Page 1 of 4

Stahování trofejí

Posted: 08:37 29. Jan 2008
by Lord_Berserk
Takze sem piste vsecky chyby stahovani... :)

Poust zatim neni moc dodelana takze spis nahlasim co mi stahnout slo...(chrestysi, hyeny a motakove - mely by bejt OK)

CO NEJDE:
Mantikory - sem se neodvazil zabijet takze nevim :D
Kraby - obe pobrezi
Krysy - stoky
Slizove - raci skouknete nemam zbran nato abych zjistil :)
Skorpijoni - na vychod
Brouci - asi 2 lokace vod mesta
Stingeri - 3 lokace vod mesta (nevim esi ma neco padat)


Dik raci mrknete na vsecko :) poust neni tak velka aby se tam dalo buchvijak uzivit :wink:

EDIT: Ja vul sem vytvoril dalsi topic sem uplne zapomnel ze sem na stary Thalii nakej vytvoril :D takze bud to presunte do Chyby Craftu a nebo navopak...a to RESovo z Ostatnich chyb taky at to neni rozhazeny po celym foru :idea:

Re: Stahování trofejí

Posted: 09:04 29. Jan 2008
by Rejty
Chyby ve stahovani piste sem, napiste presny nazev potvory a lokace, kde se nachazi.

Re: Stahování trofejí

Posted: 17:14 29. Jan 2008
by monstera
Rejty wrote:Chyby ve stahovani piste sem, napiste presny nazev potvory a lokace, kde se nachazi.
Ivorský lesík - (z)litý jezevci - nemaj maso ani kůži a vypařujou se

Re: Stahování trofejí

Posted: 00:35 30. Jan 2008
by LDamian
planiny jižně od ivorského jezírka:

bombardér obecný
krotka smrdutá

Re: Stahování trofejí

Posted: 21:56 06. Feb 2008
by Daanri
Ohnivka mala - poust Abghad.... - brouci duny

neda sa stahovat, zostava po nej priamo bricho ohniveho brouka

Re: Stahování trofejí

Posted: 14:03 07. Feb 2008
by Awadar
Tak ohnivý brouk(myslí že je to tam ohnivka malá) – kanály pod Karathou, je to náhodný, některý jdou stáhnout a z některých to vypadne rovnou(bachor) + taky tam jsou ještě ty druzí z tím kyselinovým dechem – pokud mají jít stáhnout tak to nejde, rozpadnou se.

Také bych se zeptal na litý jezevce a divočáky, jestli má jít stáhnutí.

Dále černý medvěd u mostu přes propast (cesta Doubkov - Ivory,
Ivory - Doubkov ) nedávají maso.

A zatím poslední, kostlivci v kryptě u Doubkova se statují, ale kostlivci z krypty u Ivory ne(rovkou to z nich padá)

Re: Stahování trofejí

Posted: 04:29 09. Feb 2008
by Morn
Podtemno - Jeskyně u Hagolu vstup

Fertox nejdou stáhnout ani maso :evil:

Re: Stahování trofejí

Posted: 16:16 11. Feb 2008
by Zyga
Podtemno: co sem potkal na ceste z charaxssu do Hagu tak sel stahnout akorat rohac

Re: Stahování trofejí

Posted: 19:28 13. Feb 2008
by huhulak
v krynskych horach nejdou stahovat zimni vlci a skalni medvedi

Re: Stahování trofejí

Posted: 15:18 15. Feb 2008
by huhulak
(z)lity vlci taky nejdou stahovat

Re: Stahování trofejí

Posted: 16:26 15. Feb 2008
by Jachym
Jdou , lití vlci stahovat jdou nebo hraju jinde , já jich několik stáhl a to už od počátku

Re: Stahování trofejí

Posted: 16:58 15. Feb 2008
by Darien
Patří sem i dotaz, zda je správně, že za ty krovky ohnivého brouka dává výkupčí jen jeden zlatý?

Re: Stahování trofejí

Posted: 13:39 23. Feb 2008
by Rejty
Musis je prodavat pres rozhovor a nebo vykupni stolek...

Re: Stahování trofejí

Posted: 14:03 23. Feb 2008
by Aznar
on mysli ty co z nich padaji rovnou, bez stahovani... ty se pres rozhovor ani stolek prodat nedaji

Re: Stahování trofejí

Posted: 14:06 23. Feb 2008
by kucik
Ty vubec padat nemaji.