Page 1 of 2
Spánek
Posted: 20:48 30. Jan 2008
by Seth-Plzen
Nevím jestli je to chyba, ale hraničář může obnovovat kouzla jenom spánkem? Nemá nárok na meditaci? By to byla škoda
Re: Spánek
Posted: 00:55 31. Jan 2008
by Sorrow
Takovejch povolani je vic...
Re: Spánek
Posted: 09:40 31. Jan 2008
by Seth-Plzen
Ok, v tom případě by je to chtělo někde vyjmenovat. Nebo to nejlépe změnit, aby mohli spát stejně jako ostatní povolání

. Teda pokud není nějaký speciální důvod, proč nemůže hraničář obnovovat kouzla častěji než jenom spánkem.
Re: Spánek
Posted: 09:41 31. Jan 2008
by Rejty
Je to chyba. To mam rad, kdyz nekdo napise - takovejch je vic a ktery nerekne. Pak se nemuze divit, ze se to neopravi.
Re: Spánek
Posted: 11:37 02. Feb 2008
by Seth-Plzen
Tak jak to vypadá u toho spánku hraničářů? Je to na dobré cestě k nápravě?

Re: Spánek
Posted: 11:26 04. Feb 2008
by Awadar
Jestli se něco nezměnilo tak stejnej problém měl i můj bárd před wipem, ale já to hlásil
Re: Spánek
Posted: 11:53 04. Feb 2008
by OneHeart
proč je nastaveno, že mohu spát až od 40%? je to dost opruz, když chci někam jít,ale mám 38% a rád bych se vyspal.
Nedalo by se to snížit na 20%?
Re: Spánek
Posted: 12:14 04. Feb 2008
by jaara
Bardove a hranicari uz medituji.
V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.
Re: Spánek
Posted: 12:18 04. Feb 2008
by kucik
Ja bych byl taky pro snizeni.
Re: Spánek
Posted: 14:04 04. Feb 2008
by jiromir
jaara wrote:Bardove a hranicari uz medituji.
jsi si jist?
jaara wrote:
V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.
Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
Re: Spánek
Posted: 14:09 04. Feb 2008
by human_wreck
jiromir wrote:
Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
V hospodě jsi většinou hodně ožralej a u ohně spíš v náladě.
Re: Spánek
Posted: 14:12 04. Feb 2008
by jiromir
human_wreck wrote:jiromir wrote:
Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
V hospodě jsi většinou hodně ožralej a u ohně spíš v náladě.

tak ted uz to chápu.. (i kdyz verim ze takovej berserk je zlitej vsude stejne)
Re: Spánek
Posted: 14:54 04. Feb 2008
by Awadar
Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
Re: Spánek
Posted: 15:35 04. Feb 2008
by jiromir
Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
oni jsou nějaký houby který jdou žrát?
Re: Spánek
Posted: 15:45 04. Feb 2008
by Awadar
jiromir wrote:Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
oni jsou nějaký houby který jdou žrát?
zeptej se Kiriho a Berserka - jinak trhají a žerou(jen hláška *žere houbu*)