Page 66 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:25 03. Jul 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:
J.F.Payne wrote:Hele, co takhle teoreticky dneska na Hradby? Šel by někdo?
V tomhle co chvíli bouřkovém počasí? Ani ne:)

Ale dokopej se a pojeď s nama na Kokořínsko. Třeba jen na den dva :P
V desti a bource se ti do hospody nechce...
V desti a bource se ti ven pod stan chce ...

To mi hlava nebere :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:55 03. Jul 2012
by Thuereg
Hele jak to máte s tim kokořínem? bych rád věděl než tam odjedu. jedu ve čtvrtek před polednem nejspíš. tak mě napadla ještě varianta že bych vás tam vzal, mužete tam přespat a pak vyrazit kam libo....

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:30 03. Jul 2012
by Thuereg
Thuereg wrote:Hele jak to máte s tim kokořínem? bych rád věděl než tam odjedu. jedu ve čtvrtek před polednem nejspíš. tak mě napadla ještě varianta že bych vás tam vzal, mužete tam přespat a pak vyrazit kam libo....

Popřípadě, pokud vám třeba nevyjde ten váš čundr tak vás tam mužu hodit, mužete si tam udělat vejlet a já vás pak třeba hodim na bus do mělníka.

Tak jako tak, alespoň na jeden večer bych i společnost uvítal. budu tam tejden sám:D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:06 03. Jul 2012
by drake127
Hehe, tak v tomhle počasí jsem byl na Vyšáku jednou a stačilo. :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:30 03. Jul 2012
by Braenn
Thuereg wrote:Hele jak to máte s tim kokořínem? bych rád věděl než tam odjedu. jedu ve čtvrtek před polednem nejspíš. tak mě napadla ještě varianta že bych vás tam vzal, mužete tam přespat a pak vyrazit kam libo....
No nás tam vzal - jako není to špatný nápad, ale je nás pět, potažmo šest. K tobě se dopravíme sami velmi snadno, což o to, a kdybys nebyl proti, můžeme tě využít místo kempu - a přidat něco na bydlení. A vyrážet od tebe podle počasí.
Ano, počasí. Ještě jsme to nevzdali a já věřím, že se během dneška a maximálně zítřka vyprší a ... a jak se říká, čichám tady poníka.

Tož tak. Máš na mě číslo?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:34 03. Jul 2012
by Thuereg
Braenn wrote:
Thuereg wrote:Hele jak to máte s tim kokořínem? bych rád věděl než tam odjedu. jedu ve čtvrtek před polednem nejspíš. tak mě napadla ještě varianta že bych vás tam vzal, mužete tam přespat a pak vyrazit kam libo....
No nás tam vzal - jako není to špatný nápad, ale je nás pět, potažmo šest. K tobě se dopravíme sami velmi snadno, což o to, a kdybys nebyl proti, můžeme tě využít místo kempu - a přidat něco na bydlení. A vyrážet od tebe podle počasí.
Ano, počasí. Ještě jsme to nevzdali a já věřím, že se během dneška a maximálně zítřka vyprší a ... a jak se říká, čichám tady poníka.

Tož tak. Máš na mě číslo?

číslo na tě nemám.
Moje je 724573129 tak kdyžtak brnkni.

Na chatě teda budu tak jako tak od čtvrtka. využít místo kempu neni problém a na bydlení nic nechci prosimtebe. to spíš uvítám když mi tam s něčim helfnete a i to je fuk. já budu rád že tam alespoň nebudu celej ten tejden sám.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:51 04. Jul 2012
by Miell
Výlet do pražské ZOO se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h

... jen aby to nezapadlo :mrgreen:

EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Theogil I (snad :) ), Allekoo

Kdo dál? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:29 04. Jul 2012
by Theogil I
Miell wrote:Výlet do pražské ZOO se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h

... jen aby to nezapadlo :mrgreen:
Rád bych přijel na výlet do Prahy a tohle mi přijde jako fajn procházka, píšu si do kalendáře a během nadcházejících dnů popřípadě potvrdím.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:32 07. Jul 2012
by maliarda
KaTo wrote:
maliarda wrote:Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata :D
...mě napadlo - to během týdne navíc stihneš porodit ještě jedno?! :shock: :lol: :lol: :lol:
já jsem rychlá :lol: :lol: 8) :oops:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:52 08. Jul 2012
by Thuereg
Chata se řekl bych vyvedla... dík za společnost:)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:38 09. Jul 2012
by Braenn
hoď přes ten rybíz nějakou cenzuru! :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:59 10. Jul 2012
by kucik
Dneska na vyšehradě. Kdo nepřijde, má smůlu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:14 10. Jul 2012
by Absinthorix
V kolik? Že bych se zjevil nečekán a nezván, udělal ostudu a zase zmizel (rozuměj: ztratil se)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:18 10. Jul 2012
by kucik
Až uteču z práce a až mě vyzvednou, takže tak pátá?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:20 10. Jul 2012
by Absinthorix
Kua, tou dobou teprve slušný lidi obědvají... ale uvidím co s tím půjde udělat :lol: