Page 1 of 1
Nefunkční příkaz /delevel
Posted: 09:25 09. Sep 2025
by Progress
Zdravím,
na fóru v novinkách se před několika lety psalo:
Odebírání vlastních zkušeností / delevel
Byl přidán nový textový příkaz /-xp, pomocí kterého lze odebrat množství zkušeností. Např. "/-xp 5000" odebere postavě 5000 zkušeností. Používejte rozumně.
Nicméně tento příkaz dnes nefunguje. Je to chyba či záměr? Musím přiznat, že delevel by se hodil, aby postava nemusela jít někam na záměrnou smrt, když se něco při nahazování levelu poplete:)
Děkuji za info.
Re: Nefunkční příkaz /delevel
Posted: 23:10 13. Sep 2025
by Fryn
Progress wrote:Zdravím,
na fóru v novinkách se před několika lety psalo:
Odebírání vlastních zkušeností / delevel
Byl přidán nový textový příkaz /-xp, pomocí kterého lze odebrat množství zkušeností. Např. "/-xp 5000" odebere postavě 5000 zkušeností. Používejte rozumně.
Nicméně tento příkaz dnes nefunguje. Je to chyba či záměr? Musím přiznat, že delevel by se hodil, aby postava nemusela jít někam na záměrnou smrt, když se něco při nahazování levelu poplete:)
Děkuji za info.
Zdravím,
popravdě ani nevím jestli ten příkaz fungoval/nebyl odebrán při nějakém pozdějším updatu. Zkusím vyzkoušet až se dostanu nějak rozumně do hry a v mezičase se ještě pokusím zapátrat mezi skriptama.
Re: Nefunkční příkaz /delevel
Posted: 12:20 17. Sep 2025
by Pajule
náhodně jsem nakoukla. Je to teda doba od toho dotazu, ale delevel byl během doby, kdy byl levl dobrodruha nebo jak se to jmenovalo, ale už je to dávno zrušené, pokud se nepletu. Když se mechanika hodila víc do "pohody".
Re: Nefunkční příkaz /delevel
Posted: 12:48 17. Sep 2025
by Progress
Pajule wrote:náhodně jsem nakoukla. Je to teda doba od toho dotazu, ale delevel byl během doby, kdy byl levl dobrodruha nebo jak se to jmenovalo, ale už je to dávno zrušené, pokud se nepletu. Když se mechanika hodila víc do "pohody".
Já to právě chápal tak, že když se to hodilo více do "pohody" tak byl zrušen ten RELEVEL. Chápal jsem to tak, že DELEVEL je věc, která bude trvale. Což by dávalo i logiku, protože delevel nic nevrací, pouze odebírá. Nicméně je možné, že to tým vidí/viděl jinak. Alternativně je možné, že byla tato možnost odebrána omylem, když se rušila ostatní funkcionalita...
Re: Nefunkční příkaz /delevel
Posted: 22:04 19. Sep 2025
by Fryn
Ano, příkaz na relevel a delevel jsou dvě odlišné věci.
Trochu jsem se v tom pohrabal a našel inkriminovanou část kódu. Z nějakého důvodu už v aktuálním skriptu není, ale jak bude čas, tak to zkusím vrátit zpět a otestovat jestli tam skutečně nebyl nějaký závážný důvod, proč se to odebralo.
Pokud bude fungovat vše jak má, tak si myslím, že tahle delevel featura má na Thalii své místo.