Page 66 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:30 19. Jul 2014
by D_E_K_A
Utopia je temný a tajemný konspirátosrký thriller stylizovaný do komiksové podoby. Jedná se o šestidílnou britskou minisérii, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít.
Synopse k seriálu:
Temný a tajemný thriller. V momentě, kdy se naprosto rozdílní lidé sjednotí nad tajemným grafickým románem Utopia, jejich životy se začnou brutálně měnit, protože se musí schovávat a prchat před tajemnou a vražednou organizací The Network, která není vázána žádnými pravidly ani zákony.
Zde přikládám odkaz, kde to najít a stejně tak i odkaz o samotném seriálu (s možností se odkázat na CZ tit).
http://uloz.to/hledej?q=Utopia.1x01.HDTV.x264-FoV
http://www.edna.cz/utopia/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:07 19. Jul 2014
by Puxina
Mě hodně zaujal tento film
http://www.csfd.cz/film/312650-ona/
Velmi zajímavé a dobře udělané.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:23 31. Jul 2014
by Firefox_
Tak jsem dnes viděl Guardians of the Galaxy a je to super

. Film o hrdinech hodně zaměřený na humor, který je vtipný místo, jinak častého, trapného haha on spadl... 10/10
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:55 05. Aug 2014
by Molly23
Strážci Galaxie nezklamali, paráda! Nelituji vyhozených peněz

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:36 05. Aug 2014
by Bahnak
dva pozitivní ohlasy mi říkají, že kino obejít nemohu.
Jinak mám lupen navíc do letního kina na smíchově + nějaký bíry zadara k tomu.
Neuděláme trestnou výpravu na "postradatelné 3"?
14 / 08 / Čt / 21:00
http://www.vyletnikino.cz/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:48 05. Aug 2014
by Myrpa
Do hospy bych zašel s vama.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:50 05. Aug 2014
by Bahnak
Myrpo, je to kino, sice s výčepem, ale kino

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:56 05. Aug 2014
by Myrpa
Tak mi dáš ten volňásek a půjdem pít do kina, čert vem film.
Ne vážně: když to spojíme s hospou předem (těmi pár pivy zadara se stejně nenasytíte), tak tam se přidám.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:23 05. Aug 2014
by Bahnak
ok, píšu si tě, teď ještě zjistit jakou mám v ten den vlastně šichtu...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:13 06. Aug 2014
by Fryn
Bahnak wrote:dva pozitivní ohlasy mi říkají, že kino obejít nemohu.
Jinak mám lupen navíc do letního kina na smíchově + nějaký bíry zadara k tomu.
Neuděláme trestnou výpravu na "postradatelné 3"?
14 / 08 / Čt / 21:00
http://www.vyletnikino.cz/
Do toho bych šel taky.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:22 30. Aug 2014
by kokosak
Tak nová planeta opic..... řeknu to takhle: je tam scéna, kdy jede opice na koni, za ní to všechno vybuchuje a ona střílí ne z jednoho, ale ze DVOU samopalů najednou. Co víc si od filmu přát?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:27 30. Aug 2014
by Zeerit
Já bych si přál, aby opice nepoužívali cheaty na nekonečno nábojů

a pak tam ještě byla jedna scéna ke konci co mi to trochu pokazila, ale jinak dobrej film. Těším se na další díl.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:44 30. Aug 2014
by Goran
kokosak wrote:Tak nová planeta opic..... řeknu to takhle: je tam scéna, kdy jede opice na koni, za ní to všechno vybuchuje a ona střílí ne z jednoho, ale ze DVOU samopalů najednou. Co víc si od filmu přát?

Nejsou to náhodou dva kulomety?
Ale hezký rambo style no... aneb rambo už nebyl pro diváky 21. století dost macho, tak dosadili chlupatějšího herce

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:27 01. Sep 2014
by sandoftime
Valhalla Rising, 2009
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:22 05. Oct 2014
by sandoftime
Po dlouhé době jsem viděl jeden ze svých nejoblíbenějších:
Nalevo od výtahu
Komedie, francie, 1988, nadčasová a krásná