Page 67 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 13:51 05. Nov 2012
by kucik
Jsem u britskýho MKIII a plazim se k Matildě. Ten tank mě fakt sere. Je to pomalý, papírovej pancíř a nic to neprostřelí. Mám průměr snad 20xp za bitvu

Re: World of Tanks
Posted: 13:58 05. Nov 2012
by Theogil I
Já je zavrhl hned, nelíbí se mi. Brácha je u Matildy a zatím se taky nejak moc v superlativech nevyjadřuje. S KV-1 jsem se pustil do křížku s anglickým Churchilem a vcelku v pohodě ho rozložil na základní součástky. Takže asi tak no.
Re: World of Tanks
Posted: 14:24 05. Nov 2012
by -RoF-
Matilda jednoduché řešení, zalez do křoví a hraj si na ostřelovače. Jen to chce to lepší dělo s penetrací 120mm, budeš pižlat po 40-60hp, ale s tou rychlostí střelby to jde.
A samozřejmě střílet do slabých míst

Re: World of Tanks
Posted: 14:26 05. Nov 2012
by Molly23
Hehehe já tam měl tu houdničku a to bylo jak artyna když se střílelo na dálku. Šílený oblouk to dělalo a pomalý projektyl... ale zase rychlost palby byla OK. Lehké tančíky trpěli

Re: World of Tanks
Posted: 14:36 05. Nov 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Hehehe já tam měl tu houdničku a to bylo jak artyna když se střílelo na dálku. Šílený oblouk to dělalo a pomalý projektyl... ale zase rychlost palby byla OK. Lehké tančíky trpěli

Jo taky po mě jeden střílel z tou houfnicí a já si opravdu myslel, že to je arty

Re: World of Tanks
Posted: 16:48 05. Nov 2012
by Shaman88
Uáá, už jsem tomu taky propadl...
Mazéééc
Re: World of Tanks
Posted: 16:52 05. Nov 2012
by -RoF-
Re: World of Tanks
Posted: 16:54 05. Nov 2012
by Shaman88
Mám nick "JsemShaman"
Když mě uvidíte tak mi dejte vědět...
Mazéééc, to je pojížděčka, ti hráči úplně lamí
Re: World of Tanks
Posted: 16:57 05. Nov 2012
by Theogil I
Šamane, ty pako

. Zkusím si tě najít a projedem se, ale nevím kdy .
Re: World of Tanks
Posted: 17:43 05. Nov 2012
by Shaman88
To pokud nemám zlaté mince a vylepším vše u svýho tanku tak jsou mi ty další zkušenosti k ničemu?
Re: World of Tanks
Posted: 17:51 05. Nov 2012
by Theogil I
Shaman88 wrote:To pokud nemám zlaté mince a vylepším vše u svýho tanku tak jsou mi ty další zkušenosti k ničemu?
Pokud máš už tan jako elitní tak jde zapnout zrychlený výcvik posádky a všechny zkušenosti jdou do paňáců. Dobře vycvičená posádka je znát. Jinak co se týče jen těch zkušeností a zlatek tak máš pravdu, bez zlatek jsou už k nepotřebě.
Re: World of Tanks
Posted: 17:58 05. Nov 2012
by Shaman88
Tak to jsem pěkně posral... chyběla mi jedna věc vylepšit za 300 ale kašlal jsem na to a ted tam mám v zásobě 8k, to je demence.
Re: World of Tanks
Posted: 18:19 05. Nov 2012
by Braenn
Shaman88 wrote:Tak to jsem pěkně posral... chyběla mi jedna věc vylepšit za 300 ale kašlal jsem na to a ted tam mám v zásobě 8k, to je demence.
Za goldy to jde s procentuálním úbytkem převést, ale u nižších tier není 8k zas taková ztráta... prostě si dáš příště bacha.
Re: World of Tanks
Posted: 18:50 05. Nov 2012
by kucik
Hele a za co nabejvaj ty volný xp? Jsem předtim myslel, že právě když nemám zapnutý zrychlený expení posádky.
Re: World of Tanks
Posted: 20:03 05. Nov 2012
by -RoF-
kucik wrote:Hele a za co nabejvaj ty volný xp? Jsem předtim myslel, že právě když nemám zapnutý zrychlený expení posádky.
Pokud se nemýlím tak 4% z každé bitvy.