Wild elf
Posted: 20:56 28. Jan 2008
Cavec kdyz jsme u tech elfu tak ja mam subrasu Divokyho elfa a po poslednim restartu me to nahodilo bonusy za subrasu - minusy do wiz a int normalne a sviti mi i bonus za silu ale zadnej jsem nedostal ...
a pod utokem mam ruzne se menici bonus vs animals ted je to aktualne +9 ..a nepricita nicnevsim jsem si ze by pricital i to +1 ..
kratisson ....postava Ril-Arn
a pod utokem mam ruzne se menici bonus vs animals ted je to aktualne +9 ..a nepricita nicnevsim jsem si ze by pricital i to +1 ..
kratisson ....postava Ril-Arn