Page 66 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 09:47 01. Nov 2012
by -RoF-
Tak vyšel další patch s britama :wink: http://worldoftanks.eu/cs/release_notes

JO! :D
Herní mód Útok na mapě Prohorovka byl odstraněn
A ten 1. tier britů je hodně zábavný s tím kulometem. :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 10:50 01. Nov 2012
by Braenn
Zas tam narvali další přesílené tanky. A navíc, britské tanky? Co to je? Co přijde dál, Itálie, Kazachstán?

Pozitivní je to jedno místo zdarma v garáži.

Re: World of Tanks

Posted: 10:54 01. Nov 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Zas tam narvali další přesílené tanky. A navíc, britské tanky? Co to je? Co přijde dál, Itálie, Kazachstán?

Pozitivní je to jedno místo zdarma v garáži.
Přesílené tanky? Dej příklad ;)

Jinak co dál, bude následovat rozšíření britů na stíhače a artyny ;).

A pak nevím, teorie byly o číně. Pak možná nějaké evropské tanky, směs kde budou tanky z jiných státtů (Madarsko, Polsko, Československo, Finsko, Italie a tak dále)

Re: World of Tanks

Posted: 11:15 01. Nov 2012
by kucik
To stání v garáži je regulerní? Trochu jsem se bál prodat toho brita, aby mi nezmizelo i stání.

Nevim jak je to s přesílením. Ty bitvy na prvním tieru, kdy mělo 90% hráčů Mk I. byly vtipné. Docela mě překvapilo, že za první bitvu jsem se dostal na třetí tier. Ale pobavil mě jeden s Valentinem. Chudák se rozčiloval, co tak v tý bitvě zmůže. Na to, že je to IV tier, tak nějak nenacházim využití. Je to pomalý na scoutění a dělo taky Žádná sláva.

Re: World of Tanks

Posted: 11:37 01. Nov 2012
by -RoF-
kucik wrote:To stání v garáži je regulerní? Trochu jsem se bál prodat toho brita, aby mi nezmizelo i stání.
Jasně, stejně jako si na začátku dostal tanky 1.tier němci, amíci, francouzi a sověti, tak to platí i pro brity a proto dali nové místo v garáži a nový tank všem ;).
To ti tvůrci hry tak dělají běžně.

Re: World of Tanks

Posted: 13:23 01. Nov 2012
by Molly23
Cheche... můj velitel těžké linie britů se jmenuje Seržant Conquest :D!

Re: World of Tanks

Posted: 14:44 01. Nov 2012
by Diemo
ten 4 brit s tim delm na dve rany.....moc dobry :-)

Re: World of Tanks

Posted: 15:45 01. Nov 2012
by -RoF-
Jinak co říkáte na ty zlaté náboje, které s dají nakoupit i za stříbrnáky? Dle mě fajn možnost, jen včera jsem to s T29 zkusil a střílel do KV-4 a bylo jen ....odrazila se, odrazila se, neprorazili jsem pancíř....sakra 15k v prdeli *přebíjí na normální náboje* zásah za 350 :twisted: Asi jsem měl smůlu :D

Re: World of Tanks

Posted: 15:58 01. Nov 2012
by kucik
To jsem si ani nevšiml. To je pro všechny tanky?

Re: World of Tanks

Posted: 16:04 01. Nov 2012
by -RoF-
kucik wrote:To jsem si ani nevšiml. To je pro všechny tanky?
Ano, to je novinka pathe 8.1. Mrkni do servisu tanku, jsou tam tři druhy munice.

Průbojná AP - klasická za stříbrné
Explozivní HE - klasická za stříbrné
Podkaliberní APCR - premiová munice, buď za zlatáky a nebo za stříbrné (ale sakra dražší :) )

Re: World of Tanks

Posted: 22:04 01. Nov 2012
by johnny98-G
celkem zajimave video
http://www.youtube.com/watch?v=4Pbh5fW- ... ure=g-vrec
jen je treba oprasit rustinu :)

Re: World of Tanks

Posted: 22:47 01. Nov 2012
by Fryn
Braenn wrote:Zas tam narvali další přesílené tanky. A navíc, britské tanky? Co to je? Co přijde dál, Itálie, Kazachstán?

Pozitivní je to jedno místo zdarma v garáži.
Já se zase spíš divím, že brity, kteří jsou považování za konstruktéry prvních použitých tanků a kteří měli v druhé světové nemalé slovo, dodali do hry až po francouzech (kteří toho v druhé světové moc nestihli) a třeba i američanech s jejich stromem vyšších těžkých tanků a stíhačů, kteří se do evropy snad ani nedostali (nebo se proháněli leda tak po papíře).

Beru to jako takovou nápravu a co jsem se tak zběžně díval na britský technologický strom, tak mi připadá, že většina těch strojů skutečně zažila boj.

Mluvit o přesílení by bylo ještě moc brzo, protože jsem si zatím vyzkoušel jen první třídu (a tam se o přesílení teda moc mluvit nedá, pancíř je ještě papírovější než u T1 Cunninghama a to už je co říct).

Přirovnávat britské tanky k italských nebo snad kazachstánu ... to radši bez většího komentáře :) (i když k ním mám taky své výhrady).

Re: World of Tanks

Posted: 09:22 05. Nov 2012
by -RoF-
Co zatím zkouším ty brity. Jedu přes střední na těžké. Zatím mám churchilla 1.
Jsou to děsně pomalé lemry. Střely se od nich odrazí spíš jen vyjímečně.
Mají ale zase vcelku rychlopalné děla s dobrou penetrací.

Co jsem tak sledoval občas ty brity vyšších tierů, tak jsou zajimavě stavěné, od těch by se snad střely mohly i odrážet, ale moc to zatím neplatí. :)

Re: World of Tanks

Posted: 09:45 05. Nov 2012
by Molly23
Také jsem na Churchilovi. NEbaví mě :D... ale viděl jsm v akci devítkového Conquerora a ten vypadal dobře. Ale můj Královskej tygřík je prostě tygřík. Mám ho moc rád! Už v něm mám nejlepší motor a tak není tak línej. Ted se ženu už na E-75!

Re: World of Tanks

Posted: 10:14 05. Nov 2012
by -RoF-
Já trošku u toho Churchilla nechápu ty věže.

Má první věž s parametry 101/89/89 mm.

Pak má druhou věž s parametry 89/89/76 a ta má o něco lepší dohled, ale briti asi moc nepřemýšleli, když na tu věž dali rovnou plochu kolmou ke kanonu, takže tam prostřelit není problém :D

Asi omrknu tvar první věže a nechám ji na úkor dohledu.

Jinak ten nejlepší kanon nevypadá špatně. má sice nižší zranění jak KV-1, ale má mnohem rychlejší střelbu a lepší penetraci. Tak uvidíme. Vydělávat by ten tank mohl.

Jen KV-1 je asi odolnější co se týče pancíče.