Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:40 01. Nov 2017
Pro mě osobně patří Runes of Magic mezi top 3 nejhorších volně dostupných MMO. Společně s Metin 2 a 4 Story.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Něco o tom vím.Joshik wrote:Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
Jo to je bohužel jasne. většina by zde stim nefungovalaShaman88 wrote:Něco o tom vím.Joshik wrote:Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.
Tak to je nejvyšší čas spláchnout stávající "novou" Thalii a začít dělat "skutečně novou" Thalii, ne?!Shaman88 wrote:Něco o tom vím.Joshik wrote:Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.
Je to sice trošku něco jiného, ale fantasy to je, je tam démonka, dungeon a takBarbar321 wrote:Sice to sem úplně nepatří, ale nemáe někdo nějaký tip na nějaký zajímavý komixový fantasy seriál jako je noob a hůlkový řád?
Děkuju, ale anglicky raději ne. Základ bych ještě dal, ale abych v angličtině postřehl nějaké ty vtipné hlášky...na to má uroveň angličtiny těžko stačíPuxina wrote:Je to sice trošku něco jiného, ale fantasy to je, je tam démonka, dungeon a takBarbar321 wrote:Sice to sem úplně nepatří, ale nemáe někdo nějaký tip na nějaký zajímavý komixový fantasy seriál jako je noob a hůlkový řád?
Ale třeba znát anglicky![]()
http://pawn.smackjeeves.com/comics/1020 ... -1-page-1/
A nebo tohle![]()
http://dragonsburn.tumblr.com/page/83
Dostal, ale asi tak před několika měsíci jsem to přestal sledovat. Kapitoly moc rychle nepřibývalyCaehan wrote:Už jsi se prokousal na konec OOTS?
Ještě jsem míval rád Nahast: The Lands of Strife, ale autor na to už dost kašle.
První části Goblinscomic nejsou zlé, poslední dobou to začalo být divné.