Page 1 of 2

Komu fandíte?

Posted: 17:03 29. Jan 2008
by maku
Tak pánové a dámy... proč neudělat anketu o fandění teamu..

Komu fandíte? Pro koho bije Vaše srdce? :wink:

Mé srdce je bílo-červené :mrgreen:

Re: Komu fandíte?

Posted: 17:04 29. Jan 2008
by monstera
maku wrote:Tak pánové a dámy... proč neudělat anketu o fandění teamu..

Komu fandíte? Pro koho bije Vaše srdce? :wink:
Neračte otravovati s takovými nesmysly jako je bezhlavé honění balonu po trávníku, věnujte se raději honění skřetů....

Re: Komu fandíte?

Posted: 17:05 29. Jan 2008
by maku
monstera wrote:
maku wrote:Tak pánové a dámy... proč neudělat anketu o fandění teamu..

Komu fandíte? Pro koho bije Vaše srdce? :wink:
Neračte otravovati s takovými nesmysly jako je bezhlavé honění balonu po trávníku, věnujte se raději honění skřetů....
Všude se říká " sportem ku zdraví " na to, abych sám aktivně sportoval jsem moc línej, tak aspon fandím nějakému teamu a doufám,že to pomůže ku mému zdraví :mrgreen:

Re: Komu fandíte?

Posted: 17:18 29. Jan 2008
by Kiri
Ani jednomu, pac nase liga je spolek nekopu :D:D:D:D:D mozna gilda :mrgreen: a kdyz bych musel fandit tak tem, se kteryma hraju ja :D :twisted:

Re: Komu fandíte?

Posted: 19:16 29. Jan 2008
by OneHeart
monstera wrote: Neračte otravovati s takovými nesmysly jako je bezhlavé honění balonu po trávníku, věnujte se raději honění skřetů....
:lol:

Re: Komu fandíte?

Posted: 19:22 29. Jan 2008
by kucik
monstera wrote: Neračte otravovati s takovými nesmysly jako je bezhlavé honění balonu po trávníku, věnujte se raději honění skřetů....
Si nejsem jistej, co jsi tim presne minil. Neni to trochu vulgarni? :P

Re: Komu fandíte?

Posted: 19:33 29. Jan 2008
by Pajule
kdyyz takovej neexistuje:D:D:D:D

Re: Komu fandíte?

Posted: 22:57 29. Jan 2008
by maku
Hehe koukám, že další slávista se přidal... :mrgreen:

Tak zatím hráči Thalie bud nefandí žádnému cze teamu a nebo fandí Slávii.. to se mi páčí :mrgreen: *hrdě pohladí hvězdu na sešívaném dresu, který má právě na sobě*

Re: Komu fandíte?

Posted: 00:13 30. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote: Neračte otravovati s takovými nesmysly jako je bezhlavé honění balonu po trávníku, věnujte se raději honění skřetů....
Si nejsem jistej, co jsi tim presne minil. Neni to trochu vulgarni? :P
myslel jsem skřety v lese za Ivory :D

Re: Komu fandíte?

Posted: 10:54 30. Jan 2008
by wekslo
Volba - Jinemu a to ceskemu narodnimu ;] ligu nesleduju

Re: Komu fandíte?

Posted: 11:44 30. Jan 2008
by Sorrow
Teda, jelikoz je thalie plzenskej sever a v nabidce nebyla zminena VIKTORKA z Plzne, je dle mne urazka hodna Baanu :twisted:

Re: Komu fandíte?

Posted: 11:54 30. Jan 2008
by Lord_Berserk
Sorrow wrote:Teda, jelikoz je thalie plzenskej sever a v nabidce nebyla zminena VIKTORKA z Plzne, je dle mne urazka hodna Baanu :twisted:
Souhlas :mrgreen: dejte mu Banana

Re: Komu fandíte?

Posted: 16:14 30. Jan 2008
by MaSo
Nejlepší u nás....Baníček nejlepší u nás....nejlepší uuuu u nás... :)

Nedaleko od ostravýýýý....jede baník na sparťanýýýý..... slááávnéééé mužsto mááá....mancehsteru se podobá... :-D

Dresy bílé...sou jak spadlý sníh...hraje v nich náš zlatý baník...my dneska nabazaly jdem...body přivezem.... :)

Re: Komu fandíte?

Posted: 16:35 30. Jan 2008
by Michal
Taky si myslím, že při počtu plzeňáků na serveru tady něco plzeňskýho chybí :D

Re: Komu fandíte?

Posted: 16:59 30. Jan 2008
by maku
Michal wrote:Taky si myslím, že při počtu plzeňáků na serveru tady něco plzeňskýho chybí :D

Ježiš... já se vážně moc omlouvám :mrgreen: Sem si vážně neuvědomil, že je to server z Plzně.. nebyl to umysl.. bohužel jde jen 10 možností, tak jsem tam dal klubu u který je velká šance, že se tu někdo najde... Tak dejme tomu, že možnost "jinému teamu" bude automaticky počítána jako Viktoria Plzen :mrgreen: (vedete) :wink:

P.S. další slávista ... juhůů.... :roll: