Page 67 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:10 23. Apr 2010
by efu_redo
Lenulasek wrote:
efu_redo wrote:
Lenulasek wrote:....
Jsem na foru nový.. možná se to ještě stane :lol:
Tak ti poradím ;) před přidáním nové zprávy, si přečti všechny předchozí :D at jsi v obraze. *kouká na těch 66 stran*
Jo, tak ten byl dobrej. :mrgreen: A znáš i nějaké jiné?

Re: Vtípky

Posted: 23:47 23. Apr 2010
by Lenulasek
efu_redo wrote:
Jo, tak ten byl dobrej. :mrgreen: A znáš i nějaké jiné?
Třeba tenhle...

Xun dos zhaun lu'oh ulu dormagyn natha quorinhin rothe? Plynn dosst ur'ac tir ukt karliik.

Hahahaha

Re: Vtípky

Posted: 00:06 24. Apr 2010
by Sveneld
znam lepsi :) !

xian zhah ssindossa

Re: Vtípky

Posted: 00:24 24. Apr 2010
by efu_redo
Jste sobci! Né každej umí jazyk černejch hub. Najde se překladatel?

Re: Vtípky

Posted: 00:32 24. Apr 2010
by Sveneld

Re: Vtípky

Posted: 00:36 24. Apr 2010
by G14
efu_redo wrote:Jste sobci! Né každej umí jazyk černejch hub. Najde se překladatel?
musis si prvne polozit sam sobe otazku,zda chces opravdu vedet,co to znamena :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 08:46 24. Apr 2010
by Sobik
Dovolil bych si navrhnout jiný topic: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 111&t=2965

Re: Vtípky

Posted: 12:49 24. Apr 2010
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 11:17 25. Apr 2010
by Sobik
Koho vám to připomíná? :)
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:21 25. Apr 2010
by Krata
Chipa a Daela :D

Re: Vtípky

Posted: 13:52 25. Apr 2010
by Sobik
Krata wrote:Chipa a Daela :D
Image
Gratuluju k 1000. spamovému příspěvku v tomto topicu!

Re: Vtípky

Posted: 14:10 25. Apr 2010
by Pajule
žádnej čip, žádnej dejl...to je přece MELVÍČEK!hodně melvíčků přemelvíčkovaný park

Re: Vtípky

Posted: 17:26 25. Apr 2010
by Krata
Sobik wrote:
Krata wrote:Chipa a Daela :D
Image
Gratuluju k 1000. spamovému příspěvku v tomto topicu!
děkuji děkuji děkuji, sem na sebe, myslim že právem, hrdý :)

Re: Vtípky

Posted: 18:21 26. Apr 2010
by Sobik
http://cz.iq-test.eu/iq-statistiky-eu/

Některá čísla jsou hustá. :D

Re: Vtípky

Posted: 20:57 26. Apr 2010
by Tretas
Sobik wrote:http://cz.iq-test.eu/iq-statistiky-eu/

Některá čísla jsou hustá. :D
Jde policajt na IQ test, dostane výsledky a kolega se ho ptá: tak co jak jsi dopadl? Zaplať pánu Bohu, výsledky jsou negativní. :mrgreen: :mrgreen: