Page 1 of 1
OHEŇ x KOTLÍK - OPÉKÁNÍ MASA A RYB
Posted: 00:10 29. Jan 2008
by monstera
Byla zřejmě ukončena funkčnost přenosného kotlíku ( ocilka a troud ) a byla nahrazena jiným způsobem používání ohniště. Ale zatím co dříve v kotlíku bylo možno i opékat ryby a raky, nad ohněm to nyní nejde - a tím se ryby vyřazují z možnosti konzumace - pak ale nemá praktický význam prodávat pruty - škoda

Re: OHEŇ x KOTLÍK - OPÉKÁNÍ MASA A RYB
Posted: 00:13 29. Jan 2008
by kucik
Prosim zadrz sve dedukce, nebo za chvili dojdes k faktu, ze veskera voda na Thalii je zbytecna. Jestli se neco u ohnist neda opect, prida se to tam.
Re: OHEŇ x KOTLÍK - OPÉKÁNÍ MASA A RYB
Posted: 00:36 29. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:Prosim zadrz sve dedukce, nebo za chvili dojdes k faktu, ze veskera voda na Thalii je zbytecna. Jestli se neco u ohnist neda opect, prida se to tam.
Tak to by bylo moc dobré, rybičky a ráčci Sandře moc chutnají. Bude vděčná !