Page 67 of 329
Re: Vtípky
Posted: 22:10 23. Apr 2010
by efu_redo
Lenulasek wrote:efu_redo wrote:Lenulasek wrote:....
Jsem na foru nový.. možná se to ještě stane

Tak ti poradím

před přidáním nové zprávy, si přečti všechny předchozí

at jsi v obraze. *kouká na těch 66 stran*
Jo, tak ten byl dobrej.

A znáš i nějaké jiné?
Re: Vtípky
Posted: 23:47 23. Apr 2010
by Lenulasek
efu_redo wrote:
Jo, tak ten byl dobrej.

A znáš i nějaké jiné?
Třeba tenhle...
Xun dos zhaun lu'oh ulu dormagyn natha quorinhin rothe? Plynn dosst ur'ac tir ukt karliik.
Hahahaha
Re: Vtípky
Posted: 00:06 24. Apr 2010
by Sveneld
znam lepsi

!
xian zhah ssindossa
Re: Vtípky
Posted: 00:24 24. Apr 2010
by efu_redo
Jste sobci! Né každej umí jazyk černejch hub. Najde se překladatel?
Re: Vtípky
Posted: 00:32 24. Apr 2010
by Sveneld
Re: Vtípky
Posted: 00:36 24. Apr 2010
by G14
efu_redo wrote:Jste sobci! Né každej umí jazyk černejch hub. Najde se překladatel?
musis si prvne polozit sam sobe otazku,zda chces opravdu vedet,co to znamena

Re: Vtípky
Posted: 08:46 24. Apr 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 12:49 24. Apr 2010
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 11:17 25. Apr 2010
by Sobik
Koho vám to připomíná?

Re: Vtípky
Posted: 13:21 25. Apr 2010
by Krata
Chipa a Daela

Re: Vtípky
Posted: 13:52 25. Apr 2010
by Sobik
Krata wrote:Chipa a Daela


Gratuluju k 1000. spamovému příspěvku v tomto topicu!
Re: Vtípky
Posted: 14:10 25. Apr 2010
by Pajule
žádnej čip, žádnej dejl...to je přece MELVÍČEK!hodně melvíčků přemelvíčkovaný park
Re: Vtípky
Posted: 17:26 25. Apr 2010
by Krata
Sobik wrote:Krata wrote:Chipa a Daela


Gratuluju k 1000. spamovému příspěvku v tomto topicu!
děkuji děkuji děkuji, sem na sebe, myslim že právem, hrdý

Re: Vtípky
Posted: 18:21 26. Apr 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 20:57 26. Apr 2010
by Tretas
Sobik wrote:http://cz.iq-test.eu/iq-statistiky-eu/
Některá čísla jsou hustá.

Jde policajt na IQ test, dostane výsledky a kolega se ho ptá: tak co jak jsi dopadl? Zaplať pánu Bohu, výsledky jsou negativní.
