Page 66 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:03 25. Sep 2009
by Czech_Luthor
Já chci hrozně moc poděkovat DM Jachyra a DM Cairon. Z dnešní srandu ve vězení, kdy se začal hádat žalárník s jedním zločincem...

zločinec - "Tvoje prdel pozná středověk! Až tě nacpou ke mě do cely"
žalářník - "A tvoje držka nepozná ani chleba!"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Myslel jsem že u celé té hádky umřu smíchy.

EDIT P.S - Chtěl bych ještě poděkovat všem hráčům, kteří nechápou, kam až můžou svojí pusou zajít. Kdybyste něco takového začali vytahovat proti armádě ve středověku, dopadli byste daleko hůř! A až nějakej chytrolín začne řikat "tohle neni středověk", tak nechť se těchto komentářů prosím vzdá. Děkuji Czech_Luthor

Re: Poděkování

Posted: 08:15 26. Sep 2009
by Addieau
Po čase musím znova poděkovat G14 za nepřebernoumíru trpělivosti :) a moc pěknou RP hru.
Díky patří také DM Caironovi za to, jak dokáže oživit hru a přitom být pro nás, nicotné hráče:), vždy po ruce když se vyskytne nějaký problém. Díky!

Re: Poděkování

Posted: 12:02 26. Sep 2009
by Necrooo
Chtěl bych poděkovat vsem za hezke RP v Ivory. Pro me i dost naucne. Diky vsem zucastnenym.
A jedna se o zatah straze na jednoho pana v cervenem habitu, naslednem zkameneni a premeneni v naky monstrum :lol: Díky.

Re: Poděkování

Posted: 22:45 26. Sep 2009
by Pivo
Děkuji Zoe.Víc nemá smysl dodávat kdo tam nebyl nepochopí.

Re: Poděkování

Posted: 01:55 27. Sep 2009
by jachyra
Chcem poďakovať Vorenusovi za pekné hranie parchantíka a Artoriusovi Krownovi, Desmondovi a samozrejme aj Alice za pekné zahranie toho, ako to má v armáde vypadať :mrgreen:
to Alice: zase nehraj ju až tak strašne naivnú :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:48 27. Sep 2009
by -RoF-
jachyra wrote:Chcem poďakovať Vorenusovi za pekné hranie parchantíka a Artoriusovi Krownovi, Desmondovi a samozrejme aj Alice za pekné zahranie toho, ako to má v armáde vypadať :mrgreen:
to Alice: zase nehraj ju až tak strašne naivnú :mrgreen: :mrgreen:
Taky děkuju, sám sem se divil že Alice přežila, ale měla štěstí že měla kouzla a Vorenus měl smůlu že je neustál.

Jinak ona je mladá a k tomu naivita patří, někdy pravda tu naivitu jen hraje. Popravdě Alici bylo pak líto toho, že zaběhla pro pomoc pro Koru a Falliona. Protože jí pak došlo že fanatičtí paladini mu provedou kdoví co. U ní byl dostačující trest, že ho sama zabila a pak by ho pustila. No co už :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:41 27. Sep 2009
by LDamian
Snažil jsem se zorientovat v úpravách a procházel jsem si celé novinky a musím říct, že jsem se neubránil obdivu.

Díky celému týmu i všem lidem, kteří něco dělají pro Thalii. Je úžasné, jak daleko tento shard došel a kolik se toho vlastně udělalo! :)

Re: Poděkování

Posted: 13:56 27. Sep 2009
by Pajule
LDamian wrote:Snažil jsem se zorientovat v úpravách a procházel jsem si celé novinky a musím říct, že jsem se neubránil obdivu.

Díky celému týmu i všem lidem, kteří něco dělají pro Thalii. Je úžasné, jak daleko tento shard došel a kolik se toho vlastně udělalo! :)

nejde se nepřidat :) a je to pravda Thalie...má za sebou velký kusy práce

Re: Poděkování

Posted: 14:20 27. Sep 2009
by Xantipa
Pivo wrote:Děkuji Zoe.Víc nemá smysl dodávat kdo tam nebyl nepochopí.
Take dekuji.

Re: Poděkování

Posted: 20:34 28. Sep 2009
by Manas
chtel bych podekovat Jachyre a armade za peknou hru vazne sem neveril ze se budu bavit u popravy svoji postavy :twisted: :twisted: :twisted:
jeste ze drsny hosi od Helgarona ho nenechali jen tak vyset na opratce :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:44 28. Sep 2009
by Pajule
bylo to moc hezký nejvíc mě pobavilo, když přiveldi trestance a jachyra napsala jak je hezké počasí..užneivm co přesně to bylo...no a dal se to ví..všem zúčastněním díky ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:57 28. Sep 2009
by Czech_Luthor
Já bych chtěl hrozně hrozně hrozně moc poděkovat DM Jachyře za naprosto úžasný a dokonalý Q, který se potažmo začal už před dávnou dobou jako autoQ, to tehdy když ještě Fallion a Kora ani nebyly manželé.
Něco tako úžasně epického a nádherného jsem za dlouhé roky svého hraní nikdy nezažil a já ti zato hrozně moc děkuju!

Re: Poděkování

Posted: 13:15 29. Sep 2009
by Sobik
Díky RoFovi za hraní Alice, takové perly jsem dlouho neslyšel. :D
Jen pro ukázku:
"Medvědi jedí tuleně, tučňáky... no a další "t" jsou trpaslíčci, víš?"
...nebo...
"A kde jsou všechny trpaslice? Já jsem ještě fousatého trpaslíčka s prsama ještě neviděla"
...či...
"Jů, nemáš nějaký malý krumpáček? Já myslela že trpaslíčci jsou malí, ale všechno ostatní mají velké."
A pak, když škemrala po Ghorinovi, aby řekl nějaký vtip a nebo starší událost, kdy po jednom panákovi chtěla vidět Ghorina nahého. :D
Díky!

Jo a ještě díky WB, které vytvořilo tunely troglodytů, originálnější dung jsem vážne neviděl.
Připadal jsem si jako ve Vietcongu. :D

Re: Poděkování

Posted: 13:28 29. Sep 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Díky RoFovi za hraní Alice, takové perly jsem dlouho neslyšel. :D
Jen pro ukázku:
"Medvědi jedí tuleně, tučňáky... no a další "t" jsou trpaslíčci, víš?"
...nebo...
"A kde jsou všechny trpaslice? Já jsem ještě fousatého trpaslíčka s prsama ještě neviděla"
...či...
"Jů, nemáš nějaký malý krumpáček? Já myslela že trpaslíčci jsou malí, ale všechno ostatní mají velké."
A pak, když škemrala po Ghorinovi, aby řekl nějaký vtip a nebo starší událost, kdy po jednom panákovi chtěla vidět Ghorina nahého. :D
Díky!

Jo a ještě díky WB, které vytvořilo tunely troglodytů, originálnější dung jsem vážne neviděl.
Připadal jsem si jako ve Vietcongu. :D
¨
Hehe já tobě taky děkuju ty kuličko maličká, trpaslíčku pivový :P
Ještě žes tu nedal to co sem ti telloval o hadech a porozumění zvířátům. :twisted:

Jinak to víš střelená elfina a nabručený trpoš, z toho vždy vznikne super komunikace a sranda :). A sem rád že se bavíš a tak hra plní účel k jakému je určená

Re: Poděkování

Posted: 13:34 29. Sep 2009
by Sobik
-RoF- wrote:
Sobik wrote:Díky RoFovi za hraní Alice, takové perly jsem dlouho neslyšel. :D
Jen pro ukázku:
"Medvědi jedí tuleně, tučňáky... no a další "t" jsou trpaslíčci, víš?"
...nebo...
"A kde jsou všechny trpaslice? Já jsem ještě fousatého trpaslíčka s prsama ještě neviděla"
...či...
"Jů, nemáš nějaký malý krumpáček? Já myslela že trpaslíčci jsou malí, ale všechno ostatní mají velké."
A pak, když škemrala po Ghorinovi, aby řekl nějaký vtip a nebo starší událost, kdy po jednom panákovi chtěla vidět Ghorina nahého. :D
Díky!

Jo a ještě díky WB, které vytvořilo tunely troglodytů, originálnější dung jsem vážne neviděl.
Připadal jsem si jako ve Vietcongu. :D
¨
Hehe já tobě taky děkuju ty kuličko maličká, trpaslíčku pivový :P
Ještě žes tu nedal to co sem ti telloval o hadech a porozumění zvířátům. :twisted:

Jinak to víš střelená elfina a nabručený trpoš, z toho vždy vznikne super komunikace a sranda :). A sem rád že se bavíš a tak hra plní účel k jakému je určená
No to s hadem a panáčkováním bych tady mohl uveřejnit až po 22. hodině. :D