Page 1 of 1

Svazani duse

Posted: 14:35 29. Jan 2008
by nomis_b
Uz vim, ze sem tady ten topik mel, ale nejak se to zase pos***

Takze jak to vse bylo: U duegauru vse v pohode (u Helgarona)

Svazani duse s Xi"an
Prvni smrt - pry nemam svazanou dusi
teleport Dm do chramu Xi"an s opetovnym svazanim duse
Druha smrt - pry nemam svazanou dusi (ziskana vizaz duch)
restart - objeveni se v Xi"an chramu (nevim jak :wink: )bez ztraty penez, XP a s visazi duch
treti smrt - DM smrt , aby se ze mne sundala "dusi vizaz" - bohuzel nesvazani duse, tudiz treti svazani duse s Xi"aninym chramem
ctvrta smrt - Pry nemam svazanou dusi s chramem..

Co tedy ted?? blbne svazani duse s Xi"an, nebo jsem uplne pako??
Navrhuju zkusit svazat dusi s chramem Zeira, ktery je ve stejnem meste Charaxss

Re: Svazani duse

Posted: 14:41 29. Jan 2008
by photter
nomis_b wrote: blbne svazani duse s Xi"an, nebo jsem uplne pako??
blblo i před wipe

Re: Svazani duse

Posted: 15:26 29. Jan 2008
by kucik
Urcite blbne svazani duse s Xi'an. Mrknu na to vecir.

Re: Svazani duse

Posted: 15:29 29. Jan 2008
by nomis_b
kucik wrote:Urcite blbne svazani duse s Xi'an. Mrknu na to vecir.
10x (= Ten xs = thanks = dekuji - jak mne naucili cernosi v irsku 8) )

Re: Svazani duse

Posted: 16:08 29. Jan 2008
by maku
nomis_b wrote:
kucik wrote:Urcite blbne svazani duse s Xi'an. Mrknu na to vecir.
10x (= Ten xs = thanks = dekuji - jak mne naucili cernosi v irsku 8) )
Ti Irové.. :mrgreen:

Re: Svazani duse

Posted: 16:22 30. Jan 2008
by nomis_b
Hm, tak ten Zeiruv chram taky nefunguje.. zas sem prej nesvazanej..

Asi ty skrety uz necham na pokoji, a budu se jen nezostystne ozirat v baru :wink:

Re: Svazani duse

Posted: 18:51 07. Feb 2008
by jaara
Svazani uz tam funguje? Ano->kos

Re: Svazani duse

Posted: 14:19 08. Feb 2008
by nomis_b
jaara wrote:Svazani uz tam funguje? Ano->kos
Jeste se mi nepodarilo umrit... budu se musit vice snazit :lol:

Re: Svazani duse

Posted: 23:41 11. Feb 2008
by nomis_b
HURRAAA!!! Tak uz se mi to povedlo :P

No dobre, radovat se ze smrti je asi trosku divne, ale sem rad, ze kdyz uz sem aspon zemrel, tak sem nemusel shanet zadne DM a mohl sem si v klidu projit pres chram.

Diky moc za spraveni!