Page 1 of 4
Stahování trofejí
Posted: 08:37 29. Jan 2008
by Lord_Berserk
Takze sem piste vsecky chyby stahovani...
Poust zatim neni moc dodelana takze spis nahlasim co mi stahnout slo...(chrestysi, hyeny a motakove - mely by bejt OK)
CO NEJDE:
Mantikory - sem se neodvazil zabijet takze nevim
Kraby - obe pobrezi
Krysy - stoky
Slizove - raci skouknete nemam zbran nato abych zjistil 
Skorpijoni - na vychod
Brouci - asi 2 lokace vod mesta
Stingeri - 3 lokace vod mesta (nevim esi ma neco padat)
Dik raci mrknete na vsecko

poust neni tak velka aby se tam dalo buchvijak uzivit
EDIT: Ja vul sem vytvoril dalsi topic sem uplne zapomnel ze sem na stary Thalii nakej vytvoril

takze bud to presunte do Chyby Craftu a nebo navopak...a to RESovo z Ostatnich chyb taky at to neni rozhazeny po celym foru

Re: Stahování trofejí
Posted: 09:04 29. Jan 2008
by Rejty
Chyby ve stahovani piste sem, napiste presny nazev potvory a lokace, kde se nachazi.
Re: Stahování trofejí
Posted: 17:14 29. Jan 2008
by monstera
Rejty wrote:Chyby ve stahovani piste sem, napiste presny nazev potvory a lokace, kde se nachazi.
Ivorský lesík - (z)litý jezevci - nemaj maso ani kůži a vypařujou se
Re: Stahování trofejí
Posted: 00:35 30. Jan 2008
by LDamian
planiny jižně od ivorského jezírka:
bombardér obecný
krotka smrdutá
Re: Stahování trofejí
Posted: 21:56 06. Feb 2008
by Daanri
Ohnivka mala - poust Abghad.... - brouci duny
neda sa stahovat, zostava po nej priamo bricho ohniveho brouka
Re: Stahování trofejí
Posted: 14:03 07. Feb 2008
by Awadar
Tak ohnivý brouk(myslí že je to tam ohnivka malá) – kanály pod Karathou, je to náhodný, některý jdou stáhnout a z některých to vypadne rovnou(bachor) + taky tam jsou ještě ty druzí z tím kyselinovým dechem – pokud mají jít stáhnout tak to nejde, rozpadnou se.
Také bych se zeptal na litý jezevce a divočáky, jestli má jít stáhnutí.
Dále černý medvěd u mostu přes propast (cesta Doubkov - Ivory,
Ivory - Doubkov ) nedávají maso.
A zatím poslední, kostlivci v kryptě u Doubkova se statují, ale kostlivci z krypty u Ivory ne(rovkou to z nich padá)
Re: Stahování trofejí
Posted: 04:29 09. Feb 2008
by Morn
Podtemno - Jeskyně u Hagolu vstup
Fertox nejdou stáhnout ani maso

Re: Stahování trofejí
Posted: 16:16 11. Feb 2008
by Zyga
Podtemno: co sem potkal na ceste z charaxssu do Hagu tak sel stahnout akorat rohac
Re: Stahování trofejí
Posted: 19:28 13. Feb 2008
by huhulak
v krynskych horach nejdou stahovat zimni vlci a skalni medvedi
Re: Stahování trofejí
Posted: 15:18 15. Feb 2008
by huhulak
(z)lity vlci taky nejdou stahovat
Re: Stahování trofejí
Posted: 16:26 15. Feb 2008
by Jachym
Jdou , lití vlci stahovat jdou nebo hraju jinde , já jich několik stáhl a to už od počátku
Re: Stahování trofejí
Posted: 16:58 15. Feb 2008
by Darien
Patří sem i dotaz, zda je správně, že za ty krovky ohnivého brouka dává výkupčí jen jeden zlatý?
Re: Stahování trofejí
Posted: 13:39 23. Feb 2008
by Rejty
Musis je prodavat pres rozhovor a nebo vykupni stolek...
Re: Stahování trofejí
Posted: 14:03 23. Feb 2008
by Aznar
on mysli ty co z nich padaji rovnou, bez stahovani... ty se pres rozhovor ani stolek prodat nedaji
Re: Stahování trofejí
Posted: 14:06 23. Feb 2008
by kucik
Ty vubec padat nemaji.