se stahovat da

a tazny zvirata, ktery se tak krasne zabijej a vybiraji by ztratila smysl

aha to mi ušlo
však by se to nemuselo stackovat po padesátkách po deseti by stačilo, co neunesou by stejnak tahaly zvířata

možná kůžičky netopejra

nedovedu si představit že se ti do (už tak velkého inventáře) batohu vejde ještě víc kůži než to jde ted kam by je ta postava dala? to by musela mít nějakej ultrabatoh

navíc by to bylo další zvýodnění pro silový buildy, který poberou hodně věcí (třeba i 2000 kilo)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:15 29. Jun 2010
by Silvaner01
zachy wrote:
možná kůžičky netopejra

nedovedu si představit že se ti do (už tak velkého inventáře) batohu vejde ještě víc kůži než to jde ted kam by je ta postava dala? to by musela mít nějakej ultrabatoh

navíc by to bylo další zvýodnění pro silový buildy, který poberou hodně věcí (třeba i 2000 kilo)
na to je jednoduchá pomoc, jeden dva odlehčený bágly a dexteři maj po starostech,
stejnak je tu pro ně moc nevýhod, naopak by měli unýst víc, páč nemusí furt tahat fullpláty

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:58 29. Jun 2010
by sandoftime
Silvaner01 wrote:zachy wrote:
možná kůžičky netopejra

nedovedu si představit že se ti do (už tak velkého inventáře) batohu vejde ještě víc kůži než to jde ted kam by je ta postava dala? to by musela mít nějakej ultrabatoh

navíc by to bylo další zvýodnění pro silový buildy, který poberou hodně věcí (třeba i 2000 kilo)
na to je jednoduchá pomoc, jeden dva odlehčený bágly a dexteři maj po starostech,
stejnak je tu pro ně moc nevýhod, naopak by měli unýst víc, páč nemusí furt tahat fullpláty

můžeš tu mít pouze jeden jediný bágl na osobu a to ještě kdoví jestli tu existují odlehčené
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:03 29. Jun 2010
by -darkvision-
Zhýčkanej Démoňák, co nosíval v inventáří třebas 15mágovek, jejichz obsah díky nim měl váhu nula.

Hold tohle není Demona, tohle je Thalie. Tady tomu již tak nebude,

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:24 29. Jun 2010
by Silvaner01
-darkvision- wrote:Zhýčkanej Démoňák, co nosíval v inventáří třebas 15mágovek, jejichz obsah díky nim měl váhu nula.

Hold tohle není Demona, tohle je Thalie. Tady tomu již tak nebude,

A proč ne, mágovky jsou dobrej vynález
Že to není demona jsem si všiml už dávno, je tu spousta věcí, který jsou super
a na demoně chybí. Ale stejně tak spousta paskvilů který jsou jinde pořešený podstatně líp.
No co, jeden musí pracovat s takovým materiálem, kterej je k dispozici no....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:07 23. Jul 2010
by -RoF-
Nešlo by prosím někde vysadit mrkve, aby šly sbírat?
Aria by byla častý odběratel
Díky
PS: Popřípadě i jahody a další ovoce.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:08 23. Jul 2010
by efu_redo
-RoF- wrote:Nešlo by prosím někde vysadit mrkve, aby šly sbírat?
Aria by byla častý odběratel
Díky
PS: Popřípadě i jahody a další ovoce.
Myslím, že je to zbytečnost, sbírat to můžeš ve hvězdičkách. Jestli se nepletu, zbytečně to o nějaké % zatíží server.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:10 23. Jul 2010
by -RoF-
efu_redo wrote:-RoF- wrote:Nešlo by prosím někde vysadit mrkve, aby šly sbírat?
Aria by byla častý odběratel
Díky
PS: Popřípadě i jahody a další ovoce.
Myslím, že je to zbytečnost, sbírat to můžeš ve hvězdičkách. Jestli se nepletu, zbytečně to o nějaké % zatíží server.
To zatěžuje server? Hm hmm tak přece keřů s borůvkama a tak ej v lese taky plno. A na polích je nefunkční obilí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:32 23. Jul 2010
by LDamian
Nárůst pokladů v dungeonech za čas.
V rp by představovala to, že monstra v těch dungeonech, kam hráčské postavy často nezavítají budou mít čas hromadit poklady. Byla by tak větší motivace dělat výpravy tam, kam se moc nechodí a sem tam projít i nejtěžší dungy. Naopak dungeony, které se chodí často by tuto výhodu v praxi neměly.
-------------------------------------------------
Boss poklady v dungeonech, které by nebyly do restartu vybrány by byly každý další restart řekněme o 5% větší.
Případně, pokud by to nešlo dělat procentem, tak třeba každých x restartů, pokud by poklad nebyl vybrán, by se vygeneroval jako pro lokaci s náročností na level +1.
Po vybrání pokladu by došlo k zresetování hodnoty na počáteční úroveň.
-------------------------------------------------
Nevím, zda to jde nějakým způsobem realizovat a nakolik by to zatěžovalo server. Každopádně bohatě by to stačilo zprovoznit třeba jen pro třeba 20 nejtěžších dungeonů Thalie.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:04 24. Jul 2010
by Rejty
LDamian wrote:...
Mám připravený nový loot z bossů - jak předměty, tak nastavení ve světě, jen mi musí někdo dodat skripty a přes prázdniny je Kucik zaneprázdněný, takže musíte vydržet.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:30 24. Jul 2010
by hrusi
Mě trochu chybí pestrobarevnost lokací pokuď jde o zůznorodost potvor. (hlavne v podmetnu tedy) Jde mi o to, že pokuď vlezete do jaké koli lokace (nejsem si jistej jeslti to je tak i nahoře), tak je tam vždycky jen jeden druh NPC třeba jezevec v lese. Ale to, že vedle jezevce by se tam mohla prohánět i laň s jelenem aniž by se navzájem vyvraždili už mi trochu chybí.
P.S.: Nebrte to jako nějakou výčitku nebo tak spíš to je jen takovej pofňuk.
