Page 67 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:06 07. Dec 2012
by -RoF-
Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit :D ..Nerisa - možná za pár let až?
To už aj ted ne? :) Jinak je hezká hmmm :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:11 07. Dec 2012
by innfra
-RoF- wrote:
Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit :D ..Nerisa - možná za pár let až?
To už aj ted ne? :) Jinak je hezká hmmm :wink:
No, zeptejte se Kath, na mě má trošku větší poprsí :D Ale čert ví jak je to ve skutečnosti...
Finneanova reakce: *vytřeští oči a spadne mu čelist* Ehm sestro zakryj se prosím...
:twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:19 07. Dec 2012
by Nalkanar
A tohle se ptá Aliho, jestli je svobodný? :shock: :wall:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:28 07. Dec 2012
by Pajule
Layla je hezčejší! :mrgreen: :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:33 07. Dec 2012
by Kathermara
Pajule wrote:Bratříčkovi se to nebude líbit :D ..Nerisa - možná za pár let až?
nerisa.jpg

Moc dlouhý vlasy, má je jen po pás, trochu menší poprsí a ten obličej mi moc nesedí :D
Ale snědá je teda luxusně a ta póza... to si dokážu představit :D
PS: Že se Aliho ptá, jestli je svobodný, je ještě výjímka. Obvykle je jí to úplně jedno,
konkurenci nevidí ani v manželkách :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:35 07. Dec 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:Rien a jeho nová kapesní přítelkyně :lol: :twisted:

Image

EDIT: Povšimněte si původního názvu obrázku: http://hobbittiponi.deviantart.com/gall ... 8#/d1t2052
rien nemá modré oči

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:38 07. Dec 2012
by Barbar321
Kathermara wrote: Ale snědá je teda luxusně a ta póza... to si dokážu představit :D
PS: Že se Aliho ptá, jestli je svobodný, je ještě výjímka. Obvykle je jí to úplně jedno,
konkurenci nevidí ani v manželkách :D
...tak to je slovo do pranice :lol: :lol: :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:54 07. Dec 2012
by Amber
Kathermara wrote:Obvykle je jí to úplně jedno,
konkurenci nevidí ani v manželkách :D
Ahá...! Tos měla říct rovnou, že má zrakovou vadu. :P :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:56 07. Dec 2012
by rosnicka
ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:08 07. Dec 2012
by Aulus
rosnicka wrote:ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu :mrgreen: :mrgreen:
S velkou pravděpodobností by pak neměl žádnou... :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:09 07. Dec 2012
by Braenn
rosnicka wrote:ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu :mrgreen: :mrgreen:
Konečně slovo do pranice! Je fakt, že to tu snad ještě nebylo, ne? V rámci RP by to měly obě paní přijmout s nadšením, nakonec, mohou si rozdělit péči o domácnost.:lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:15 07. Dec 2012
by Prasokralik
thalijské jižanky jsou z jiného těsta... odhaduji že některé by to braly spíš naopak

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:30 07. Dec 2012
by Kathermara
Braenn wrote:
rosnicka wrote:ale Ali je jizan a tam muzou mit vicero manzelek.. tak si holt vezme jeste jednu :mrgreen: :mrgreen:
Konečně slovo do pranice! Je fakt, že to tu snad ještě nebylo, ne? V rámci RP by to měly obě paní přijmout s nadšením, nakonec, mohou si rozdělit péči o domácnost.:lol:
Nerisa by radši umřela než se vdala :D

Edit Miell: Píšu si do deníčku zajímavý námět na quest :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:23 08. Dec 2012
by rosnicka
mam pocit ze nerisa neni jedina jizanka na thalii.. :ugeek:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:29 08. Dec 2012
by Amber
elfí tulačka Sirya, tenhle obrázek jí podle mě vážně hezky odpovídá ;)
Sirya Walda - elfsky divoká říčka
Sirya Walda - elfsky divoká říčka