Page 66 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:20 30. Nov 2012
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:43 30. Nov 2012
by Amber
Po menší úpravě... něco jako Sinae (i když výraz té vpravo je takový... příliš naivní

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:59 30. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:*obrazek*
Moc pekne...diky

. I ten naivni vyraz by k ni sedel, nekolik desitek let zpet, ale dnes vic sedi vyraz te prvni.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:27 04. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:29 05. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Zadna kritika ani poznamky? To je divny. Tak pridam jeste neco z lovu.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:27 05. Dec 2012
by Nalkanar
Má divný tvar obličeje. Ale je to skyrim no.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:40 05. Dec 2012
by -RoF-
Takové ostré rysy, ale proč ne. U elfek mi to divné nepřijde

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:47 05. Dec 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Zadna kritika ani poznamky? To je divny. Tak pridam jeste neco z lovu.
kdybys viděl za jak hnusnou elfku hraju skyrim já tak bys tu svou taky nekritizoval

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:50 05. Dec 2012
by Amber
xxxMajkyxxx wrote:Zadna kritika ani poznamky? To je divny.
Jo, divná to ona je!

Ta ode mě výš je mnooohem hezčejší!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:45 05. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
*fnuk* ze jsem vubec neco rikal

. A tak - oni vlastne elfove jsou takovi, divni lide

. Zkusim ji rozsirit tento.....dasen - celist. Problem je ze z profilu stejne bude vypadat jak po 100 letech anorexie, pac tak tam ti elfove nastaveni jsou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:17 05. Dec 2012
by KaTo
*zívne od plotru* Divný jsou akorát lidi s ušima, který furt někdo podstrkuje jako elfy. *nadechne se k nejobjektivnější

kritice*
Jinak její ksichtík, až na to, že z půlky vypadá jako kandidátka na prezidenta ČR je ucházející. Oceňuju oči. Co mi naopak nesedí je botoxem napíchaný ret.
Tož tak. Chtěls to. Máš to

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:04 05. Dec 2012
by Krysak
Aria Oria tak jak ji vidím já:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:41 05. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:*zívne od plotru* Divný jsou akorát lidi s ušima, který furt někdo podstrkuje jako elfy. *nadechne se k nejobjektivnější

kritice*
Jinak její ksichtík, až na to, že z půlky vypadá jako kandidátka na prezidenta ČR je ucházející. Oceňuju oči. Co mi naopak nesedí je botoxem napíchaný ret.
Tož tak. Chtěls to. Máš to

.
Pro tebe mam tuto verzi

Btw, jo ty rty jsou trochu....em...vetsi, ale jedny z mala ktere nevzyadaji, jak kdyz postava zvyka moon sugar trikrat denne.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:50 07. Dec 2012
by Aulus
Rien a jeho nová kapesní přítelkyně
EDIT: Povšimněte si původního názvu obrázku:
http://hobbittiponi.deviantart.com/gall ... 8#/d1t2052
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:51 07. Dec 2012
by Pajule
Bratříčkovi se to nebude líbit

..Nerisa - možná za pár let až?