Page 66 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:30 19. Jul 2014
by D_E_K_A
Utopia je temný a tajemný konspirátosrký thriller stylizovaný do komiksové podoby. Jedná se o šestidílnou britskou minisérii, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Synopse k seriálu:
Temný a tajemný thriller. V momentě, kdy se naprosto rozdílní lidé sjednotí nad tajemným grafickým románem Utopia, jejich životy se začnou brutálně měnit, protože se musí schovávat a prchat před tajemnou a vražednou organizací The Network, která není vázána žádnými pravidly ani zákony.

Zde přikládám odkaz, kde to najít a stejně tak i odkaz o samotném seriálu (s možností se odkázat na CZ tit).
http://uloz.to/hledej?q=Utopia.1x01.HDTV.x264-FoV
http://www.edna.cz/utopia/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:07 19. Jul 2014
by Puxina
Mě hodně zaujal tento film :) http://www.csfd.cz/film/312650-ona/

Velmi zajímavé a dobře udělané.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:23 31. Jul 2014
by Firefox_
Tak jsem dnes viděl Guardians of the Galaxy a je to super :D . Film o hrdinech hodně zaměřený na humor, který je vtipný místo, jinak častého, trapného haha on spadl... 10/10

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:55 05. Aug 2014
by Molly23
Strážci Galaxie nezklamali, paráda! Nelituji vyhozených peněz 8)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:36 05. Aug 2014
by Bahnak
dva pozitivní ohlasy mi říkají, že kino obejít nemohu.
Jinak mám lupen navíc do letního kina na smíchově + nějaký bíry zadara k tomu.
Neuděláme trestnou výpravu na "postradatelné 3"?
14 / 08 / Čt / 21:00
http://www.vyletnikino.cz/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:48 05. Aug 2014
by Myrpa
Do hospy bych zašel s vama.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:50 05. Aug 2014
by Bahnak
Myrpo, je to kino, sice s výčepem, ale kino :-D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:56 05. Aug 2014
by Myrpa
Tak mi dáš ten volňásek a půjdem pít do kina, čert vem film.
Ne vážně: když to spojíme s hospou předem (těmi pár pivy zadara se stejně nenasytíte), tak tam se přidám.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:23 05. Aug 2014
by Bahnak
ok, píšu si tě, teď ještě zjistit jakou mám v ten den vlastně šichtu...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:13 06. Aug 2014
by Fryn
Bahnak wrote:dva pozitivní ohlasy mi říkají, že kino obejít nemohu.
Jinak mám lupen navíc do letního kina na smíchově + nějaký bíry zadara k tomu.
Neuděláme trestnou výpravu na "postradatelné 3"?
14 / 08 / Čt / 21:00
http://www.vyletnikino.cz/
Do toho bych šel taky.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:22 30. Aug 2014
by kokosak
Tak nová planeta opic..... řeknu to takhle: je tam scéna, kdy jede opice na koni, za ní to všechno vybuchuje a ona střílí ne z jednoho, ale ze DVOU samopalů najednou. Co víc si od filmu přát?

Image

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:27 30. Aug 2014
by Zeerit
Já bych si přál, aby opice nepoužívali cheaty na nekonečno nábojů :P :lol: a pak tam ještě byla jedna scéna ke konci co mi to trochu pokazila, ale jinak dobrej film. Těším se na další díl.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:44 30. Aug 2014
by Goran
kokosak wrote:Tak nová planeta opic..... řeknu to takhle: je tam scéna, kdy jede opice na koni, za ní to všechno vybuchuje a ona střílí ne z jednoho, ale ze DVOU samopalů najednou. Co víc si od filmu přát?

Image
Nejsou to náhodou dva kulomety? :-P

Ale hezký rambo style no... aneb rambo už nebyl pro diváky 21. století dost macho, tak dosadili chlupatějšího herce :-D.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:27 01. Sep 2014
by sandoftime
Valhalla Rising, 2009

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:22 05. Oct 2014
by sandoftime
Po dlouhé době jsem viděl jeden ze svých nejoblíbenějších: Nalevo od výtahu

Komedie, francie, 1988, nadčasová a krásná