Page 67 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:54 10. Jul 2012
by Thuereg
Pátá? sakra tak teď sem z albertova dorazil dom... a už se zase zpátky nepovleču. takže se kdyžtak potkáme na masterech.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:13 10. Jul 2012
by Absinthorix
No, já jdu teprve na oběd... takže tam taky nedorazím v 17, a ha ono už je 17.15 nebo kolik
no dorazim pozdějš no
Edit: Přišlo mi blbý tam chodit po osmý večerní

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:07 11. Jul 2012
by kucik
Nakonec jsme tak kecali cca do desíti.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:24 13. Jul 2012
by kokosak
Jo a do ZOO 21 mě připište oficiálně. Ať se zase někdo nediví

Haj hou!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:30 14. Jul 2012
by Braenn
Možná se taky ukážem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:42 15. Jul 2012
by Miell
Miell wrote:Výlet do pražské
ZOO se koná
v sobotu 21.7. od 10:00 h
... jen aby to nezapadlo
EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Theogil I (snad

), Allekoo, Kokos, Braenn a Bahňák (možná), Firefox (možná), Nalk, Praskokrálík + Terbee (možná), G-ladiator (možná)
Kdo dál?

Tak jste připsáni

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:20 15. Jul 2012
by Firefox_
Taky možná přijdu
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:37 15. Jul 2012
by G-ladiator
Taktéž se pokusím připojit

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:45 16. Jul 2012
by Nalkanar
Uvažuji o účasti (čímž dávám šanci utéct těm, kdo mě nechtějí potkat). Zatím 50/50.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:56 16. Jul 2012
by Prasokralik
Miell wrote:Výlet do pražské
ZOO se koná
v sobotu 21.7. od 10:00 h
... jen aby to nezapadlo
EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Theogil I (snad

), Allekoo
Kdo dál?

když je tu tolik možnáovců, tak možná vyvenčim terbee
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:53 16. Jul 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:když je tu tolik možnáovců, tak možná vyvenčim terbee
...ale přiveď ji prosímtě nakrmenou!!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:26 16. Jul 2012
by kokosak
Nalkanar wrote:Uvažuji o účasti (čímž dávám šanci utéct těm, kdo mě nechtějí potkat). Zatím 50/50.
Ale prosimtě. I medvědi potřebujou žrát

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:28 16. Jul 2012
by Nalkanar
*vymění si jádro a hodí si tam zpátky Larga* hromadné tišení!
Přijedu
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:30 16. Jul 2012
by kokosak
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:28 16. Jul 2012
by Miell
Já už to snad ani nebudu aktualizovat.. ale dofám, že z těch "možná přijdu" dorazí alespoň polovina
