Re: Volby
Posted: 18:59 08. Feb 2013
Běžte s vojnou do řiti... už tak mi stačí ztracený roky na vejšce. K tomu další kravina jako vojna. Jen ty kecy z povoláváku byly dost silný kafe. Naštěstí tu pakárnu pak zrušili celou.
A vůbec kdo chce k zelenejm, tak šup do Francie do cizinecký legie, nebo emigruje do Ruska, tam vám udělají vojnu jak řemen
A vůbec kdo chce k zelenejm, tak šup do Francie do cizinecký legie, nebo emigruje do Ruska, tam vám udělají vojnu jak řemen
Máš na ty Japka někde odkaz, abych si početl? Viděl jsem jen obrázky výsledků, ale moc čtení k nim nebyloCaehan wrote:K těm experimentům, já slyšel o experimentech, které spojené státy dělaly po válce - účinky požití radioaktivních látek, což ale zkoušeli jen na nevyléčitelně nemocných se souhlasem, pak tu byla nějaká ta vesnice v jižní Americe, kde naočkovali v nějaké té díře světa několika desítkám lidí syfilis, aby mohli zkoumat jeho projevy - to už bylo bez souhlasu a vědomí subjektů. No, horší, než Japonci za druhé světové války pořád asi nebyli, i když jejich lidem výměnou za výsledky jejich svinstev prý zaručili američané beztrestnost. Čtení o takové jednotce 731 a tom, jak zacházela s čínskými zajatci, je vyloženě na zvracení.
