Page 1 of 3
Bude nahatej hak ?
Posted: 11:01 30. Jan 2008
by photter
bude, jako na starý thalii upravenej hak 18+ s nahatejma postavama ?
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 11:23 30. Jan 2008
by kucik
Jsem se taky ptal a prej si mam sehnat override.
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 11:31 30. Jan 2008
by Lord_Berserk
dobrej napad tadle vychytavka

...chci chci
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 16:45 30. Jan 2008
by Michal
Jo tak na tokovýhle voloviny, to vás užije

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 21:10 30. Jan 2008
by Rejty
Ja doted myslel, ze tam furt je.

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 09:27 31. Jan 2008
by photter
jo, užije

ne, neni

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 21:38 31. Jan 2008
by jiromir
no jasný, at muzu zase vrtet ocáskem

hurá
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 19:44 02. Feb 2008
by photter
tak, nahtý postavy lze udělat natvrdo, editací souboru Textures_Tpa.erf v adresáři texturepaks
zatim se mi povedly akorát ženský postavy lidský, půlelfský a elfský
je potřeba to otevřít (já to dělám v NWNViewer/NWNPacker), vyhodit origoš soubory
pfh0_chest001.plt
pfh0_pelvis001.plt
a nahradit je nahatejma
- plt.rar
- (52.1 KiB) Downloaded 280 times
zatím sem to moc netestoval ale nevypadá to na žádnej problém...pokud na nějakej narazíte, pište sem a já budu hledat palety pro další rasy
edit: pokud ty pltčka někdo máte nebo o nich víte, dejte vědět
edit2: tak sem snad zvítězil, i když je to kapku krkolomný ale nemůžu do haků a nic jinýho sem nevymyslel...pokud to někdo zmáknete elegantnějc, neurazím se
takže: pro nahatý chlapy musíte způsobem výše popsaným vyměnit v Textures_Tpa.erf eště soubor
pmh0_pelvis001.plt
za tenhle
ale to nestačí, kromě toho musíte eště přidat do override tohle:
zároveň se podívejte, jestli v override nemáte jiný soubory typu
pm??_pelvis.*
pokud ano, vyházejte je
jelikož nemám chlapskou postavu, je to zkoušený jenom v toolu ale žádnej problém se neobjevil
v každým případě všechno zálohujte
pokud je zájem, můžu někam upnout celej upravenej Textures_Tpa.erf ale sem to nedostanu, je to moc veliký (56 mega)
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 20:47 02. Feb 2008
by kucik
Skvely!
Na chlapi kasli. Elfky stacej.

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 21:37 02. Feb 2008
by Sorrow
Tak to prrr,A co nase rasa Gnomu, znama tez pod prezdivkou trojnozka
My se chceme taky opalovat rovnomerne po celem tele...
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 21:59 02. Feb 2008
by photter
to se zmákne, teď sem testoval a žensky sou nahatý všecky, tak už jeniom najít pltčko s chlapským spodkem, votestovat a upnout sem...ale teď hraju...večer nebo zejtra to snad budu mít
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 00:18 03. Feb 2008
by Raziel
A to budu mat chlapy tu tretiu nohu 3D alebo len 2D nacmaranu namiesto gati?

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 03:41 03. Feb 2008
by photter
update
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 612#p10612
péro je 3D ale bohužel jen v klidovým stavu
edit: jenom eště dodám, že by to mělo natvrdo fungovat na všech serverech i v singlu
Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 04:33 03. Feb 2008
by Sorrow
To ted ale budou vsechny postavicky nocni murou vsech plastickych chirurgu, kdyz budou stale nepovadle v urcitych partiich i v postarsim veku

Re: Bude nahatej hak ?
Posted: 14:24 03. Feb 2008
by Lord_Berserk
photter wrote:pokud je zájem, můžu někam upnout celej upravenej Textures_Tpa.erf ale sem to nedostanu, je to moc veliký (56 mega)
Jojoo bud tak hodnej, ja sem ted nakej linej se vtom hrabat
