Page 66 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:08 18. Oct 2017
by rosnicka
to jsem hrávala kdysi, jsem to chtěla rozjet a nějak mi to nešlo, ted chvílema hraji taky starou hru Sacred
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:53 19. Oct 2017
by soul1
hral jsem první díl s kamošem. ten pak přestal hravat. ale byla to sranda. Solo mě to nebaví na te hře mě zaujal pravě možnost hrat přiběh s dvěma postavama s tou možnosti že každy hrač muže měnit pruchod přiběhu. je to stejny i u 2 to jak se ten přiběch ovlivnuje každou postavou a jejich reakcema?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:15 20. Oct 2017
by Shaman88
soul1 wrote:hral jsem první díl s kamošem. ten pak přestal hravat. ale byla to sranda. Solo mě to nebaví na te hře mě zaujal pravě možnost hrat přiběh s dvěma postavama s tou možnosti že každy hrač muže měnit pruchod přiběhu. je to stejny i u 2 to jak se ten přiběch ovlivnuje každou postavou a jejich reakcema?
Je to dokonce mnohem lepší a to ve 3 věcech:
1) Snad nebudu spoilovat, ale hra poměrně důmyslně vede hráče v rámci příběhu proti sobě, kdy neustále podsouvá info ve stylu že tomu druhému nemůžeš věřit, protože tím "nejlepším" může být jen jeden.....
2) Už tam není to rozhodování kámen-nůžky-papír, kdy jste jako parta museli zaujmout stanovisko, nyní každý hráč má vlastní stanoviska a NPC se chovají nezávisle.
3) Zkušenosti ze všech zdrojů dostávají všechny postavy nezávisle na tom kde se nacházejí. Takže my třeba hrajeme tak že každý máme jednoho companiona ale hrajeme úplně nezávisle na sobě - resp. každý se na mapě pohybujeme po své ose, jen když máme prostě někde problém tak se domlouváme na postupu nebo společně řešíme složité souboje.
Ted zrovna v 2. actu máme poměrně rozdílné questy, když to popíšu úplně obecně tak ke globálnímu cíli můsíš mít splněno minimálně 2 questy z 7 možností co jsme zatím objevili, a každý z nás na základě našich postav volíme jinou cestu....
Já třeba ted hraju "pacifistu", moje postava je kompletně proti boji. Nikdy na nikoho sama nezaútočí a v případě boje funguje na principu "damage return", tzn. vracím jim dmg co mi udělí... takže mám obrovské množství HP a armorů a jedu jen na léčení sebe, doplňování armorů a různé štíty a utility..... a to hrajeme na taktickou obtížnost (2. nejvyšší ze 4) a jde to i tímto stylem.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:51 20. Oct 2017
by Puxina
rosnicka wrote:to jsem hrávala kdysi, jsem to chtěla rozjet a nějak mi to nešlo, ted chvílema hraji taky starou hru Sacred
Jo Sacred je fajn hra, tu jsme hrávali po netu

. Někde mám pořád originálku, jen si najít čas na to to hrát
V ARKu jsem si u svého hradu ochočil tuhle bestii

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:00 20. Oct 2017
by Barbar321
Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:48 21. Oct 2017
by G-ladiator
Barbar321 wrote:Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit

Jaká platforma?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:12 22. Oct 2017
by Barbar321
Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:55 24. Oct 2017
by Shaman88
I ta jednička je poměrně dlouhá hra mi trvala projít asi 180 hodin na taktickou obtížnost (s tím že jsem prohledal fakt vše), druhý průchod když už jsem věděl co jak ale s jinou partou byl asi 123 hodin.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:54 24. Oct 2017
by G-ladiator
Barbar321 wrote:Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition
Platformou se myslí na čem hraješ - PC, PlayStation, nebo XBox. Já bohužel má D:OS na PS4, takže si spolu nezahrajem

