Page 67 of 67

Re: League of Legends

Posted: 20:06 10. Oct 2018
by Nalkanar
Jen protože neumíš anglicky :lol:

Re: League of Legends

Posted: 20:17 10. Oct 2018
by Puxina
Nalkanar wrote:Jen protože neumíš anglicky :lol:
Angličtina není problém. Mě prostě i hlasově ta čeština přijde fajn.

Re: League of Legends

Posted: 21:49 10. Oct 2018
by sandoftime
Překlad některých věcí, které se překládat nemají je otřes. Ale dejme tomu, že ty dvojzářezy se dají ještě překousnout.

Ale samotné namluvení postav je strašné, moc přehrávané, moc vážně pojaté a ti co tu hru lokalizovali nepochopili jedinou vtipnou hlášku šampionů. Čestnou vyjímkou je Twitch, ten je namluvený hodně dobře.

Jinak je obecně český herní dabing zamrzlý a neposunul se kupředu od roku 2003 kdy nadabovali warcraft 3 (mám pocit že se nezměnili ani dabéři na české herní scéně). Úroveň se vůbec nezměnila, oproti tomu úroveň zahraničních her stoupla dost výrazně a nedá se to srovnávat.

Re: League of Legends

Posted: 05:48 11. Oct 2018
by Puxina
Každého názor no :wink: .

Pokud někdo hraje a chce si někdy zahrát, tak se tam občas objevím.

Ale hraju téměř pořád ARAM :).