Page 67 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:52 05. Oct 2014
by Bahnak
Z posledních filmů, začnu od slabšího až po opravdové skvosty, které doporučuji:


Ctihodný občan
http://www.csfd.cz/film/242257-ctihodny-obcan/
Thriller, obzvláště začátek docela k zamyšlení, pak to upadá, ale i tak nadprůměr.

Vítězové a poražení
http://www.csfd.cz/film/8750-vitezove-a-porazeni/
Hodně dobrý film z prostředí amerického fotbalu, kdo má rád sportovní filmy, bude se mu to líbit.

Mr. Peabody and Sherman
http://www.csfd.cz/film/291174-dobrodru ... -shermana/
Poctivej a vtipnej animák. Nový "jak vycvičit draka" se sice taky líbil, ale tohle ho strčilo do kapsy s přehledem.

Koleje osudu
http://www.csfd.cz/film/318067-koleje-osudu/
Prvních 10 minut romantiky je fajn, ale to co následuje, to je prostě opravdu hutný příběh, pointa překvapila. Doporučuji.

Dogville
http://www.csfd.cz/film/9390-dogville/
100%, už jen majstrštych forma/obsah, Kidmenka, no prostě 2 hodiny, které uplynou jako minuta a skončíte s otevřenou pusou - alespoň já skončil. Psychologický snímek, zaručuji, že na něj dlouho nezapomenete.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:33 11. Oct 2014
by sandoftime
Výborný herecký duet:

Půldruhé hodiny zpoždění

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:06 27. Oct 2014
by karolina
Jo, Drákula celkem dobrej.. hlavně tomu klukovi Lannisterskýmu to tam obzvláště sluší! Hlavně když na konci prohlásí : "Let the game begin", tak to se opravdu nedá nepousmát.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 03:10 28. Oct 2014
by skarbi
Copa Dracula, ale John Wick se mi v poslední dobe opravdu moc líbil!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:38 28. Oct 2014
by Zeerit
Na JW si taky zajdu, ohlasy má super. :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:53 04. Nov 2014
by Puxina
Doporučuju sranda od začátku do konce :) http://www.csfd.cz/film/370681-co-jsme-komu-udelali/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:12 09. Nov 2014
by Puxina
Hmm po dlouhé době jsem se mrkl na film Vrána http://www.csfd.cz/film/16745-vrana/
A musím uznat, že to je fakt povedený film.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:15 10. Nov 2014
by pavad
Pred par dny jsem shlednul film "Valhala rising". Naturalisticky drsne zabery - at jiz skotske (?) prirody, nebo likvidace jedincu druhu homo sapiens (h)ruznymi zpusoby.

Az do konce jsem vydrzel protoze jsem porad doufal v nejake... zakonceni? Myslenku? Rozuzleni? Nastin zapletky? Dej hodinu a pul trvajiciho filmu shrnutelny do dvou vet (ne prilis rozvitych). Schazela mi jak hlava, tak pata filmu, o nejake dejove linii nemluve, logiku bych uplne vypustil (aneb vypravim se na vypluti do stredozemniho more a skoncim ... v jizni Americe! Juhuuuu - dalsi skotskou, barmane!).

Vrele nedoporucuji. :wall:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:15 10. Nov 2014
by Bahnak
Puxina wrote:Hmm po dlouhé době jsem se mrkl na film Vrána http://www.csfd.cz/film/16745-vrana/
A musím uznat, že to je fakt povedený film.
Jo, to je kultovní snímek, škoda že Brandon umřel při natáčení, syn legendy a měl našlápnuto na to, stát se ještě větší legendou, prostě ohromná škoda.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:18 10. Nov 2014
by radekdnb
Němci poslední dobou točej dobrý filmy...viz.....,,Fak jů Gothe,, :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:52 10. Nov 2014
by Puxina
Bahnak wrote:
Puxina wrote:Hmm po dlouhé době jsem se mrkl na film Vrána http://www.csfd.cz/film/16745-vrana/
A musím uznat, že to je fakt povedený film.
Jo, to je kultovní snímek, škoda že Brandon umřel při natáčení, syn legendy a měl našlápnuto na to, stát se ještě větší legendou, prostě ohromná škoda.
Ano, taky jsem si pak říkal, že toho herce byla fakt škoda. A bylo fajn, že ten film dokončili, páč by to bylo škoda a je to aspon na památku toho herce.

Viděl jsem, že ta Vrána má další pokračování, ale dle hodnocení a textů to vypadá na šílené šity.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:39 10. Nov 2014
by sandoftime
Nekazil bych si dojem prvního pokračováními. Nejsou špatné ale je to jak ředěná skotská chvilku poté, cos měl normální. Takové slabé a bez chuti.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:53 10. Nov 2014
by radekdnb
Puxina wrote:
Bahnak wrote:
Puxina wrote:Hmm po dlouhé době jsem se mrkl na film Vrána http://www.csfd.cz/film/16745-vrana/
A musím uznat, že to je fakt povedený film.
Jo, to je kultovní snímek, škoda že Brandon umřel při natáčení, syn legendy a měl našlápnuto na to, stát se ještě větší legendou, prostě ohromná škoda.
Ano, taky jsem si pak říkal, že toho herce byla fakt škoda. A bylo fajn, že ten film dokončili, páč by to bylo škoda a je to aspon na památku toho herce.

Viděl jsem, že ta Vrána má další pokračování, ale dle hodnocení a textů to vypadá na šílené šity.
Mám doma všechny 4ři díly a vždy když je volná chvíle koukám, Brendona bylo opravdu škoda...a vidíš jedna blbá nepozornost, nabiješ ostrou místo slepí a máš tady konec jedné hvězdy která to měla kam dotáhnout...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:13 10. Nov 2014
by sandoftime
pavad wrote:Pred par dny jsem shlednul film "Valhala rising". Naturalisticky drsne zabery - at jiz skotske (?) prirody, nebo likvidace jedincu druhu homo sapiens (h)ruznymi zpusoby.

Az do konce jsem vydrzel protoze jsem porad doufal v nejake... zakonceni? Myslenku? Rozuzleni? Nastin zapletky? Dej hodinu a pul trvajiciho filmu shrnutelny do dvou vet (ne prilis rozvitych). Schazela mi jak hlava, tak pata filmu, o nejake dejove linii nemluve, logiku bych uplne vypustil (aneb vypravim se na vypluti do stredozemniho more a skoncim ... v jizni Americe! Juhuuuu - dalsi skotskou, barmane!).

Vrele nedoporucuji. :wall:
Pokud máš slabý žaludek, neměl bys vyhledávat severskou kinematografii. Ten film kráčí ve stopách starších filmů na motivy severských ság a ten kdo jich několik viděl výpravu ocení. Ty jsi holt zmlsanej hollywoodem.

Dál doporučuji Když letí havran, Stín Havrana nebo Psanec:Sága o Gíslim

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:57 11. Nov 2014
by Bahnak
radekdnb wrote:...a vidíš jedna blbá nepozornost, nabiješ ostrou místo slepí a máš tady konec jedné hvězdy která to měla kam dotáhnout...
FYI: Zabila ho slepá...

Ať nejsem OOT, filmy z poslední doby co mě dostaly:
http://www.csfd.cz/film/304544-12-let-v-retezech/
(Takovej Django naruby, hodně drsné drama)
http://www.csfd.cz/film/297051-na-zivot-a-na-smrt/
(Krutopřísná střílečka, krví nešetřeno, všem fandům vojclfilmů doporučuji)