Page 66 of 66

Re: Volby

Posted: 18:59 08. Feb 2013
by Absinthorix
Běžte s vojnou do řiti... už tak mi stačí ztracený roky na vejšce. K tomu další kravina jako vojna. Jen ty kecy z povoláváku byly dost silný kafe. Naštěstí tu pakárnu pak zrušili celou.

A vůbec kdo chce k zelenejm, tak šup do Francie do cizinecký legie, nebo emigruje do Ruska, tam vám udělají vojnu jak řemen
Caehan wrote:K těm experimentům, já slyšel o experimentech, které spojené státy dělaly po válce - účinky požití radioaktivních látek, což ale zkoušeli jen na nevyléčitelně nemocných se souhlasem, pak tu byla nějaká ta vesnice v jižní Americe, kde naočkovali v nějaké té díře světa několika desítkám lidí syfilis, aby mohli zkoumat jeho projevy - to už bylo bez souhlasu a vědomí subjektů. No, horší, než Japonci za druhé světové války pořád asi nebyli, i když jejich lidem výměnou za výsledky jejich svinstev prý zaručili američané beztrestnost. Čtení o takové jednotce 731 a tom, jak zacházela s čínskými zajatci, je vyloženě na zvracení.
Máš na ty Japka někde odkaz, abych si početl? Viděl jsem jen obrázky výsledků, ale moc čtení k nim nebylo

Re: Volby

Posted: 19:19 08. Feb 2013
by Caehan
Absinthorix wrote:Běžte s vojnou do řiti... už tak mi stačí ztracený roky na vejšce. K tomu další kravina jako vojna. Jen ty kecy z povoláváku byly dost silný kafe. Naštěstí tu pakárnu pak zrušili celou.

A vůbec kdo chce k zelenejm, tak šup do Francie do cizinecký legie, nebo emigruje do Ruska, tam vám udělají vojnu jak řemen
Caehan wrote:K těm experimentům, já slyšel o experimentech, které spojené státy dělaly po válce - účinky požití radioaktivních látek, což ale zkoušeli jen na nevyléčitelně nemocných se souhlasem, pak tu byla nějaká ta vesnice v jižní Americe, kde naočkovali v nějaké té díře světa několika desítkám lidí syfilis, aby mohli zkoumat jeho projevy - to už bylo bez souhlasu a vědomí subjektů. No, horší, než Japonci za druhé světové války pořád asi nebyli, i když jejich lidem výměnou za výsledky jejich svinstev prý zaručili američané beztrestnost. Čtení o takové jednotce 731 a tom, jak zacházela s čínskými zajatci, je vyloženě na zvracení.
Máš na ty Japka někde odkaz, abych si početl? Viděl jsem jen obrázky výsledků, ale moc čtení k nim nebylo
Anglická wiki toho píše dost, jako zdroj možná není nejobjektivnější, ale u takového tématu bych se zrovna tohohle nebál. Jestli jsou problémy s jazykem, určitě bude mít ten sáhodlouhý text odkazy na nějaké písemnosti, které možná přeložili i do jiných jazyků. *krčí rameny*

Re: Volby

Posted: 19:23 08. Feb 2013
by Nalkanar
Absinthorix určitě problém s jazykem nemá :lol: žádná si nestěžovala

Re: Volby

Posted: 19:34 08. Feb 2013
by Krysak
Nalkanar wrote:Absinthorix určitě problém s jazykem nemá :lol: žádná si nestěžovala
Copak, dokáže vylíznout kelímek od jogurtu až do dna?

Re: Volby

Posted: 00:25 09. Feb 2013
by Hafen
Caehan wrote:K těm experimentům, já slyšel o experimentech, které spojené státy dělaly po válce - účinky požití radioaktivních látek, což ale zkoušeli jen na nevyléčitelně nemocných se souhlasem, pak tu byla nějaká ta vesnice v jižní Americe, kde naočkovali v nějaké té díře světa několika desítkám lidí syfilis, aby mohli zkoumat jeho projevy - to už bylo bez souhlasu a vědomí subjektů. No, horší, než Japonci za druhé světové války pořád asi nebyli, i když jejich lidem výměnou za výsledky jejich svinstev prý zaručili američané beztrestnost. Čtení o takové jednotce 731 a tom, jak zacházela s čínskými zajatci, je vyloženě na zvracení.