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:43 31. Oct 2017
by Barbar321
Nezná někdo hru "Runes of magic"? Vyplatí se to začít vůbec hrát? Co tak na to čtu recenzi, tak množství questů a craft na dlouhé hodiny by mě tam i potěšit mohl. Zbytek ale vypadá jako taková tuctová záležitost typu "ano, ano. Přesně sem dojdi, tu zabij 10 krys a přines mi deset ocásků a pak mi přines tu kytičku, už jsem ti jí označil hvezdičkou, nemůžeš ji minout".
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:07 31. Oct 2017
by RainMan
Barbar321 wrote:Nezná někdo hru "Runes of magic"? Vyplatí se to začít vůbec hrát? Co tak na to čtu recenzi, tak množství questů a craft na dlouhé hodiny by mě tam i potěšit mohl. Zbytek ale vypadá jako taková tuctová záležitost typu "ano, ano. Přesně sem dojdi, tu zabij 10 krys a přines mi deset ocásků a pak mi přines tu kytičku, už jsem ti jí označil hvezdičkou, nemůžeš ji minout".
Hrál jsem kdysi asi rok. Je to takovej klon World of Warcraft. Sice se tváří jako free to play, ale bez peněz si víceméně nezahraješ. Questy dobrý, leč po nějaký době sklouznou do průměrný šedi (dojdi tam, zabij to, přines tamto). Je jich opravdu dostatek, protože jinak než plněním questů se tam v podstatě neexpí. Ty příběhový jsou docela zajímavý, ale dřív nebo pozdějš skončíš u tzv. daily quests a ty jsou pořád stejný, takže abys naexpil postavu, tak taky třeba týden v kuse běháš po jedný mapě a opakuješ stále dokola ty samý úkoly. Craft jsem moc nezkoušel. PvP bez šancí, pokud do hry nenacpeš tisíce reálných korun (nebo spíš euro). Co se mi líbilo byly docela hezky udělaný eventy (těch je dost a jsou vítaným zpestřením stereotypu). Co se mi líbilo by systém guildovních hradů, které šly různě vylepšovat a byly nejen na okrasu. Co se mi hodně nelíbilo, že i hloupý rozšíření inventáře (bez něj téměř nehratelný - těch předmětů je zkrátka moc co se sbírají) stálo reál peníze a navíc bylo jen dočasný. A takhle to tam je se spoustou věcí. Když jsem to po zhruba roce spočítal, vyšlo mě hraní na zhruba 200 Kč měsíčně abych si aspoň trochu zahrál.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:36 31. Oct 2017
by Barbar321
Díky za info

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:35 31. Oct 2017
by sandoftime
Jediný důvod proč hrát runes of magic je opracdu staré železo, které nic lepšího nerozjede.
Že je to "free to play" to asi jo, jako povětšina cash shop her, ale pokud člověk nutně cce něco alá wowko a nechce za wowko platit, je na free scéně tuna free to play her které jsou lepší. Namátkou Wildstar, Allods, Everquest 2, Rift ale třeba i věci jako Lineage 2, Aion, Tera, blade and soul atd.
Ale pokud už nutně chceš hrát MMO a nechceš za něj platit, pak doporučuju buy to play tituly typu guild wars 2, elder scrolls online nebo black desert
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:32 31. Oct 2017
by KaTo
Za sebe doporučím Guild Wars 2 a dodám, že v rámci buildění jsou obě nové prestižky přístupné jen po jednorázové investici - koupení datadisků (jinak je hra zcela "free to play"). První datadisk (kromě map) obsahuje vychytávku "glidery" (takové osobní rogalo), druhý datadisk pak "mounty".
Nicméně pro 70% PvE a 100% CvC a 100% WvW není nutné datadisky vlastnit. Jen se musí hrát se starším buildem. Výbava je stejná i bez datáčů a sáhne si na ní každý.
Ve výsledku je to pak GW stejně v 90% o tom, jak kdo umí hrát svoje povolání, tj. "klikat", než o tom co má na sobě.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:58 01. Nov 2017
by Barbar321
Heh!!! Co to je...jsem to zkusil spustit a je to jak hra pro děcka základní školy

Naprosto nechápu, proč je u toho omezení od 12-ti, když by to právě mělo být naopak.
Od toho teda rychle pryč. Díky moc všem za rady