Page 1 of 1

Nemam postavy

Posted: 13:00 30. Jan 2008
by Jachym
Ahojky ,bohužel jsem nějaký čas asi dva měsíce i víc nehrál , což mne tedy dost mrzí, ale prostě to nešlo . Ted mám tedy už čas , ale nenašel jsem své postavy,
ani jednu , což o to tu první bych oželel ale tu druhou bych chtěl.
ono je to tu trochu těžký , napřed to spadlo po útoku a přišel jsem o všechny bodíky ve schopnostech, a
ted jsem měl problemy já a nemám postavu žádnou. Nešlo by s tím něco udělat?

Re: Nemam postavy

Posted: 13:05 30. Jan 2008
by Sorrow
Tak to je opravdu KAMENAK :lol:

Re: Nemam postavy

Posted: 13:06 30. Jan 2008
by Krata
To si docela zaspal :D , byl wipe, celá Thalie prošla velkými změnami o kterých se dočteš, ale všichni začínáme s novími postavami od 1 lvl :wink: .. pokud vymysliš dobrý příběh postavy, DM ti dá 3 lvl

Re: Nemam postavy

Posted: 14:57 30. Jan 2008
by Jachym
Tak to si jdu nastudovat pravidla a něco připravit, určitě se objevím, pokud tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.

Re: Nemam postavy

Posted: 15:10 30. Jan 2008
by Theo
Jachym wrote:Tak to si jdu nastudovat pravidla a něco připravit, určitě se objevím, pokud tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
Proc? :) Vitej spatky.

Re: Nemam postavy

Posted: 15:11 30. Jan 2008
by Rejty
Jachym wrote:tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
To si pis, mam sto chuti ti dat Ban za takovou absenci!

Re: Nemam postavy

Posted: 15:26 30. Jan 2008
by igor
Rejty wrote:
Jachym wrote:tedy nejste moc naštvaní že jsem tu dva tři měsíce nebyl.
To si pis, mam sto chuti ti dat Ban za takovou absenci!
A přísnej Rejty uznává jen omluvenku od doktora s razítkem nebo nedostatečnou na vysvědčení :D

Re: Nemam postavy

Posted: 18:30 30. Jan 2008
by maku
Prosím... nepřipomínejte mi to... :lol: :mrgreen:

Re: Nemam postavy

Posted: 21:08 30. Jan 2008
by Rejty
Ty snad nenosis omluvenky vcas? :evil:

Re: Nemam postavy

Posted: 23:17 30. Jan 2008
by maku
Rejty wrote:Ty snad nenosis omluvenky vcas? :evil:
Zásadně pozdě :roll: Nejlépe v pololetí a na konci roku :mrgreen:

" Takže kolikátého dnes máme? Ah, ano 15. ledna... copak mi to neseš? Ah, omluvenku.. v pořádku... 15. žáří... omluveno" :mrgreen:

Re: Nemam postavy

Posted: 23:07 01. Feb 2008
by Jachym
Tak už jsem tam, noó moc se mi to líbí , to muselo dát práce, ale jen jsem tam vlezl hned mne okradl nějaký XXX o zlatky. Netušil jsem že tady se může i ve městech okrádat lidi (jinde to nejde), no teď už si k sobě nikoho nepustím a budu se lidem raději vyhýbat, z chyby se snažím poučit.

Re: Nemam postavy

Posted: 23:15 01. Feb 2008
by Theo
Jachym wrote:Tak už jsem tam, noó moc se mi to líbí , to muselo dát práce, ale jen jsem tam vlezl hned mne okradl nějaký Sančo o zlatky. Netušil jsem že tady se může i ve městech okrádat lidi (jinde to nejde), no teď už si k sobě nikoho nepustím a budu se lidem raději vyhýbat, z chyby se snažím poučit.
Takze XXX !! Dobre vedet ... :lol:

Edit : meno zmazal DM .. ale aj tak ho vieme :lol:

Re: Nemam postavy

Posted: 23:44 01. Feb 2008
by Kiri
Omluvenky? co to je? neznam..piste neomluvenno :oops:

Re: Nemam postavy

Posted: 12:05 02. Feb 2008
by Daanri
Z prispevku vyssie zmazane meno, ako zbytocna IC informacia na fore.

Re: Nemam postavy

Posted: 13:36 02. Feb 2008
by Pajule
lool tak to je moc mno prijit a heldat svoje postavy a oni chudacci jsou mrtvi