Oni zjistili ze japonsky vyzkum byla pseudo veda a ze potrebuji skutecne vedecke (systematicke) testy na lidech.
Pote Americane pouzivali nekolik zpusobu jak tyto testy provest.
1. urcita komunita lidi mela proti presvedceni slouzit jako vojaci, a proto dobrovolne narukovali na nahradni program - "vyvoj leciv" kde je nechali cichat ruzny svinstva (chripky, a jine bakterie, ktery "udajne" nedokazaly zabit) aby zjistili jak dobre jsou bio zbrane pouzitelny v praxi (vykon versus sireni etc). Oficialne nikdo z nich nezmrel, ale co lezi v archivech vi buh.


2. pote provadeli testy na veznich, a na lidech mimo USA. V prvnim pripade vezni netusili co jim davaji, bylo zpravidla vydavano za ruzne ockovani a podobne.
Ve druhem to bylo maskovano zpravidla za "pomoc" v podobe ockovani, a jina svinstva. Jednou z proflaklych afer byla ta Francii kde to prosaklo na verejnost.
Kolikrat tak ucinili, kolik lidi umrelo a kolik si neslo nasledky cely zivot vi jen archivy ktere jsou stale tajne.

3. pokud jste sledovali AKTA X a narazili na epizody kde tajna sluzba X praskuje svinstva nad nejakym mestem, tak to neni scifi ale delo se. Oficialne se priznal jen vyzkum s neskodnymi bakteriemi, ale nikdy nevite, co tam pustili doopravdy. Co USA provadelo za vyzkumy ohledne bio zbrani je dosud tajne a v archivech.

Edit: samozrejme "vyvoj leciv" "ockovani" melo ve skutecnosti vzdy opacny cil, vyzkum nasazeni, zpusobu pouziti a ucinnosti bio zbrani a jak je udelat levnou verzi atomove bomby.

Re: Volby

Posted: 00:31 09. Feb 2013
by Hafen
Molly23 wrote:Já bych taky zavedlo vojnu. Ono to taky mladíky trochu srovná... Děs kolik mích spolužáků už má problémy se zákonem.
Proc ne, ale pro vsechny, i zensky. Izraelky to zvladaj, proc ne Cesky :mrgreen: koneckoncu ROVNOPRAVNOST :biggrin: a kdyz chce velka cast zenskych mit moznost volit si muzsky tvar prijmeni tak by nemely byt ochuzeny o "vojnu" :!:

Re: Volby

Posted: 01:57 09. Feb 2013
by Caehan
Hafen wrote:Edit: samozrejme "vyvoj leciv" "ockovani" melo ve skutecnosti vzdy opacny cil, vyzkum nasazeni, zpusobu pouziti a ucinnosti bio zbrani a jak je udelat levnou verzi atomove bomby.
Mít dobrý model šíření nemocí je dobré jak pro užití biologických zbraní, tak pro obranu proti nim, ale jasně... jo, to o Francii jsem také slyšel, tam se snad spekulovalo o použití LSD, ne?

Re: Volby

Posted: 08:46 09. Feb 2013
by Krysak
První den po letních prázdninách, v páté třídě jedné berlínské základní školy učitel kontroluje přítomnost žáků:
"Mustafa El Ekh Zeri."
"Zde."
"Achmed El Cabul."
"Zde."
Kadir Sel Ohlmi."
"Zde."
"Mohammed End Ahrha."
"Zde."
"Mi Cha Elma Yer."
Ticho…
"Mi Cha Elma Yer."
Nikdo se nehlásí…
"Ješte jednou – Mi Cha Elma Yer!"
V zadní lavici vstane chlapeček:
"To bych mohl bejt asi já, ale čte se to Michael Mayer."

Re: Volby

Posted: 14:54 09. Feb 2013
by Absinthorix
Asi tak... kéž by to byl jen vtip :?

Re: Volby

Posted: 21:10 11. Feb 2013
by Krysak
Image

Re: Volby

Posted: 03:35 12. Feb 2013
by J.F.Payne
Prosím, zamkněte tento topic. Extrémně mi znechucuje hru.