Page 67 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:40 01. Nov 2017
by sandoftime
Pro mě osobně patří Runes of Magic mezi top 3 nejhorších volně dostupných MMO. Společně s Metin 2 a 4 Story.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:09 21. Nov 2017
by Joshik
Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:17 22. Nov 2017
by Shaman88
Joshik wrote:Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
Něco o tom vím.

Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:37 23. Nov 2017
by Joshik
Shaman88 wrote:
Joshik wrote:Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
Něco o tom vím.

Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.
Jo to je bohužel jasne. většina by zde stim nefungovala :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:53 23. Nov 2017
by PiAn0
No pisou ze to bude kompatibilni s modulama a hakama ze stareho nwn. Jinak je to zajimave ale skoda ze nebudou menit grafiku, ta zustane stejna coz je trochu pak prehnane za 20 dolaru.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:49 24. Nov 2017
by KaTo
Shaman88 wrote:
Joshik wrote:Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
Něco o tom vím.

Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.
Tak to je nejvyšší čas spláchnout stávající "novou" Thalii a začít dělat "skutečně novou" Thalii, ne?! :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:28 28. Nov 2017
by Shaman88
Spíš řádně promazat.
Já měl cca před týdnem nějaký čas si něco zahrát, lognul jsem na cca půl hodiny do hry a nedokázal jsem během toho času dojít do města....

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:34 01. Dec 2017
by Barbar321
Sice to sem úplně nepatří, ale nemáe někdo nějaký tip na nějaký zajímavý komixový fantasy seriál jako je noob a hůlkový řád?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:12 01. Dec 2017
by Puxina
Barbar321 wrote:Sice to sem úplně nepatří, ale nemáe někdo nějaký tip na nějaký zajímavý komixový fantasy seriál jako je noob a hůlkový řád?
Je to sice trošku něco jiného, ale fantasy to je, je tam démonka, dungeon a tak

Ale třeba znát anglicky ;)

http://pawn.smackjeeves.com/comics/1020 ... -1-page-1/

A nebo tohle :)

http://dragonsburn.tumblr.com/page/83

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:37 02. Dec 2017
by Caehan
Už jsi se prokousal na konec OOTS? :-)

Ještě jsem míval rád Nahast: The Lands of Strife, ale autor na to už dost kašle.

První části Goblinscomic nejsou zlé, poslední dobou to začalo být divné.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:51 03. Dec 2017
by Barbar321
Puxina wrote:
Barbar321 wrote:Sice to sem úplně nepatří, ale nemáe někdo nějaký tip na nějaký zajímavý komixový fantasy seriál jako je noob a hůlkový řád?
Je to sice trošku něco jiného, ale fantasy to je, je tam démonka, dungeon a tak

Ale třeba znát anglicky ;)

http://pawn.smackjeeves.com/comics/1020 ... -1-page-1/

A nebo tohle :)

http://dragonsburn.tumblr.com/page/83
Děkuju, ale anglicky raději ne. Základ bych ještě dal, ale abych v angličtině postřehl nějaké ty vtipné hlášky...na to má uroveň angličtiny těžko stačí

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:53 03. Dec 2017
by Barbar321
Caehan wrote:Už jsi se prokousal na konec OOTS? :-)

Ještě jsem míval rád Nahast: The Lands of Strife, ale autor na to už dost kašle.

První části Goblinscomic nejsou zlé, poslední dobou to začalo být divné.
Dostal, ale asi tak před několika měsíci jsem to přestal sledovat. Kapitoly moc rychle nepřibývaly

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:58 03. Dec 2017
by Barbar321
...každopádně díky moc

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:23 16. Dec 2017
by soul1
neměl jsem v planu to zkoušet tak brzo ale začal jsem teď hrat Sword Coast Legends kterej se ma koncem tohohle roku stahnout uplně z prodeje. Je to zajimave a celkem by mě zajimalo si to zahrat i v MP kdyby měl někdo zajem.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:01 27. Jan 2018
by Puxina
Furt hraju ten ARK a Arijka konečně vypadá jak dračice :twisted:

Image