Page 1 of 1
"Byl jsi vyhozen"
Posted: 15:37 30. Jan 2024
by Timer4321
Zdravim, nejde mi lognout do hry. Neukáže se ani načítací obrazovka - po chvíli jen nápis "Byl si vyhozen" a pád do windows. IP adresu na účtu přes stránky Thalie sem aktualizoval (i zkoušel odškrtnout její kontrolu). Nepomohlo to, nápady?
Re: "Byl jsi vyhozen"
Posted: 15:40 30. Jan 2024
by Sapal
Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
Re: "Byl jsi vyhozen"
Posted: 19:03 30. Jan 2024
by earil henden
Sapal wrote:Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
Kdo by to musel teď restartovat aby to fungovalo dřív než automaticky restart?
Re: "Byl jsi vyhozen"
Posted: 20:52 30. Jan 2024
by Fryn
Zkusil jsem dát restart, za cca 5 minut by to mělo být dokončené. Dejte prosím vědět, jestli to pomohlo.
Re: "Byl jsi vyhozen"
Posted: 20:56 30. Jan 2024
by Alquist
běží
Re: "Byl jsi vyhozen"
Posted: 21:07 30. Jan 2024
by earil henden
Alquist wrote:běží
Dekujeme
Re: "Byl jsi vyhozen"
Posted: 13:52 31. Jan 2024
by Timer4321
Alquist wrote:běží
Dodatečně děkujeme;-)