Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:06 07. Dec 2012
To už aj ted ne?Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit..Nerisa - možná za pár let až?
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
To už aj ted ne?Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit..Nerisa - možná za pár let až?
No, zeptejte se Kath, na mě má trošku větší poprsí-RoF- wrote:To už aj ted ne?Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit..Nerisa - možná za pár let až?
Jinak je hezká hmmm
Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit..Nerisa - možná za pár let až?
rien nemá modré očiAulus wrote:Rien a jeho nová kapesní přítelkyně![]()
![]()
EDIT: Povšimněte si původního názvu obrázku: http://hobbittiponi.deviantart.com/gall ... 8#/d1t2052
...tak to je slovo do praniceKathermara wrote: Ale snědá je teda luxusně a ta póza... to si dokážu představit
PS: Že se Aliho ptá, jestli je svobodný, je ještě výjímka. Obvykle je jí to úplně jedno,
konkurenci nevidí ani v manželkách
Ahá...! Tos měla říct rovnou, že má zrakovou vadu.Kathermara wrote:Obvykle je jí to úplně jedno,
konkurenci nevidí ani v manželkách
S velkou pravděpodobností by pak neměl žádnou...rosnicka wrote:ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu![]()
Konečně slovo do pranice! Je fakt, že to tu snad ještě nebylo, ne? V rámci RP by to měly obě paní přijmout s nadšením, nakonec, mohou si rozdělit péči o domácnost.rosnicka wrote:ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu![]()
Nerisa by radši umřela než se vdalaBraenn wrote:Konečně slovo do pranice! Je fakt, že to tu snad ještě nebylo, ne? V rámci RP by to měly obě paní přijmout s nadšením, nakonec, mohou si rozdělit péči o domácnost.rosnicka wrote:ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu![]()