Page 1 of 2
Thalia chat
Posted: 16:56 29. Jan 2008
by wekslo
Damy a panove, po inspiraci demonou - hlavne jejim klientem a par prohozenych slovech s Daanrim si sem dovolim hodit link na provizorni chat jen pro thalijce ;] ktery mooooozna bude nekdy nahrazen lepsim :]
Link na cimru jest:
http://www.chatzy.com/981117798244
Do prislusneho policka si zadejte jaky chcete alias a do hesla vzdy "testing" bez uvozovek
Tak snad to nekdo vyuzije :]
Re: Thalia chat
Posted: 19:15 05. Feb 2008
by igor
Přidal jsem ten chat do menu Thalie jak chtěli i někteří DM, ale Jaara říká že to neni oficiální a nemá to na webu co dělat.
Jaara wrote:je to externi a jako takova bude neoficialni, jestli to chtej vyuzivat prosim, ale na hlavnich strankach to nebude
Podle mě to nevadí, co sem tam byl vždycky přihlášenej tak tam hráči kecali, protože byli třeba v práci a nemohli do hry. Takhle ten odkaz zase zapadne někde v koši a nikdo o tom nebude vědět. To už můžu říct co dělá subfórum Mordheimu na fóru Thalie, když to s ní vůbec nesouvisí.
Podle mě ten chat tam neni špatnej, aspoň se taky tolik nespamuje fórum a abych ze srandy naprogramoval oficiální chat tak na to zapomeňte

Re: Thalia chat
Posted: 19:18 05. Feb 2008
by Krata
Nešlo by to aspon do sekce odkazy? tam by to šlo ne? .. a v koši at se to neztrácí, tam už se ztratili příběhy od Numera a těch je sakra škoda

Re: Thalia chat
Posted: 19:20 05. Feb 2008
by Kiri
jako staly clen chatu, se primlouvam, ze je to nahodou dobry rozsireni hry. HRaci dobre pokecaj i v dobe tragicke, kdy se nemohou primo ucastnit hry. Predevsim je to rychlejsi neverbalni komunikace mezi nama tim se odlechcuje foru a spamu tady...takze ten odkaz by vubec nebyl od veci!!!
Stejne se mi zda, ze o tom vi jen par lidi. Vecinou ti co se prihlasi tak setrvavaji.
Re: Thalia chat
Posted: 19:36 05. Feb 2008
by human_wreck
Chat je super

Jak jinak si spolu můžou hráči pokecat?
Re: Thalia chat
Posted: 19:37 05. Feb 2008
by Daanri
Ja sem taky zato aby to bolo na strankach, podla mna je to dobra vec a vela hracov si to pytalo, niektori vsak o tom ani nevedia, pretoze je to zapadnute na fore a nie kazdy forum cita.
Re: Thalia chat
Posted: 11:39 06. Feb 2008
by Lord_Berserk
Jeeeeee Chat je uz po druhy smazanej... at nam Jaara vytvori svuj podle svejch predstav kdyz se mu tendle nelibi

...podle me to s Thalii souvisi a nic mimo misu to neni - nenasel sem jedinej duvod to tam neflaknout

Re: Thalia chat
Posted: 15:31 06. Feb 2008
by Darien
nebo si pojdme udělat stálou místnost na Lide.cz nebo někde jinde, na Xku nebo tak.
Re: Thalia chat
Posted: 13:27 07. Feb 2008
by igor
Přidanej odkaz na chat do Odkazů na webu. Tak přijďte

Re: Thalia chat
Posted: 14:28 19. Nov 2008
by Krata
Myslim že na tom chatu by jsme se vybouřili více než spamovat forum
Re: Thalia chat
Posted: 14:56 19. Nov 2008
by Kiri
nevim proc to nikdo nepouziva?!
Re: Thalia chat
Posted: 17:28 19. Nov 2008
by Neithan1
ty vole ale kariena je furt lepsia.. a to tu hrala tak mesiac.
Re: Thalia chat
Posted: 18:45 12. May 2009
by aster3
kdyz mate zajem o chat mistnost tak neni problem. muzu poskytnout svoji stranku
http://www.slofik.cz nebo proste kliknete
tady. jedna se o pomerne rychly chat kde si muzete navic zridit nejake vlastni videa. Jelikoz tam muzu mluvit do zmen tak muzete mit i soukromou mistnost

Re: Thalia chat
Posted: 19:22 24. Mar 2011
by xpm335
Zdravím vým že to sem nepatří ale můžete mi někdo prosím vás pomoct? vůbec netuším co mám udělat abych začal hrát četl jsem si pár rad a ty mi trochu pomohly ale je tam ze potrebuju Neverwinter Nights a datadisky jde to volně sráhnout nebo to musím koupit? Jestli někdo zvás bude tak hodný tak můj E-mail je
XPM335@seznam.cz
nebo skype : the-pro2 děkuji předem
Re: Thalia chat
Posted: 10:47 25. Mar 2011
by kucik
Neverwinter Nights je komerčně prodávaná hra a ano, tudíž je třeba jí koupit. Je samozřejmě možné jí získat i nepříliš legálníámi cestami.
Nicméně cena hry i s datadisky se aktuálně pohybuje okolo několika málo stovek, pokud vím.