Page 67 of 331
Re: Poděkování
Posted: 06:27 01. Oct 2009
by -RoF-
Sice jsem měl chut včera večer odlognout po PK od Carcarotha či jak se ten mág jmenuje. Ale naštěstí mi pak zpravily náladu postavy Rahd, Cyntherea a Barnabáš Zlatokop (doufám že ty jména jsou dobře) s kterýma se bavila moje Aria ......ty narážky a dvojsmysly a nakonci ten zajimavý obchod s "domácím zvířectvem" byl skvělý
Díks
PS: přijde mi že postavy stráží sou na každém modulu noo *neřekne to slovo a píská si*.....no co už ať žije rebelie

(aby nedošlo k nedoruzumění myslím postavy a ne hráče

)
Re: Poděkování
Posted: 17:48 01. Oct 2009
by Sobik
Díky Kratovi za pěkný quest a prohlídku Khar-Durnu.

Re: Poděkování
Posted: 23:49 01. Oct 2009
by Necrooo
Diky Berserkrovi za me prvni pvp a nahlem dlouhem rp. A diky dm za tech par xp.
Moc sem se bavil. Thx.
Ps. taky dik ostatnim zucastnenym - jak u zlobru, tak i predeslym vypravam.
Re: Poděkování
Posted: 01:58 02. Oct 2009
by venomeq
Thx Jachyre za skvelej Q kterej dnes probehl celkove vytecnej Q s rozhodne par zajimavyma situacema at uz to bylo moje zraneni ci polemizovani o vire s Fallionem a Desmondem( ta hadka fakt byla brutus

) a nakonec za skvelej smich kdyz sme vypocitavaly prestupky obycejneho vojaka a on se z neho vyklubal porucik:D
Takze diky vsem zucastnenym a tesim se na pokracovani.
Re: Poděkování
Posted: 02:18 02. Oct 2009
by jachyra
Nápodobne ja chcem poďakovať hráčom postáv: Jorg, Artorius Krows, Desmond, Fallion a Bron Swift za perfektný zážitok, i ja som veľa krát zažila riadne prekvapenia a reku tie vaše hádky v rámci Q boli lepšie ako telenovela

ale rovnako či liečenie, či preprava zraneného, rovnako vypočúvanie bolo krásne, taktiež hádka o viere a zásadách života.
Ale pravda najväčší doraz pre mňa bolo, jak ostali všetci vyhúkaní, že ono to nie je vojak ale poručík v preoblečení

Re: Poděkování
Posted: 13:35 02. Oct 2009
by Desmond
Tak se nakonec taky pridam k chvalozpevum na vcerejsi quest a questy predchozi s partou z Sesty. Stalo to opravdu za to a bavil jsem se primo kralovsky. Jachyra se opet predvedla a nam doslova padaly huby na zem, NPC byly uveritelne, zadna drevotriska s daberem za pomyslnou plentou. Nehracske postavy proste zili svuj vlastni zivot a kdyz se ze zatrpklyho neukaznenyho vojaka, ktery slouzi jiz 15 let vyklubal porucik, ktery nas ihned zprazil svym pohledem a vynutil si poradek ... nemel jsem slov a v duchu si rikal - chudak chlap, ten uz si prosel peknyma ********, kdovi jak budu vypadat za dalsich 15 let ja. A to nebylo ani zdaleka vse, jeste tu byla mlada cikanka, ktera se nas stydela dovest za svou vecne opilou matkou, protoze si nepreala abychom ji videli v tak zalostnem stavu. Skoro mi ji bylo az lito - tleskam ti Jachyro. No a takhle bych mohl pokracovat treba do aleluja, ale urcite jste si jiz udelali vlastni obrazek

. A me dik patri samozrejme i Artoriovi, Fallovi, Bronovi i Jorgovi (ktery mozna doted nevi, ze to byl on, kdo sejmul Arta XD - ups) bez kterych by to opravdu neslo. Ty vymeny nazoru uvnitr party k tomu patri a jsem zvedavy, jak se to bude vyvijet dal.
Dobre se bavte decka!
Re: Poděkování
Posted: 14:04 02. Oct 2009
by Alenin
pridavam se k dikum a to postavicce jmenem Anirin Genglent ... uzasne se s ni pilo a myslim ze se uzilo i dost zabavy

Re: Poděkování
Posted: 14:07 02. Oct 2009
by Tretas
No taky vám děkuji!
A fakt sem dál už hrát nemohl, moje oči byly červené a do školy jsem ráno málem zaspal
Ale bylo to úžasné! I když sem se cítil docela blbě, když Jorg nemohl mít na sobě armádní zbroj.
A to že Jorg sejmul Artoriuse já vím. A myslel jsem že Jachyra to hraje tak že ho sejmul ten kyklop (či jak se to menuje) když měl ránu od jeho klepedel.
Re: Poděkování
Posted: 14:25 02. Oct 2009
by jachyra

ja som vedela, že si ty sejmul Artoriusa ... ale pri tej trme vrme si to žiadna postava nevšimla a nakoľko rana vyzerala jak od klepiet (rovnako velké ako sekera), tak som to tak zahrala

len Fall si to všimol, jak sťahoval k sebe stiahnuté šľachy a zašíval, lebo ich kraje boli mierne spálené

holt on už tolko krát seba a i Koru musel takto zašívať a ošetrovať, že to už rozpozná hehe. A samozrejme i Artorius si to pamätal ..však prečo ťa asik odháňal od seba?

Re: Poděkování
Posted: 17:03 02. Oct 2009
by mandos
No já se taky přidám k děkovačce (no trochu otřepané ale což

)
Včerejší noční/dnešní ranní quest byl vážně skvělý...já musim říct že nejvíc mě asi dostalo jak děsně prudili pana poručíka a ten je pak seřval

... no a potom samozřejmě ta hádka...moc pěkná výměna názorů:) takže velké díky všem zúčastněným hráčům a kardinální dík patří Jachyře...moc sem si to užil
a doufám v další podobně vydařený quest

Re: Poděkování
Posted: 20:12 02. Oct 2009
by Czech_Luthor
Taky ač s malým zpožděním chci poděkovat za tento Q, jelikož se opravdu povedl a snaha o rozpoutání bitky mezi Desmondem a Fallem mě vážně pobavila xD, vážně vám moc děkuju, byl to supr zážitek a stejně tak patří muj velikej dík DM Jachyře, která dělá co může na maximum a výsledek stojí vždy za 200%
Re: Poděkování
Posted: 01:33 03. Oct 2009
by venomeq
Re: Poděkování
Posted: 21:57 03. Oct 2009
by Manas
Diky Ravangornovi za dnesni vzpruhu ve hre
Ted se jeste naucit hazet kostkou

A kdyz uz se to povede tak nehazet 1

Re: Poděkování
Posted: 22:21 03. Oct 2009
by Addieau
Rovněž musím moc poděkovat Ravangornovi za pěkný zážitek. I to následné plížení kolem orkských hlídek, chvílema mi srdíčko dooost bušilo

Re: Poděkování
Posted: 01:29 04. Oct 2009
by venomeq
Thx to Jachyra...zase vyborny Q sice jen pro rytire ktery sly na tajnou misi v utajeni ale fakt to stalo za to....operace infiltrace paradni....porad prevlikat sem a tam....urazeni carodejky jeste pred akci (uz se tesim na zpravu o tom jak sem k carodejum neuctivej:D) a taky se mi libilo to vyslychani ty drowky a pozdejsi jeji obeseni:D proste zase senza ....