Page 1 of 2

Spánek

Posted: 20:48 30. Jan 2008
by Seth-Plzen
Nevím jestli je to chyba, ale hraničář může obnovovat kouzla jenom spánkem? Nemá nárok na meditaci? By to byla škoda

Re: Spánek

Posted: 00:55 31. Jan 2008
by Sorrow
Takovejch povolani je vic...

Re: Spánek

Posted: 09:40 31. Jan 2008
by Seth-Plzen
Ok, v tom případě by je to chtělo někde vyjmenovat. Nebo to nejlépe změnit, aby mohli spát stejně jako ostatní povolání :-). Teda pokud není nějaký speciální důvod, proč nemůže hraničář obnovovat kouzla častěji než jenom spánkem.

Re: Spánek

Posted: 09:41 31. Jan 2008
by Rejty
Je to chyba. To mam rad, kdyz nekdo napise - takovejch je vic a ktery nerekne. Pak se nemuze divit, ze se to neopravi.

Re: Spánek

Posted: 11:37 02. Feb 2008
by Seth-Plzen
Tak jak to vypadá u toho spánku hraničářů? Je to na dobré cestě k nápravě? :-)

Re: Spánek

Posted: 11:26 04. Feb 2008
by Awadar
Jestli se něco nezměnilo tak stejnej problém měl i můj bárd před wipem, ale já to hlásil

Re: Spánek

Posted: 11:53 04. Feb 2008
by OneHeart
proč je nastaveno, že mohu spát až od 40%? je to dost opruz, když chci někam jít,ale mám 38% a rád bych se vyspal.
Nedalo by se to snížit na 20%?

Re: Spánek

Posted: 12:14 04. Feb 2008
by jaara
Bardove a hranicari uz medituji.

V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.

Re: Spánek

Posted: 12:18 04. Feb 2008
by kucik
Ja bych byl taky pro snizeni.

Re: Spánek

Posted: 14:04 04. Feb 2008
by jiromir
jaara wrote:Bardove a hranicari uz medituji.
jsi si jist?

jaara wrote: V hospodach se da spat vzdy, at uz jste unaveni jakkoli. Mohli bychom to ale snizit, pravda.
Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?

Re: Spánek

Posted: 14:09 04. Feb 2008
by human_wreck
jiromir wrote: Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
V hospodě jsi většinou hodně ožralej a u ohně spíš v náladě.

Re: Spánek

Posted: 14:12 04. Feb 2008
by jiromir
human_wreck wrote:
jiromir wrote: Jakej je rozdil mezi spanim u ohne a v hospodě? Nemelo by to bejt o tom samym?
V hospodě jsi většinou hodně ožralej a u ohně spíš v náladě.
:D tak ted uz to chápu.. (i kdyz verim ze takovej berserk je zlitej vsude stejne)

Re: Spánek

Posted: 14:54 04. Feb 2008
by Awadar
Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.

Re: Spánek

Posted: 15:35 04. Feb 2008
by jiromir
Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
oni jsou nějaký houby který jdou žrát?

Re: Spánek

Posted: 15:45 04. Feb 2008
by Awadar
jiromir wrote:
Awadar wrote:Nene Berserk teda Řezník je sfetovanej z těch hub co pořád žere. To jeho tatík byl větší kabrňák ten mě vytříbený vkus na čistou pálenku.
oni jsou nějaký houby který jdou žrát?

zeptej se Kiriho a Berserka - jinak trhají a žerou(jen hláška *žere houbu*)