Page 67 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:54 10. Jul 2012
by Thuereg
Pátá? sakra tak teď sem z albertova dorazil dom... a už se zase zpátky nepovleču. takže se kdyžtak potkáme na masterech.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:13 10. Jul 2012
by Absinthorix
No, já jdu teprve na oběd... takže tam taky nedorazím v 17, a ha ono už je 17.15 nebo kolik :lol:

no dorazim pozdějš no

Edit: Přišlo mi blbý tam chodit po osmý večerní :oops:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:07 11. Jul 2012
by kucik
Nakonec jsme tak kecali cca do desíti.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:24 13. Jul 2012
by kokosak
Jo a do ZOO 21 mě připište oficiálně. Ať se zase někdo nediví :D Haj hou!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:30 14. Jul 2012
by Braenn
Možná se taky ukážem. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:42 15. Jul 2012
by Miell
Miell wrote:Výlet do pražské ZOO se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h

... jen aby to nezapadlo :mrgreen:

EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Theogil I (snad :) ), Allekoo, Kokos, Braenn a Bahňák (možná), Firefox (možná), Nalk, Praskokrálík + Terbee (možná), G-ladiator (možná)

Kdo dál? :)
Tak jste připsáni :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:20 15. Jul 2012
by Firefox_
Taky možná přijdu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:37 15. Jul 2012
by G-ladiator
Taktéž se pokusím připojit :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:45 16. Jul 2012
by Nalkanar
Uvažuji o účasti (čímž dávám šanci utéct těm, kdo mě nechtějí potkat). Zatím 50/50.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:56 16. Jul 2012
by Prasokralik
Miell wrote:Výlet do pražské ZOO se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h

... jen aby to nezapadlo :mrgreen:

EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Theogil I (snad :) ), Allekoo

Kdo dál? :)
když je tu tolik možnáovců, tak možná vyvenčim terbee

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:53 16. Jul 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:když je tu tolik možnáovců, tak možná vyvenčim terbee
...ale přiveď ji prosímtě nakrmenou!! :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:26 16. Jul 2012
by kokosak
Nalkanar wrote:Uvažuji o účasti (čímž dávám šanci utéct těm, kdo mě nechtějí potkat). Zatím 50/50.
Ale prosimtě. I medvědi potřebujou žrát :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:28 16. Jul 2012
by Nalkanar
*vymění si jádro a hodí si tam zpátky Larga* hromadné tišení! :lol:

Přijedu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:30 16. Jul 2012
by kokosak
Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:28 16. Jul 2012
by Miell
Já už to snad ani nebudu aktualizovat.. ale dofám, že z těch "možná přijdu" dorazí alespoň polovina :wink: